Adres

Rogowska 50A/1, Fabryczna, Wrocław
Gabinet terapii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Osteopatia • 150 zł

Terapia manualna • 150 zł

Fizjoterapia • 150 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie kończenia 5-letniego kształcenia podyplomowego z medycyny osteopatyczn...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Osteopatia

150 zł


Rogowska 50A/1, Wrocław

150 zł

Gabinet terapii


Terapia manualna

150 zł


Rogowska 50A/1, Wrocław

150 zł

Gabinet terapii


Fizjoterapia

150 zł


Rogowska 50A/1, Wrocław

150 zł

Gabinet terapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii

Zagrożony wizją operacji trafiłem do dr Chrzanowskiego z polecenia mojego neurologa (dr Czapigi). Na pierwszą wizytę czekałem prawie 3 tygodnie, miałem wątpliwości czy z moimi przepuklinami w lędźwiach można jeszcze cokolwiek zrobić. Zdziwiło mnie, że zabiegi są z takimi przerwami w czasie (co 2, 3 tygodnie) bo do tej pory miałem do czynienia z rehabilitacją wykonywaną codziennie. Po 4 wizytach czuje wyraźną poprawę, nie promieniuje mnie noga, która dokuczała podczas jazdy samochodem. To co robi dr Chrzanowski nie jest do końca zrozumiałe, nie wszystko też tłumaczy ale ciężko i tak zrozumieć o czym dokładnie mówi jak ktoś nie jest lekarzem. Jak dla mnie najlepiej zadziałało nastawianie kręgosłupa i nauczenie jak prawidłowo oddychać, zmienił także moje nastawienie do problemu i nauczył wielu rzeczy aby uniknąć nawrotów. Byłem na wizycie kontrolnej u neurologa i proponował, żeby za pare miesięcy powtórzyć rezonans magnetyczny, jednak po krótkiej przerwie na pewno wrócę do doktora na kilka wizyt ustawiających kręgosłup.


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii dyskopatia odcinka lędźwiowego

Kuba to prawdziwy profesjonalista. Trafiłem do jego gabinetu z dyskopatią zakwalifikowaną pod operację. Po półrocznej rehabilitacji odzyskałem sprawność, chodzę ba nawet biegam i nie muszę nikogo prosić, aby zawiązał mi buty. Jestem mega zobowiązany


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii Uraz reki

Doznałem urazu ręki podczas wykonywania pracy. Uraz polegał na dużej ranie szarpanej . Po wypadku miałem problem z zacisnieciem dłoni . Znajomi polecili mi Pana Kubę który wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem . Po drugiej wizycie mogłem powoli zacisnąć dłoń I opuchlizna zaczęła schodzic . Bardzo duża zaleta Pana Kuby jest to ze za każdym razem mówi co będzie robić . Dzięki temu czułem się ze jestem w dobrych rekach. Pan Kuba ma bardzo dobry kontakt z pacjentem


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii

Ogromna wiedza. Można porozmawiać o wszystkim mam wrażenie, ale skupiając się na moim doświadczeniu - Podpisywałem już zgodę na amputację dłoni, ale lekarz ambitny i chciało mu się bawić 8 godzin w sklejanie mi ścięgien, nerwów i tętnicy. Dłonią nie mogłem prawie ruszać. Do pełnej sprawności, po rehabilitacjach u Pana Kuby, doszedłem w czasie połowę krótszym niż zakładali lekarze. Pewność w tym, co robi, doświadczenie, dużo tłumaczenia w razie pytań, zalecanie ćwiczeń w domu, odblokowywanie przepływu krwi, dłoń przestała cierpnąć w nocy, nastawianie czegoś za szyją, jakkolwiek to się nazywa... ogrom innych problemów rozwiązanych przez Pana Kubę, a przy tym rozmowy nie pozwalające, by się tam załamywać. Pasja w byciu profesjonalistą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii bolące kolano

Bardzo sympatyczny i rzeczowy fizjoterapeuta, chcący wyleczyć a nie leczyć w nieskończoność. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii Bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa

Miałem wielki problem z szyją i karkiem, bardzo spięte mięśnie i ból w tych okolicach, jednocześnie problem z prawym barkiem. Wykonuję pracę fizyczną, 8 godzin na nogach nosząc różne przedmioty, czasami ciężkie, a mam dosyć delikatną budowę, jestem szczupły. Po kilku zabiegach u Pana Kuby czuję się jak nowo narodzony :) W profesjonalny sposób odblokował napięcia, bardzo mi się podobało nastawianie, po którym czułem się nagle całkowicie rozluźniony. Żeby ten stan utrwalić, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu, co robię bardzo sumiennie i poprawę było widać z dnia na dzień. Ćwiczenia wzmacniające spowodowały, że podczas codziennych czynności, a także podczas pracy mam prawidłową postawę ciała, mięśnie pracują tak jak trzeba, nic nie boli. Ten terapeuta na prawdę trafia w sedno sprawy. Jestem też pod wrażeniem tego, jaki jest miły i doskonale motywuje do działania. Serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet terapii

Miałem problem z bolącym barkiem. Ból występował w końcowym zakresie, np. podczas rozciągania mięśni piersiowych czy rozpiętek. Wcześniej byłem u kilku specjalistów i zalecali dokładnie to samo postępowanie - ćwiczenia na taśmach thera-band i rozciąganie. Nie wpływało to w żaden sposób na mój problem.

Pan Kuba po wywiadzie podejrzewał raczej jakieś uciśnięcie i sprawdził palpacyjnie okolice - zdiagnozował przyparte jedno z więzadeł w barku. Wykonał techniki manualne i rozciąganie funkcjonalne, które dało odczuwalna poprawę. Ból pojawiał się później i miał mniejsze natężenie. Dodatkowo dał mi zestaw ćwiczeń i wskazówek domowych - co robić, aby zwiększyć ilość wolnego miejsca w stawie. Polecam tego terapeutę.


R
Użytkownik zweryfikowany

Miałem zabiegi u Pana Kuby przez dwa tygodnie. Bardzo mile wspominam je. Dzięki nim zainteresowałem się bliżej tym zawodem jako ludziom potrafiącym nie tylko masować, ale i doradzić we wszelkich kwestiach zdrowotnych jak np.: dieta czy ogólne samopoczucie. Zdecydowanie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie kończenia 5-letniego kształcenia podyplomowego z medycyny osteopatyczn...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Osteopatia