Prof. dr hab. n. med.

Jacek Zachwieja verifiedCreated with Sketch.

Nefrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Nefromed

  Zdecydowaliśmy leczyć dziecko u Profesora pomimo odległości kilometrów i to była najlepsza decyzja. Osoba z ogromnym doświadczeniem i wykształceniem a przy tym wspaniały zawsze uśmiechnięty człowiek. Nareszcie ktoś ustabilizował dziecko w chorobie. Dobór leków zawsze trafny. Uspokoił nawroty choroby. Polecam z czystym sumieniem aby leczyć swe pociechy u Profesora.

 • Szukasz nefrologa? Pacjenci polecają:

  Anna Wasik-Olejnik
  Anna Wasik-Olejnik
  Nefrolog, Internista
  Niecała 1/5, Poznań
  Bardzo serdecznia i rzeczowa pani doktor. Podeszła do problemu ze zrozumieniem, również trafnie wyznaczyła cele… więcej

  Dorota Salamon-Słowińska
  Dorota Salamon-Słowińska
  Nefrolog, Pediatra
  Marcelińska 96C 215/216, Poznań
  Lekarz bardzo kompetentny. Cierpliwie odpowiadał na pytania. Miał czas dla pacjenta. W czasie wizyty wykonał badanie… więcej

  Katarzyna Smykał-Jankowiak
  Katarzyna Smykał-Jankowiak
  Nefrolog, Internista
  Morawskiego 2A (wejście od ulicy Bogusławskiego), Poznań
  Bardzo pozytywna i zaangażowana Pani doktor , uzyskałem wszystkie potrzebne informacje oraz zalecenia. więcej

  Krzysztof Hoppe
  Krzysztof Hoppe
  Nefrolog, Lekarz w trakcie specjalizacji, Internista
  UL. K. LIBELTA 26/1, Poznań
  Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Słucha co pacjent ma do powiedzenia. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam. więcej

  Małgorzata Sucharzewska-Tomczak
  Małgorzata Sucharzewska-Tomczak
  Internista, Nefrolog
  Półwiejska 42, Poznań
  Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie. Pani Doktor ze szczegółami odpowiedziała na pytania oraz przekazała szczegółowe… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Konsultacje specjalistyczne, skierowania na badania specjalistyczne i leczenie chorób nerek takich jak:
   - wrodzone wady układu moczowego
   - zespół nerczycowy
   - kłębuszkowe zapalenia nerek
   - zakażenia układu moczowego
   - niewydolność nerek
   - zaburzenia czynności nerek
   - moczenie nocne i dzienne, nietrzymanie moczu
   Diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego.

  Specjalizacje

  • Hipertensjologia
  • Nefrologia
  • Pediatria

  Choroby

  • - wrodzone wady układu moczowego
  • - zespół nerczycowy
  • - kłębuszkowe zapalenia nerek
  • - zakażenia układu moczowego
  • - niewydolność nerek
  • - zaburzenia czynności nerek
  • - moczenie nocne i dzienne, nietrzymanie moczu
  • - nadciśnienie tętnicze
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Nefromed

   Zdecydowaliśmy leczyć dziecko u Profesora pomimo odległości kilometrów i to była najlepsza decyzja. Osoba z ogromnym doświadczeniem i wykształceniem a przy tym wspaniały zawsze uśmiechnięty człowiek. Nareszcie ktoś ustabilizował dziecko w chorobie. Dobór leków zawsze trafny. Uspokoił nawroty choroby. Polecam z czystym sumieniem aby leczyć swe pociechy u Profesora.

  • J
   Lokalizacja: NefromedUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Witam serdecznie. Nasza córka Wiktoria choruje na zespół nerczycowy od 2015. Jezdzimy do Profesora od 2.5 roku i to własnie dzieki Niemu jej stan nerek jest w takim dobrej kondycji.Proferor jest najlepszym specialistą, jakiego znam.Zanim do Niego wtrafilismy byliśmy u wielu lekarzy i było tylko gorzej. To własnie Profesor ustabilizował stan Naszego Dziecko, jest nie tylko znakomitym lekarzem, specialistą a przy tym wspaniałym człowiekiem i cudownym przyjacielem. Z uwaga wysłucha, doradzi i pomoze. Nie ma u Profesora sytuacji bez wyjścia. A Nasza córka go uwielbia. Z całego serca mogę polecic wizyty u Profesora.

  • S

   Szkoda, że tak niewielu jest takich lekarzy jak Pan profesor. Nie dość że specjalista to do tego tego niezwykle serdeczny człowiek, wesoły, z podejściem do dzieci i do ich rodziców też;) psychika i rodzica i pacjenta jest niezwykle ważna, a dzięki panu profesorowi można przejść przez różne schorzenia dużo łatwiej i z wiarą ze bedzie dobrze.

  • U

   Dzisiaj miałam niewątpliwą przyjemność poznać Pana Profesora . Moja córeczka Natalia była wcześniej hospitalizowana z powodu omiedniczkowego zapalenia nerek.Niestety nie miałam szczęścia do lekarzy kontrolujących jej stan po wypisaniu ze szpitala i problem powrócił.Pocztą pantoflową dowiedziałam się o Nefromedzie i to był strzał w dziesiątkę . To bardzo budujące , kiedy wiesz , że lekarz słucha tego co mówisz , wnikliwie dopytuje o wyszystkie objawy i okoliczności choroby , spokojnie i w barzdzo jasny sposób tłumaczy , co należy zrobić i jak chronić dziecko przed ewentualnymi nawrotami choroby . Wizyta ZDECYDOWANIE WARTA SWOJEJ CENY . Dziś są pierwsze urodziny mojej córci i do tego okazało się , że szybciutko wraca do zdrowia !!!! Panie Profesorze ... dziękuję :)

  • A

   Prof. Zachwieja leczył moją wtedy 3 letnią córkę z nawrotowych ZUM-ów. To jeden z lepszych lekarzy, jakich udało mi się spotkać. Cierpliwy, serdeczny, wnikliwy. Słucha rodziców, obserwuje dziecko. Kieruje na dalszą diagnostyke, żeby poznać przyczyny choroby. Pacjenci przyjeżdżają do niego z odległych miejscowości Polski. Jest świetnym specjalistą i bardzo nam pomógł. Panie Profesorze bardzo dziękujemy.

  • K

   Super.Bardzo miły , konkretny lekarz :) Jako pierwszy postawił diagnoze mojej córce Weronice mimo ,ze wcześniej kilkakrotnie odwiedzała gabinety lekarskie i miała kilka usg w tym dwa na Krysiewicza w szpitalu ;( i nikt z lekarzy nie widział nic i nic nie robił by pomóc mojemu dziecku.Od kad Weronika chodzi do jego gabinetu czuje sie dobrze i wszystko zaczęło się normować.Wreszcie wiemy co jej dolega i jak z tym żyć i co robic by zaoszczedzic dziecku bólu.Polecam wszystkim tego lekarza mimo dośc wysokiej ceny wizyty. Ale przynajmniej wiem za co płace :)
   Karolina

  • G

   Jest na pewno miły, ale spotkałam także innych dobrych nefroloów dziecięcych. Niewątpliwie jego atutem jest praca w Klinice. W razie potrzeby szybko kieruje do szpitala w którym pracuje. Koszt wizyty w gabinecie duży !!!

  • Z

   Profesor Zachwieja to wyśmienity pediatra. Pomógł mojemu synkowi, bo inni lekarze sobie nie radzili. Jest zawsze bardzo miły dla swoich pacjentów i ich rodziców. Poza tym można z nim być w ciągłym kontakcie telefonicznym i meilowym. Nie zostawi chorego w potrzebie, tak jak to robią inni lekarze.

  • M

   Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek kontakt. Świetnie wyprowadził mojego synka z choroby, inni lekarze nie dawali rady. Alex ciagle jest pod stałą opięką dr. Zachwieji.
   Zawsze miły, uśmiechnięty, sznujacy swych małych pacjentów i ich rodziców. Co najważniejsze leczy i myśli o dalszych losach dziecka, jak leki wpłyną na dziecko w przyszłości.
   Dziękuje!

  • Z

   Prof. Zachwieję mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim. Znam go od dawna, kiedy moja córeczka zachorowała na nerki. Najpierw leczył ją w klinice a później w gabinecie w domu. To naprawdę znakomity specjalista i dobry człowiek. Zawsze usmiechniety i szukający najlepszego rozwiazania. Znany w całym kraju - ma pacjentów z połowy Polski. Wszyscy go bardzo chwalą za wiedzę i kompetencje.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG