Umów wizytę Zapytaj lekarza 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. W chwili obecnej pracuję na stanowisku starszego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: usunięcia żylaków

  Polecam w 100%.Pan doktor przemiły odpowiada na każde pytanie dokładnie konkretnie i co najważniejsze zrozumiale. Usunięcie żylaków na nogach trwało pół roku. Jeden po drugim bezboleśnie w terminach mnie odpowiadających. Wszystko świetnie się goi jestem bardzo zadowolona. Polecam z czystym sumieniem każdemu

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: skleroterapia żylaków

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera, P.Doktor bardzo przyjazny oraz perfekcyjnie wykonany zabieg. Jednym słowem rewelacja.

 • T
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Medix

  Witam, wraz z tatą byliśmy u Pana doktora Jakuba na konsultacji w sprawie problemów żylnych, Pan doktor szybko zdiagnozował problemy, nakreslil i wyjaśnił bardzo rzetelnie i profesjonalnie wszystkie etapy leczenia. Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą , szczerze polecamy , sedecznie pozdrawiamy ojciec wraz z synem z Sosnowca.

  Jakub Gęborski2018-05-10

  Serdecznie dziękuję za opinię Panom ;) do zobaczenia na leczeniu

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: usunięcie żylaków

  Miałem u dr Jakuba Gęborskiego zabieg usunięcia żylaków za pomocą fal radiowych oraz drogą chirurgiczną (lewa noga). Wcześniej byłem na wizycie, gdzie doktor przeprowadził badanie, zaproponował formę leczenia najbardziej optymalną z podaniem przekonujących argumentów dlaczego warto wybrać właśnie tą metodę, Zabieg przeprowadził w sposób profesjonalny ( z miejscowym znieczuleniem i zadbaniem o sterylność i dokładność przy wycinaniu chorych żył). Nie odczułem żadnego bólu a sam proces trwał ok. godziny. W trakcie zabiegu - jak i przed nim - dr Gęborski cierpliwie i zrozumiale wyjaśniał wszelkie aspekty związane z czynnościami operacyjnymi. Szczerze polecam dr Jakuba Gęborskiego ! Dziekuję doktorze za dobrze wykonaną pracę :) Do zobaczenia na wizycie kontrolnej.
  Piotr Dybowski

  Jakub Gęborski2018-05-10

  Miło mi czytając Pana opinię. Dziękuję. Najważniejsze że nie bolało jak obiecałem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: USG doppler

  Dzięki Panu doktorowi który po badaniu dopler pokierował mnie do Ustronia. Dzięki niemu wreszcie po 2 latach po odbijaniu się od drzwi specjalistów różnej dziedziny zostałam wreszcie zdiagnozowana prawidłowo : fibriomialgia . Dziękuje Panie doktorze gdyby nie Pan, dalej bym cierpiała ból całego ciała na którego nie działały żadne leki przeciwbólowe ! I trwał ciągle od 7 miesięcy! Jeszcze raz dziękuje i polecam Pana doktora.

  Jakub Gęborski2018-05-10

  Trafna diagnoza i leczenie. Teraz już będzie tylko lepiej. Życzę dużo zdrowia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z dopplerem

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty,Pan doktor fachowo przeprowadził badanie usg i szczegółowo objaśnil dalsze leczenie.Spokojnie czekam na zabieg 23 maja :).Gorąco pozdrawiam

  Jakub Gęborski2018-05-10

  Serdecznie dziękuję.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: USG Doppler żył kończyn

  Bardzo kompetentny specjalista, cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania.
  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam serdecznie :)

  Jakub Gęborski2018-05-10

  Wiedza na temat swojej choroby to klucz do dalszej wspólnej pracy lekarza i pacjenta. Staram się wyjaśniać szczegółowo. Dziękuje.

 • Usługa : likwidacja żylaków metodą chirurgiczną.
  Miałem dziś u dr Jakuba Gęborskiego zabieg usunięcia żylaków drogą chirurgiczną (prawa noga). W styczniu br. taką samą operację doktor wykonał na mej lewej kończynie. Oba te zabiegi przeprowadził w sposób profesjonalny ( z miejscowym znieczuleniem i zadbaniem o sterylność i dokładność przy wycinaniu chorych żył). Nie odczułem w obu przypadkach żadnego bólu a sam proces trwał ok. godziny. W trakcie zabiegów - jak i przed nimi - dr Gęborski cierpliwie i zrozumiale wyjaśniał wszelkie aspekty związane z czynnościami operacyjnymi. Podczas konsultacji jesienią zeszłego roku Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek oraz przekonał rzeczowymi argumentami do takiej formy likwidacji żylaków, które były już za duże na korekcję laserową. Na koniec dodam iż lewa noga wygląda świetnie a pierwsze efekty było już widać wkrótce po zabiegu :) Mam więc pewność że z prawą kończyną będzie tak samo ! Szczerze więc polecam dr Jakuba Gęborskiego wszystkim potrzebującym ! Dziekuję doktorze za dobrze wykonaną pracę :)
  Z poważaniem
  Michał Petrycki z Gliwic

  Jakub Gęborski2018-03-29

  Panie Michale dziękuję za wyczerpujące podsumowanie naszych wspólnych działań. Bardzo mi było miło Pana leczyć i dziękuję za opinie. Oczywiście do zobaczenia na kontroli.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: EVRF / laserowa operacja żylaków

  To moja trzecia wizyta u pana doktora.Na pierwszej było dokładne badanie żylaków,ustalenie jaką metodą je usnać i ustalić termin zabiegu.Na drugiej został wykonany zabieg szybko i praktycznie bezboleśnie metodą EVRF.Trzecia wizyta, dzisiejsza polegała na wykonaniu zastrzyku zamykającego żyłę do końca.Mogę tylko stwierdzić że dr.Gęborski to Fachowiec i tyle, szczerze polecam !

  Jakub Gęborski2018-03-29

  Na szczęście :) moje słowa o bezbólowym zabiegu były prawdą. Dziękuję za zaufanie i opinię. Spokojnej podróży. JG

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MedixUsługa: ściągniecie szwów

  Potrzebowałam usunąć szwy po zabiegu laparoskopii ginekologicznej i po 2.5 godzinach telefonicznych poszukiwań lekarza i odmów trafiłam na doktora Jakuba, który bez żadnych problemów i dociekań podjął się tego. Wizyta szybka, sprawna i przyjemna!

  Jakub Gęborski2018-03-29

  Bardzo się cieszę że pomogłem :) . Dziękuję za wpis . Miło było Panią spotkać.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. W chwili obecnej pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angilogii w Górnośląskim Centrum Medycznym Katowicach Ochojcu. Akredytowanym ośrodku europejskich centrów naczyniowych IUA.Od czasu ukończenia stażu podyplomowego pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej gdzie uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywałem również jako kierownik Zespołu Specjalistycznego "S" i "R" Pogotowia Ratunkowego oraz w ramach dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Od początku mojej karieru medycznej moim podstawowym zainteresowaniem jest chirurgia naczyniowa oraz diagnostyka USG Doppler. Uzyskałem certyfikat Polskiego Towarzystwa USG w zakresie badania Dopplera naczyń.
  Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić moim pacjentom wysoki poziom usług medycznych, dbając jednocześnie o ich komfort i poczucie bezpieczeństwa. Podczas konsultacji i zabiegów wykorzystuję specjalistyczny sprzęt wysokiej klasy, umożliwiający sprawne zdiagnozowanie choroby oraz wdrożenie właściwej terapii.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Publikacje

 • Leczenie krytycznego zwężenia tętnicy szyjnej wewnętrznej u chorych w podeszłym wieku Chirurgia Polska 2006;8(1):27-32
 • Skuteczność leczenia krytycznego ostialnego zwężenia tętnic nerkowych za pomocą angioplastyki przezskórnej i implantacji stentów Chirurgia Polska 2005;7(4):217-223.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Górnośląskie Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu

Certyfikaty

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • miażdżyca
 • przepukliny
 • pajączki
 • owrzodzenia
 • medycyna estetyczna
 • tłuszczak, kaszak, brodawki, pieprzyki
więcej

Zdjęcia