dr n. med.

Jakub Rzepka

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

  Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu chirurgii w ginekologii.
  Obecnie ordynator oddziału ginekologii i zastępca Kierownika II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

  W swojej pracy skupia się na zastosowaniu małoinwazyjnych technik diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych u kobiet ze schorzeniami ginekologicznymi. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych oraz pacjentek po leczeniu onkologicznym.

  Zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem nietrzymania moczu oraz nieprawidłowości po operacjach ginekologicznych i onkologicznych.

  W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na prestiżowym Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu.
  Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu zaawansowanej klinicznej onkologii, w 2015 roku jako pierwszy z polski lekarz na tym wydziale obronił tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm.

  Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej. Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych.

  Dysponuje bogatym doświadczeniem z zakresu zabiegów estetycznych, takich jak poprawa objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, laserowe modelowanie i fotoodmładzanie pochwy i sromu u kobiet w okresie menopauzalnym i w okresie poporodowym.
  Wykonuje operacje plastyczne w zakresie zewnętrznych narządów płciowych.

  Zajmuje się także szeroko pojętą laseroterapią - w tym najczęściej laseroterapią blizn pooperacyjnych oraz rozstępów poporodowych.
  Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii i położnictwa.

  Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych.

  Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) i kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą (certyfikat IOTA).

  Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF) potwierdzający wysokie kompetencje w zakresie wykrywania nieprawidłowości anatomicznych oraz skriningu wad genetycznych u płodów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytetu w Heidelbergu

Nagrody i wyróżnienia

 • Tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród naturalny

  Bardzo dobry specjalista. Szybko podejmuje decyzje nawet w krytycznych sytuacjach. Widać że ma ogromną wiedzę i doświadczenie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Trafiłam na konsultację z moim problemem - mięśniakami macicy. Pan doktor jest zdecydowanie godny polecenia. Konkretny, a przy tym empatyczny i bardzo uprzejmy. Wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, podczas badania bardzo delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego specjalisty to właśnie jest nim doktor Rzepka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo serdeczny i cierpliwy lekarz. Rozwieje wszystkie wątpliwości i wszystko na spokojnie wytłumaczy. Świetny specjalista :)

 • Lokalizacja: Dębski Clinic

  Kompetentny, empatyczny i dokładny. Wizyta u Pana Doktora nie jest stresującą. Rozmowa rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 • M

  Wspaniały lekarz, oprócz ogromnej wiedzy, niespotykane "ludzkie" i bardzo opiekuńcze podejście do pacjenta. Polecam zwłaszcza przyszłym mamom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sthetic Klinika dr Jagielskiej

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jakuba Rzepki.
  Profesjonalne i miłe podejście do pacjentki. Rzeczowo wyjaśnia wszystkie kwestie oraz podtrzymuje na duchu wskazując inne możliwości. Gorąco polecam!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Wspaniały lekarz, polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Rzepki. Przede wszystkim ogromna fachowość w podejściu do pacjentki. Wizyty odbywają się bez pośpiechu w przemiłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie z poszanowaniem intymności pacjentki. Warto także dodać że Pan Doktor tłumaczy wszystko bardzo przystępnym językiem bez medycznych zawiłości, nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami dzięki czemu wychodząc z gabinetu mozna poczuć sie spokojna z pełną wiedzą medyczną dotyczącą swojego stanu zdrowia a także słuszności ewentualnego leczenia, które jest dostosowane do najnowszych i najwyższych standardów medycznych.
  Dziękuje Panie Doktorze za opiekę medyczna.
  Monika Chojnicka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty;) Pan Doktor dokładnie mi wszystko wytłumaczył. I tego oczekiwałam. :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mialam bardzo krotki kontakt z Panem Doktorem. Z pewnoscia jest swietnym specjalista. Ale to co bylo dla mnie wtedy najwazniejsze to to ze wykazal sie ogromna empatia dla mojego przypadku. Nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak empatycznym podejsciem do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo dobrym czlowiekiem. Dziekuje. Oby Pan nigdy tej empatii nie stracil.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Moje dotychczasowe doświadczenia z lekarzami-ginekologami były raczej przykre. Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza. Dr Rzepka ma fantastyczne podejście do pacjenta. Jest konkretny i rzeczowy, ale też bardzo miły i zwyczajnie - ludzki. Zaproponował konkretne leczenie i badania do wykonania. Wszystko wytłumaczył, reagował na każdy zgłaszany problem. Super:)