Jadwiga Geresz-Szymecka, pediatra Radzyń Podlaski

lek. Jadwiga Geresz-Szymecka

Zapisz

Pediatra więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wieniawskiego 26, Radzyń Podlaski
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Również polecam Pani doktór, chodzę do niej prywatnie ze swoją córką. Wizyta nie traw 5-10minut, tylko nawet 45minut. Pani doktor odpowiada na każde pytanie, zbadana bardzo dokładnie dziecko, nawet zabawi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pani doktor Szymecką.. Jest bardzo dobrym lekarzem. Mam trójkę dzieci i chodzę do niej kilka lat. Pani doktor jest bardzo miła, przeprowadza dokładny wywiad, zbada dziecko od stóp do głów. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze trafione leki.. Jest nie tylko dobrym lekarzem ale także bardzo dobrym człowiekiem. Mój najmłodszy synek ją uwielbia. Nie ma problemu z umowieniem się na wizytę. Zawsze odbiera telefon. Bardzo bardzo polecam!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Podczas wizyty moje dzieci są badane całe od stóp do głowy, a nie tylko chora część ciała. Pani Szymecka przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad n.t. stanu zdrowia dziecka. Dokładnie tłumaczy przyczyny, przebieg choroby jak i jej ew. następstwa. Objaśnia dlaczego takie, a nie inne leki przepisuje i co najważniejsze nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej potrzeby. Nigdy nie czekałam długo na wizytę. Pani doktor, oprócz tego, że jest świetnym pediatrą, jest bardzo miła, a moje dzieci ją uwielbiają.


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest wspaniałym pediatrą! Jej diagnozy są w 100% trafne, ma świetne podejście do dzieci, mój synek Ją uwielbia! Pani doktor Jadwiga zawsze odbiera telefon, nawet gdy dzwonię późnym popołudniem czy wieczorem; nie ma problemu z umówieniem się na wizytę. Jest miła zarówno dla rodziców jak i dziecka. Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo dokładnie przeprowadza badanie, zwraca uwagę na każdy niepokojący szczegół, nie traktuje małych pacjentów taśmowo, podchodzi do każdego dziecka indywidualnie.
Dzięki swojej wiedzy i skrupulatności pani doktor postawiła trafną diagnozę i zaleciła leczenie domowe, dzięki czemu skierowanie do szpitala (jak się okazało zupełnie niepotrzebnie wystawione przez innego pediatrę (podejrzewał inną dolegliwość)) mogłam wyrzucić do kosza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie