Umów wizytę 104 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem laryngologiem z wieloletnią praktyką zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i w poradni. Aktualnie pracuję w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
163 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIVAXUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Dziękuję za miłe podejście do córki, pan doktor przystępnie tłumaczy przyczyny dolegliwości (dlaczego córka miała gorszy słuch w czasie przeziębienia) i zalecił dalsze badanie słuchu. Zdecydowanie skorzystam z wizyty ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: nawracające bóle gardła

  Witam.
  Moja wizyta była podyktowana bardzo pozytywnym doświadczeniem z przeprowadzonego przez tego lekarza leczenia chirurgicznego mojej żony, która miała dość duży czerniak usytuowany ~ 2 mm od zewnętrznego rogu prawego oka a który przez innego lekarza (w okresie 2 lat leczenia w kilkumiesięcznych odstępach czasu) był kilkukrotnie wypalany laserem po czym gdy nadal się "odbudowywał" - został przez niego usunięty chirurgicznie w jego gabinecie. Badanie wycinka wykazało, że nie został on usunięty w całości! Ten lekarz po zapoznaniu się z wynikiem badań wycinka zalecił żonie obserwację i częstsze wizyty kontrolne!
  Podczas wizyty żony w klinice onkologicznej w leczeniu pooperacyjnym zupełnie innej choroby nowotworowej, lekarz zalecił natychmiastową konsultację w sprawie czerniaka, którą przeprowadził właśnie dr Jakub Pazdrowski.
  Jego zaangażowanie i natychmiastowe działanie (rozległa operacja prawej części twarzy w trybie pilnym z uwagi na pozabiegowy stan po wycięciu tylko widocznej części czerniaka) uratowała żonie życie.
  Majstersztyk w sposobie wycięcia czerniaka połączony z precyzją cięcia nie tylko nie spowodował uszkodzenia oka ale po zagojeniu bardzo rozległej rany pozostawił jedynie niewielki jaśniejszy ślad na skórze, który dziś po 4-rech latach od operacji trudno byłoby uznać za bliznę.
  W moim przypadku po zbadaniu mnie przez dr Jakuba okazało się, że po prostu nieświadomie za mało dbam o swoje gardło, które często "łapie" infekcje bo z wiekiem (jestem już po 70-tce) zbyt szybko ulega "wysuszeniu" np przez spanie z otwartymi ustami, czy z braku nawilżania powietrza w zbyt suchym nosie który należy nawilżać. Są do tego preparaty i leki których stosowanie zalecił mi dr Jakub.
  Oprócz niekwestionowanej wiedzy doktora Jakuba Pazdrowskiego cechuje go bardzo uspokajające podejście do pacjenta z wysoką kulturą osobistą bez tej niewidocznej bariery jaka zbyt często daje się odczuć w kontaktach z innymi lekarzami, być może dlatego w poczekalni zauważyłem, że dużą grupę jego pacjentów stanowią małe dzieci...
  Roman.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo profesjonalny lekarz. Gabinet wyposażony w sprzęt umożliwiający dokładną diagnozę. Pan Doktor rzeczywiście skupiony na pacjencie i rozwiązaniu problemu. Leki co prawda dopiero wykupione, ale mam nadzieję, że zadziałają, więc Lekarza już polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  szczerze polecam dr Pazdrowskiego! Rzetelnie zbadał mnie i zdiagnozował, dzięki niemu udało mi się uniknąć antybiotykoterapii którą zalecił mi lekarz rodzinny po błędnej diagnozie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pan doktor okazał się osobą sympatyczną, konkretną i rzeczową, przyjaźnie nastawioną do pacjenta, z widoczną chęcią pomocy i dużym zaangażowaniem w rozwiązanie problemu.
  Jestem z wizyty zadowolony i jak najbardziej polecam takiego specjalistę.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo profesjonalne podejscie, porzadny sprzet a co najwazniejsze doktor znalazl przyczyne problemu ktorej poprzedni lekarze nie mogli znalezc, polecam serdecznie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Świetny lekarz, szczegółowo wszystko wytłumaczył, bez pośpiechu i bagatelizowania objawów (co się zdarza u niektórych lekarzy). Serdecznie polecam wizytę u dr Pazdrowskiego :)

 • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Od roku walcze z zatokami u dziecka w tym czasie bylam u wielu lekarzy. Dopiero Dr. tak naprawde wytlumaczyl nam co robic i o co w tym wszystkim chodzi. Ponad to sprzet jakim bada jest na najwyzszym poziomie. Świetne podejscie do dziecka. Warto było jechac 300 km .

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: czeste krwawienia z nosa

  Byliśmy z synkiem 2 latka. Podejście do dzieci jak mało który lekarz. Na szczęście u nas nic poważnego. Lekarz wyjaśnił wszystko i rozwijał wszelkie możliwości. Plusem jest to, że tak dobry lekarz przyjmuje także na NFZ.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pan doktor bardzo konkretny, rzeczowy. Bardzo sympatyczny w kontakcie z dzieckiem. Zdiagnozował przyczynę częstych chorób syna i zalecił dalsze kroki. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem laryngologiem z wieloletnią praktyką zarówno w pracy na bloku operacyjnym, jak i w poradni. Aktualnie pracuję w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii. W centrum moich zainteresowań leżą nowotwory głowy i szyi oraz operacje rekonstrukcyjne. Zajmuję się również niedrożnością dróg łzowych u dorosłych. Ponadto mam duże doświadczenie w endoskopowych operacjach zatok przynosowych oraz w chirurgii ślinianek.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Wydział Lekarski