Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Teatralna 10, Katowice
Alfa - Med Rafał Wilk

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Św. Pawła 11A, Chorzów
NZOZ Św. Pawła 11A

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany

W swojej 25 letniej historii choroby po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza. Całkowicie oddany swojej pracy (wręcz pasjonat) i pacjentom. Mam wrażenie, że dobro pacjenta jest jego priorytetowym celem, którego osiągnięcie sprawia mu ogromną satysfakcję. Dlatego wychodząc "spod jego ręki" można być absolutnie spokojnym, że wszystko będzie dobrze, a jeśli organizm zacznie płatać jakieś figle troskliwa i mądra opieka tego lekarza przywoła go do porządku.
Docent J. Ziaja jest Człowiekiem "wyposażonym" nie tylko w ogromną wiedzę i odpowiedzialność za powierzone mu zdrowie, ale także w zwykłe ludzkie odruchy, których lekarzom tak często brak...
Niesamowite wrażenie wywarł na mnie, kiedy zadałam mu nurtujące chyba każdego po przeszczepie pytanie "co dalej?". Ze stoickim spokojem, bez miliona zakazów, nakazów, medycznych wytycznych i "dobrych rad" powiedział tylko: "Normalnie żyć". I tego zamierzam się trzymać!
Docent Ziaja jest dla mnie nie tylko wspaniałym, godnym zaufania lekarzem, ale i wielkim Człowiekiem, który po 25 latach gehenny zwrócił mi zdrowie. Mam wrażenie, że dzięki niemu zdobyłam swoją własną "Północną Eigeru".


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie tylko dobry lekarz, specjalista ale także dobry człowiek. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem.Myślę że nie ma pacjenta, który żałowałby że był kiedykolwiek pod opieką doktora. Jestem mu wdzięczna że zaopiekował się mną po przeszczepie kiedy tak źle się czułam i cierpiałam z bólu.Mogę tylko powiedzieć że miałam wielkie szczęście trafiając na Francuską i takich specjalistów. Dziękuje.


G

Przez dwa miesiące miałam szczęscie być pacjentką dr Ziaja. To lekarz, który walczy do końca o zdrowie pacjenta. Przez ten czas spotkałam się tylko z fachową opieką, oddaniem,wsparciem w trudnych chwilach, zrozumieniem, serdecznością, miłym sympatycznym uśmiechem, anielską cierpliwością (także wobec studentów) zaufaniem i poczuciem humoru. Fachu lekarza mozna się wyuczyć ale z umiejętnością rozmowy słuchania i rozumienia pacjenta trzeba sie urodzić. A dr Ziaja to ma. Takich ludzi się nie zapomina. Agnieszka Szwaj

PS: Na ręce dr Ziaja składam podziękowania za wspaniałą opiekę całemu personelowi oddziału chirurgii i nefrologii na ulicy Francuskiej w Katowicach.


B
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam wcześniejszą opinię ines2: miły, uprzejmy, cierpliwy, niesłychanie oddany pacjentowi. W trzech szpitalach odmówiono mi wykonania operacji na guza przestrzeni zaotrzewnowej, choć każdy twierdził, że operacja jest konieczna "operować, operować ale nie u mnie bo mi pani umrze na stole". Dr. Ziaja podjął sie tej operacji, wykonał ja koncertowo (oczywiście razem z zespołem operacyjnyBm i wszystkim należą sie podziękowania i słowa podziwu do wiedzy i oddania dla pacjenta), uratował mi życie. Nie ma takich słów, które odzwierciedlały by moją i mojej rodziny wdzięczność dla pana doktora. Polecam wszystkim beznadzienym przypadkom. Jak sie do niego dostaniecie to macie szansę na życie. I jeszcze jedno kochani, po tak cieżkiej i ryzykownej operacji ja nie pamiętam ani jednej minuty bólu. Pan dr. wyznaje zasadę "pacjent nie ma prawa cierpieć" Chwała mu za to.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry człowiek, miły, uprzejmy, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta.
I najważniesze to dobry specjalista.
Przygotował mamę do operacji, dobierając skuteczne leki, opanował stan zapalny ( ciągle nawracały stany zapalne żył ), tak, że operacja była możliwa. W tej chwili mama jest po operacji - żylaki nogi - i teraz wszystko się goi i wraca do normy, a mama jest spokojna, bo wie, że jest pod dobrą opieką.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Angiologia
  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
Zobacz więcej