lek.

Jakub Sazanów-Lubelski

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej

7 opinii +dodaj

"W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Skin Laser Lubelscy Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: usuwanie zmian skórnych

  Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz z szeroką wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania, interesuje się dalszymi losami pacjentów. Zabieg przeprowadził szybko i bezbolesnie. Ocena 5 to za mało!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skin Laser Lubelscy Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: laseroterapia

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wysłucha i odpowie na wszystkie pytania, posiada ogromną wiedzę jak i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, blizny zostały spłycone, za co bardzo dziękuję. Szczerze polecam :)

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Skin Laser Lubelscy Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Szeroki zakres wiedzy, konkretne podejście do pacjenta, bardzo miły, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania..

 • P
  Lokalizacja: Skin Laser Lubelscy Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: Inny

  Lekarz z indywidualnym oraz nowoczesnym podejściem do pacjenta. Otwarty pełen entuzjazmu! Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. W klinice miła, domowa atmosfera. Miejmy nadzieje że takich lekarzy będzie coraz więcej. Bardzo polecam!

 • M

  Pan Jakub jest lekarzem o wysokich kompetencjach a na dodatek bardzo rzeczowym i konkretnym. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów, które wykonane zostały profesjonalnie a Pan doktor cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie zadane przeze mnie pytania . Warto rownież zaznaczyć, że wszystko przebiegało w sympatycznej atmosferze a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania . Polecam wszystkim niezdecydowanym .

 • Bardzo kompetentny mlody lekarz , z nowoczesnym i profesjonalnym podejsciem do pacjenta!!!
  Pomogl w dwoch przypadkach, jeden mogl sie odbyc operacyjnie u okulisty i skalpel, ale wiedza i umiejetnosci z zastosowania laseru naszczescie nie dospuscily do tego za co dziekuje serdecznie.

 • Jestem bardzo zadowolonym z efektów leczenia u dr Jakub Sazanów-Lubelski zabiegi przebiegają bardzo szybko i skutecznie pomagają w regeneracji naskórka. Polecam i pozdrawiam

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • "W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności."

  Lekarz i współwłaściciel Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy). Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki.
  Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata.

  Lek. Jakub Sazanów-Lubelski jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii.

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski w Katowicach, 2010-2015
 • Uniwersytet im. Georga Augusta, Wydział Lekarski (Getynga, Niemcy), 2009-2010

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu (wrzesień 2015 – wrzesień 2016)
 • Skin Laser Studio Dermatologia i Medycyna Estetyczna NZOZ K.J.M. Lubelscy s.c. (listopad 2015 – wrzesień 2016)