lek.

Jadwiga Wyląg

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
232 odwiedziny w ciągu 30 dni

www.protg.pl Jadwiga Wyląg -mgr psychologii, psychoterapeuta Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego (specjalizacja kliniczna i sądowa) Dodatkowo… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: Konsultacja

  Pani Jadwiga to psychoterapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest osobą bardzo empatyczna i zaangażowaną w swoją pracę. Całość dopełnia cichy gabinet, tworzący przyjazny i bezpieczny klimat. Polecam każdemu, kto chciałby zmienić coś w swoim życiu :)

 • K
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PRO

  Moje wątpliwości i problemy pożegnałem bezpowrotnie. Trwało to kilka miesięcy ale teraz czuje ze to była dobra decyzja i żałuje ze nie zdecydowałem się wcześniej. Kontakt z panią psycholog bardzo profesjonalny i widać, że ma duże doświadczenie w pracy.

  Jadwiga Wyląg2018-07-19

  Bardzo dziękuję za współpracę, pozytywną opinię i rekomendację, pozdrawiam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: konsultacja psychologiczna

  Czułam się bardzo zagubiona w życiu, sama już nie wiedziałam czy podejmuje dobre decyzje, czy złe, co robie nie tak. Czemu moje życie nie wyglada tak jakbym chciała. Ta jedna wizyta dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie, wiem co zmienić, nad czym pracować, żebym faktycznie byla zadowolona ze swojego życia.

  Jadwiga Wyląg2018-06-29

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z przebiegu spotkania. Cieszę się, że było tak owocne i inspirujące do dalszych zmian. Pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: kryzys małżeński

  Mieliśmy różne problemy w związku -w kilku sprawach mimo wielu starań nie potrafiliśmy się dogadać. Pani Jadwiga uświadomiła nam, że brak porozumienia między nami wynikał z tego, że tak naprawdę nie potrafiliśmy uważnie słuchać siebie nawzajem. Dziś po kilku wspólnych spotkaniach bardziej się szanujemy, potrafimy ze sobą inaczej rozmawiać. Konflikty dalej się nam przydarzają, ale już wiemy jak sobie z nimi radzić. To była dla nas cenna lekcja -dziękujemy.

  Jadwiga Wyląg2018-06-29

  Czasami drobne zmiany pociągają ze sobą ogromne konsekwencje. Tak jest z komunikacją -dobre intencje nie wystarczą, jeśli nie umie się ich sformułować i przekazać drugiej osobie.
  Raz wypracowane dobre strategie komunikacji w związku procentują przez całe życie. Powodzenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: konsultacje psychologiczne

  Mamy z córką dopiero pierwszą wizytę za sobą, ale odnoszę już wrażenie, że to jest właśnie ta osoba, której szukaliśmy. Córka powiedziała, że to pierwszy normalny psycholog i że po raz pierwszy nie jest załamana po wyjściu z gabinetu. Czeka nas dużo pracy, ale jesteśmy pełni nadziei

  Jadwiga Wyląg2018-06-29

  Psychoterapia to czasem długotrwały i trudny proces -na tą wspólną podróż warto wybrać osobę przy której czujemy się dobrze i bezpiecznie. "Normalny psycholog" to dla mnie duży komplement -bardzo za niego dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: nerwica

  Bardzo miła i sympatyczna Pani.Bylem dopiero pierwszy raz więc narazie nic więcej nie moge powiedzieć.Przy Pani doktor czulem się bezpieczny. Myślę że psychoterapia przyniesie rezultat.

  Jadwiga Wyląg2018-05-11

  Miło mi czytać te słowa. Zależy mi na tym aby osoby, które przychodzą do mnie czuły się komfortowo i bezpiecznie.

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: problemy ze zrozumieniem dziecka

  Bardzo miła wizyta. W zaledwie 60 minut odpowiedziała Pani na moje pytania i rozwiała wątpliwości dając mi poczucie gotowości do działania. Zdecydowanie polecam.

  Jadwiga Wyląg2018-05-11

  Dziękuję za pozytywną opinię. Forma konsultacji psychologicznej pozwala uporzadkować problemy, określić możliwe strategie pomocy i kierunek działania, dzięki czemu odzyskuje się poczucie kontroli nad sytuacją.

 • P
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: lęki i niska samoocenia

  Pani psycholog jest bardzo przyjazną osobą. Czuje się z nią i dzięki niej bardzo bezpieczna. Pomaga mi zrozumieć, że jestem wartościową i niezależna osobą. Dzięki niej zaczęłam pracować nad asertywnością, jestem dużo bardziej świadoma i silniejsza by stawić czoła wyzwaniom.

  Jadwiga Wyląg2018-05-11

  Bardzo się cieszę z osiągniętych efektów, bo przecież o to chodzi by poprzez swoją pracę realizować ważne dla siebie cele. Dla mnie to duża satysfakcja obserwować i współuczestniczyć w budowaniu własnej wewnętrznej siły.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Zakończona kilka tygodni temu terapia była najlepszym krokiem jaki mogłam zrobić. Pani Jadwiga jest niesamowicie ciepłą, wyrozumiałą, a przede wszystkim profesjonalną osobą, której podejście wywarło na mnie ogromne wrażenie. Jestem przeszczęśliwa, że w wyniku wyszukania psychologa w Tarnowskich Górach znalazłam Panią Jadwigę! Oprócz wspaniałej osoby do zmiany podejścia do życia zachęca miłe otoczenie gabinetu, a także pyszna kawa czy herbata! Polecam wszystkim, którzy wahają się i którzy nie są pewni czy skorzystać z pomocy wykwalifikowanej pani psycholog!

  Jadwiga Wyląg2018-05-11

  Staram się łączyć profesjonalne podejście z tym, żeby ktoś w mojej obecności czuł się swobodnie -dlatego też bardzo dziękuje za tą informację zwrotną -cieszy mnie ona niezmiernie.

 • U
  Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PROUsługa: DDA

  Polecam wszystkim, którzy od dłuższego czasu czują, że powinni z kimś pogadać. Wreszcie czuję spokój i stabilność.

  Jadwiga Wyląg2018-05-11

  Czasami rozmowa wystarcza żeby uporządkować swoje sprawy, złapać do nich dystans, zobaczyć z innej perspektywy. Faktycznie jeśli czujesz, że potrzebujesz z kimś pogadać -zapraszam.

Pytania pacjentów (66)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.protg.pl

  Jadwiga Wyląg -mgr psychologii, psychoterapeuta

  Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego (specjalizacja kliniczna i sądowa)

  Dodatkowo ukończyła roczny Kurs umiejętności interpersonalnych i podstaw pomagania oraz 3-letnią Szkołę Trenerów Grupowych i Terapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

  Posiadane certyfikaty i dyplomy:

  - Dyplom psychologa w zakresie psychologii klinicznej i sądowej,

  - Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt nr 6

  - Zaświadczenie ukończenia Kursu Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Gestalstowskim Instytucie Edukacji i Rozwoju Osobistego,

  Pracuję pod superwizją certyfikowanego psychoterapeuty EAP, EAGT, PTP, trenera i psychoterapeuty ITG superwizora Gestalt (Certyfikat nr 3) Doroty Węgrzyn.

  Doświadczenie zawodowe obejmuje prace w:
  • ZOZ MSWiA Katowice Oddział Leczenia Stresu Pourazowego, Poradnia Zdrowia Psychicznego (diagnoza i pomoc psychologiczna, prowadzenie grup wsparcia dla dorosłych, psychoedukacja)
  • Publiczny Ośrodek Adopcyjno -Opiekuńczy w Sosnowcu (diagnoza, pomoc psychologiczna dla rodzin, prowadzenie grup wsparcia dla dzieci)
  • Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej (pomoc psychologiczna, interwencja kryzysowa)
  • Instytut Gospodarki Nieruchomościami, firma Tardiss prowadzenie szkoleń “Asertywność”,
  “Radzenie sobie ze stresem”, “Komunikacja interpersonalna”, „Negocjacje”.
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich

Specjalizacje

 • Psychoterapia