dr n. med.

Jakub Rzepka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

91 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007). Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Bardzo dobry ginekolog, posiada profesjonalna wiedzą. Bardzo ważne jest pełne taktu podejście do pacjenta, co jest szczególnie wazne w tak intymnym obszarze jak ginekologia. Zaangażowany, wyjścia, tłumaczy wątpliwości.
  Będę polecać doktora każdemu !

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: drobne zabiegi ginekologiczne

  Pełen Profesjonalizm.Polecam. Pan Doktor sympatyczny , rzeczowy tzw. Lekarz z powołania który to każdą z pacjentek traktuje indywidualnie a do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  To kontynuacja leczenia u lekarza, do którego wracam z uznaniem dla wiedzy i rozwagi doktora Jakuba, sama będąc przedstawicielką tego niełatwego fachu . Dziękuję za miłą atmosferę i konkretną pomoc, której przyświeca nasze zawodowe motto "primum non nocere". Oby więcej takiego podejścia...

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Pan doktor dysponuje ogromną wiedzą i jest profesjonalistą w tym co robi. Zarówno wiedzę medyczną jak i podejście do pacjenta oceniam wzorowo.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  5+ dla Pana doktora Doktora! Dr n med. Jakub Rzepka- To Wspaniały lekarz, polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora.
  Przede wszystkim ogromna fachowość w podejściu do pacjentki.
  Wizyty odbywają się bez pośpiechu w przemiłej atmosferze i co najważniejsze z poszanowaniem intymności pacjentki.
  Warto także dodać że Pan Doktor tłumaczy wszystko bardzo przystępnym językiem bez medycznych zawiłości, nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami dzięki czemu wychodząc z gabinetu można poczuć się spokojnie a także z pełną wiedzą medyczną dotyczącą swojego stanu zdrowia a także słuszności ewentualnego leczenia, które jest dostosowane do najnowszych i najwyższych standardów medycznych.
  Do tego Dr Jakub Rzepka to Lekarz z powołania i przede wszystkim "prawdziwy człowiek " - co bardzo ważne. Pełen profesjonalizm ! Byłam u Pana Doktora pierwszy raz i odrazu poczułam do niego sympatię, co pozwoliło mi nie czuć żadnej bariery przed Panem Dr. Z całą pewnością Dr n med. Jakub Rzepka posiada ogrom wiedzy w różnych tematach i naprawdę widać, ze jego zawód - to jego pasja. Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega problem pacjenta i zabieg,który niestety jeszcze przede mną i pomimo „pozycji” podczas badania potrafi rozluźnić pacjentkę, a przede wszystkim dba o Jej komfort.
  Cała wizyta odbyła się bez pośpiechu, spokojnie. A to naprawdę rzadkość ze strony lekarzy. Pan Doktor mimo młodego wieku, posiada ogrom wiedzy i doświadczenie. Do tego bardzo uprzejmy, kompetentny i kulturalny. 
  Widząc, takiego lekarza - myślę, że jest jeszcze nadzieja jeśli chodzi o medycynę w Polsce. 
  Pan Doktor, słucha pacjentki, cierpliwie tłumaczy i mimo, dużej ilości zadawanych pytań - na nie odpowiada. Pan Dr n med. Jakub Rzepka to lekarz do którego mam zaufanie i lekarz, który dba o zdrowie pacjentki.
  Po przeczytaniu Jego osiągnięć, jestem mile zaskoczona, bo trafiłam do Pana Doktora, przez przypadek :-) Pełen podziw dla Niego, że osiągnął tak dużo w tak krótkim czasie. Jest Świetnym Doktorem.
  Dużo innych lekarzy, powinno brać z Niego przykład.
  Mam nadzieję, że wyzdrowieje. Dziękuje Panie Doktorze , choć wizja zabiegu trochę mnie przeraża;) Raz jeszcze pozdrawiam Monika Iwaszkiewicz.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Z czystym sumieniem mogę polecić dr Jakuba. Prowadziłam u niego swoją ciążę. Przez cały czas czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. To co cechuje doktora to pełen profesjonalizm, umiejętności, ogromna wiedza ale też życzliwość, poczucie humoru oraz zaangażowanie. Wiem, że lepiej trafić nie mogłam :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Pan dr. n. med. Jakub Rzepka odznacza się profesjonalizmem oraz holistycznym podejściem do pacjenta, osobiście uważam te cechy za bezcenne. Bardzo żałuję, że trafiłam do Pana Doktora Rzepki tak późno. Oszczędziłoby mi to wiele stresu oraz wykonania niepotrzebnych badań (zleconych przez innego lekarza). Na wszystkie moje pytania uzyskałam rzeczową odpowiedź.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

  Doktor J. Rzepka jak zawsze miły, wyczerpująco odpowiada na pytania. Jest świetnym specjalistą, który swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Nie mogłam trafić do lepszego lekarza!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam doktora, wszystko dokladnie i precyzyjnie wytlumaczyl. Badania wykonywal bezboleśnie. Najlepszy lekarz ktorego do tej pory spotkalam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

  Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu chirurgii w ginekologii.
  Obecnie ordynator oddziału ginekologii i zastępca Kierownika II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

  W swojej pracy skupia się na zastosowaniu małoinwazyjnych technik diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych u kobiet ze schorzeniami ginekologicznymi. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych oraz pacjentek po leczeniu onkologicznym.

  Zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem nietrzymania moczu oraz nieprawidłowości po operacjach ginekologicznych i onkologicznych.

  W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na prestiżowym Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu.
  Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu zaawansowanej klinicznej onkologii, w 2015 roku jako pierwszy z polski lekarz na tym wydziale obronił tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm.

  Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej. Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych.

  Dysponuje bogatym doświadczeniem z zakresu zabiegów estetycznych, takich jak poprawa objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, laserowe modelowanie i fotoodmładzanie pochwy i sromu u kobiet w okresie menopauzalnym i w okresie poporodowym.
  Wykonuje operacje plastyczne w zakresie zewnętrznych narządów płciowych.

  Zajmuje się także szeroko pojętą laseroterapią - w tym najczęściej laseroterapią blizn pooperacyjnych oraz rozstępów poporodowych.
  Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii i położnictwa.

  Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych.

  Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) i kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą (certyfikat IOTA).

  Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF) potwierdzający wysokie kompetencje w zakresie wykrywania nieprawidłowości anatomicznych oraz skriningu wad genetycznych u płodów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytetu w Heidelbergu

Nagrody i wyróżnienia

 • Tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm