dr n. med.

Jacek Więcek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

119 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 674 odwiedziny w ciągu 30 dni

www.mediclinica.pl BEZPŁATNE BADANIA PRENATALNE - ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ O SZCZEGÓŁACH dr n. med. Jacek Więcek - starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor cierpliwie słucha, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym wprowadza miła i swobodną atmosferę. Polecam wszystkim

 • M
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum Medyczne

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Skupia się na problemie, wszystko cierpliwie tłumaczy, szuka najlepszego rozwiązania leczenia. Bardzo polecam.

 • D

  Najlepszy lekarz choć nie był moim lekarzem prowadzącym ciąże to bardzo dobrze mnie traktował jesli mnialam jakis problem zawsze mi pomóg, uspokoił mój synuś ma juz pół roczku i rośnie zdrowo napewno przy drugiej ciązy będzie juz moim lekarzem prowadzącym polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest uprzejmy, rzeczowy. Przedstawia wszelkie możliwości leczenia, zachęca do zadawania pytań.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Kompetencja, zainteresowanie pacjentem, wnikliwe rozpoznanie, empatyczna rozmowa, wyczerpujące informacje przy stawianiu diagnozy. Jak najbardziej polecam Pana doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta przebiegła bardzo pomyślnie. Lekarz bardzo troskliwy, wyrozumialy i konkretny. Wszystko dobrze tłumaczy, wyjaśnia. Nie owija w bawełnę. Jego zachowanie i sposób bycia, oraz podejście sprawia, że ja jako pacjentka poczułam się bardzo dobrze, pewnie, nie bałam się pytać o jakiekolwiek wątpliwości. Polecam i na pewno wrócę.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: kontrola

  Świetny specjalista, zawsze profesjonalny. Miły uprzejmy przy każdej wizycie wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam. Bardzo dobry specjalista i to nie tylko moje zdanie ale także koleżanek które także są lub były jego pacjentkami. Uprzejmy, życzliwy, cierpliwie i dokładnie wyjaśni wszelkie wątpliwości, odpowie na nurtujące pytania. Człowiek z pasją, zależy mu na tym by komuś pomóc, lubi swoją pracę i nie jest wypalony zawodowo. To chyba najistotniejsze. Podsumowując dobrze wydane pieniądze.

 • A
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz, który prowadził moją pierwszą ciążę i bardzo profesjonalnie podchodził do każdej wizyty. Jest uprzejmy, spokojny i z dokładnością przeprowadza badanie. Potrafi też pożartować i rozluźnić atmosferę. Ma bardzo dobre podejście do kobiety (a wśród lekarzy bywa z tym różnie bo miałam okazję spotkać się z brakiem poszanowania i to ze strony pani ginekolog, którą zmieniłam). Lekarz, który odpowiada rzetelnie na każde zadane pytanie i poświęca dużo czasu na wizytę. Do gabinetu zaprasza również męża, w obecności, którego robi USG na bardzo nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie (np. badania prenatalne). Dodatkowo pan doktor jest endokrynologiem co w moim przypadku miało znaczenie. Jestem bardzo zadowolona i wiem że znalazłam dobrego ginekologa którego mogę każdej kobiecie polecić! Na pewno kolejną ciążę będę również prowadzić właśnie u tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: MediClinica - Centrum MedyczneUsługa: Badania Prenatalne

  Nie wiem jakim lekarzem jest dr Więcek. Sądząc po komentarzach zapewne dobrym. Ja nie byłam dra pacjentką. W gabinecie byłam tylko raz na badaniach prenatalnych na których okazało się ze moje dziecko ma wysoką przezierność karkowa. Miałam wrażenie ze Panu dr przeszkadzam w gabinecie, całe badanie mówił coś do siebie pod nosem i cmokal nerwowo bo dziecko nie chciało współpracować. Na koniec przedstawił mi sytuacje tak jakby dziecko musiało być chore na pewno. Nie dał mi żadnych nadziei ze moze będzie jednak dobrze, że są szanse ze jednak dziecko urodzi się zdrowe a jeszcze usłyszałam ze "jak coś do 20 tygodnia mogę usunąć" - marne pocieszenie dla 30 letniej kobiety której właśnie cały świat się zawalił. Z gabinetu wyszłam tak roztrzesiona, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Ja wiem, że lekarz nie jest od klepania po plecach i mydlenia oczu ale może warto popracować nad sposobem przekazywania złych wiadomości. Nie wiem z czego to wynikało. Być może z tego ze nie byłam Pana dra pacjentka, a może po prostu miał gorszy dzień. Jedyny plus jest taki, że dostałam skierowanie na konsultacje do innej placówki gdzie innu Pan dr owszem potwierdził ze może być źle ale dał tez nadzieje na to, że przeziernosc karku jeszcze o niczym nie świadczy, że nawet testy Pappa które wyszły tragicznie niczego nie przesadzają. Do dr Więcka umówiłam się na badania ze względu na dobre opinie i polecenie przez moją Panią ginekolog, niestety ja byłam rozczarowana wizytą :(. Dziecko urodziło się zdrowe.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.mediclinica.pl
  BEZPŁATNE BADANIA PRENATALNE - ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ O SZCZEGÓŁACH
  dr n. med. Jacek Więcek - starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu. W swojej pracy zawodowej stawiam na rozwój i ciągłe poszerzanie kompetencji, czego potwierdzeniem są ukończone szkolenia, certyfikaty, publikacje naukowe oraz członkostwo w organizacjach branżowych.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.
  Zawodowo specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej, echokardiografii płodu, medycynie matczyno-płodowej i endokrynologii ginekologicznej.

  Podstawowe informacje:
  studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu
  specjalista położnictwa i ginekologii
  specjalista endokrynolog
  W 2017 obroniona praca doktorska z zakresu diagnostyki prenatalnej.

  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  Członek ISOUG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology)

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Posiadam Certyfikat Umiejętności Badania Serca Płodu - Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego Sekcji Echo kardiografii i Kardiologii Prenatalnej uprawniający do wykonywania ECHO SERCA PŁODU

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

  Współautor kilkunastu publikacji naukowych z dziedziny diagnostyki prenatalnej i ginekologii.
  Szczególne zainteresowania zawodowe: diagnostyka prenatalna, medycyna matczyno-płodowa, endokrynologia ginekologiczna.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski