dr n. med.

Jakub Rzepka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

98 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007). Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne z USG

  Niestety po raz drugi będę musiała przejść usunięcie torbieli jajnika. Uzyskałam odpowiedz na wszystkie moje pytania. Pan Jakub szczegółowo opowiedział mi jak będzie przebiegać leczenie, i jakie trzeba podjąć działania. Bardzo polecam Pana Doktora.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje dotyczące zabiegu

  Była to pierwsza wizyta u Doktora Jakuba Rzepki. Miałam kilka ważnych dla mnie pytań, na które Doktor odpowiedział spokojnie i szczegółowo. Pokierował mnie w temacie dalszego leczenia i wskazał następne kroki, które powinnam podjąć. Teraz jestem spokojniejsza, szczerze polecam, bardzo dobre i rzeczowe podejście do pacjenta.
  Pozdrawiam
  Lidka K.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Pan Doktor jest bardzo miłym i delikatnym lekarzem a zarazem bardzo rzeczowym i ma profesjonalne podejście do pacjenta Polecam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Jakub w bardzo przystępny sposób tłumaczy zagadnienia i wyjaśnia wątpliwości. Trafiłam tu ze względu na nieudane próby zajścia w ciążę. Pan Jakub opracował plan postępowania na kolejne tygodnie szczegółowo tłumacząc, co i kiedy należy zrobić. Okazało się, że zajście w ciążę w moim przypadku najprawdopodobniej nie będzie takim problemem, jak mówiono mi do tej pory. Z całą pewnością pozostanę pacjentką doktora.

 • N
  Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo merytoryczny i bardzo kulturalny, nie wyobrazam sobie juz teraz chodzic do innego ginekologa. Nie zbagatelizowal moich problemow, zdiagnozowal chorobe i podjal leczenie.

 • A
  Lokalizacja: Dębski Clinic

  Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora!!! Jako człowiek - ciepły sympatyczny, otwarty, o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Jako lekarz - pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. Widać, że jest lekarzem z powołania, który chce nieść innym pomoc. Z czystym sercem polecam Pana doktora.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsul

  Jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą Pana doktora.
  Na samym początku Pan doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad.
  W kolejnym kroku wykonał 2 badania, dokładnie informując mnie krok po kroku, jaki jest cel i co powinnam zrobić.
  udzielił bardzo dokładnych wskazówek, co powinnam zrobić, kiedy przyjść na kolejną wizytę.
  co najważniejsze uspokoił mnie i nie wysłał od razu na stół operacyjny, jak inny lekarz.
  Bardzo mocno polecam Pana doktora. Lekarz z pasją i wzór do naśladowania!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Bardzo dobry ginekolog, posiada profesjonalna wiedzą. Bardzo ważne jest pełne taktu podejście do pacjenta, co jest szczególnie wazne w tak intymnym obszarze jak ginekologia. Zaangażowany, wyjścia, tłumaczy wątpliwości.
  Będę polecać doktora każdemu !

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: drobne zabiegi ginekologiczne

  Pełen Profesjonalizm.Polecam. Pan Doktor sympatyczny , rzeczowy tzw. Lekarz z powołania który to każdą z pacjentek traktuje indywidualnie a do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

  Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu chirurgii w ginekologii.
  Obecnie ordynator oddziału ginekologii i zastępca Kierownika II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

  W swojej pracy skupia się na zastosowaniu małoinwazyjnych technik diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych u kobiet ze schorzeniami ginekologicznymi. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych oraz pacjentek po leczeniu onkologicznym.

  Zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem nietrzymania moczu oraz nieprawidłowości po operacjach ginekologicznych i onkologicznych.

  W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na prestiżowym Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu.
  Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu zaawansowanej klinicznej onkologii, w 2015 roku jako pierwszy z polski lekarz na tym wydziale obronił tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm.

  Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej. Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych.

  Dysponuje bogatym doświadczeniem z zakresu zabiegów estetycznych, takich jak poprawa objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, laserowe modelowanie i fotoodmładzanie pochwy i sromu u kobiet w okresie menopauzalnym i w okresie poporodowym.
  Wykonuje operacje plastyczne w zakresie zewnętrznych narządów płciowych.

  Zajmuje się także szeroko pojętą laseroterapią - w tym najczęściej laseroterapią blizn pooperacyjnych oraz rozstępów poporodowych.
  Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii i położnictwa.

  Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych.

  Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) i kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą (certyfikat IOTA).

  Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF) potwierdzający wysokie kompetencje w zakresie wykrywania nieprawidłowości anatomicznych oraz skriningu wad genetycznych u płodów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytetu w Heidelbergu

Nagrody i wyróżnienia

 • Tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm