Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje, uratował mi życie szybko kierując do gastrologa w sytuacji gdzie wielu pewnie by zbagatelizowało łagodne objawy nowotworowe, dokładnie tłumaczy przyczyny choroby i sposób leczenia - Polecam wszystkim !

 • Świetny lekarz rodzinny!!! Wogóle przychodnia "jedyna w swoim rodzaju". Nie czuć tam typowej atmosfery przychodni która kojarzy się z bezustanną kłótnią "a czy Pani ostatnia?" "A ja byłam pierwsza" itp Leczy sie u niego cała moja rodzina. Ma świetne podejście do dzieci i bez konieczności nie przepisuje dziecku antybiotyku co zdarza się u innych lekarzy.Potrafi skutecznie leczyć drobne infekcje a także poważniejsze dolegliwość jak np choroby kręgosłupa. Dobiera trafne leczenie oraz zabiegi. Zna się na bardzo wielu rzeczach, o cokolwiek sie Doktora nie zapyta dokładnie i zrozumiale tłumaczy pokazując na swoich tablicach które ma w gabinecie (co muszę się przyznać pierwszy raz mnie spotkało u lekarza). U Doktora jest zawsze duzo pacjentów, a mimo to podczas wizyty nie odczuwa sie u niego chęci pozbycia sie pacjenta i przyjęcia szybko kolejnego. Jest człowiekiem miłym,spokojnym,dokładnym i przede wszystkim życiowym !
  Szczerze polecam Doktora Wczysła zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.Świetny lekarz.

 • Bardzo mnie rozczarował Pan doktor. leczyłem u niego mojego synka jednak nie dość że diagnozy były mało trafione to na dodatek antybiotyki które serwował nie pomogały. Jego dewiza jak nie pomoże ten to zapisze inny. Gdyby istniał jeden lek na wszystko to z pewnością Pan Wczysła byłby mistrzem w wypisywaniu tego leku. Bo po co szukać przyczyny skoro można ją zaleczyć. Wypisać skierowanie do innego specjalisty lub badania np krwi to chyba nie potrafi bo zawsze znajdzie według jego mniemania "sensowne" wytłumaczenie. A może Panie doktorze już czas na emeryture???Zdecydowanie odradzam wizyt u tego Pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry i skuteczny lekarz, pacjent wie jak jest leczony. wykorzystuje maksymalnie osiągnięcia medycyny, nie stoi w miejscu tak jak większość lekarzy

 • bardzo słaby. Nie słucha co sie do niego mówi. Ma w nosie pacjenta. Miałam angine kazal mi brać eferalgan po ktorym dostalam uczulenia. Gdy zaczęlam sie dusić musiałam skorzystac z prywatnej wizyty u innego lekarza. W przychodni ze wszystkim robi problkemy. Nie chce przedlużać leków i wypiswać skierowań do lekarzy, nie mówiąc juz o badaniach,

 • Kompetentny, spokojny i słuchający, nie wypisuje drogich leków na byle bzdurę a zawsze wyleczy. Bardzo dobra przychodnia, polecam.

 • pod koniec lat 90 mialem bardzo ciezki wypadek u dr jacka przechodzilem rechabilitacje swiety lekarz postawil mnie na nogi w ciagu 1 roku poza tym zauwazyl na zdjeciach rtg kolejne zlamanie ktorego nie zauwazyli ortopedzi w bizielu ani radiolodzy opisujacy rtg dziekuje panie jacku jest pan swietny

 • Bardzo słaby jeśli chodzi o diagnozowanie poważnych dolegliwości ortopedycznyh. Nie jest ortopedą lecz rehabilitantem. Jednak skuteczny jeśli chodzi o typowe dolegliwości typu rwa kulszowa lub rahabilitację pourazową.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam prywatnie z rwą kulszową -okropny ból. Muszę przyznać, że po raz pierwszy wiedziałam wszystko o chorobie i jak będzie leczona. Nawet można było przyjrzeć się na ilustracji. Co za satysfakcja. Zastrzyk cudownie skuteczny i to jeden. POLECAM!!!

 • Wspaniały człowiek i lekarz, zawsze pomoże. Nigdy nas (mnie i mojej rodziny) nie zawiódł. Podzielam zdanie przedmówcy - stawia trafne diagnozy. Do tego rozsądny w wypisywaniu leków. Nie zawsze antybiotyk i nie musi by najdroższa nowinka. Cierpliwy i opanowany. Jego spokój udziela się pacjentom. Zrozumiałym językiem potrafi wytłumaczyc schorzenie i sposób leczenia, co dla dziecka czy osoby starszej jest bardzo ważne. Opiekuje się mną i moją rodziną od 6 lat i nigdy nie miałam wątpliwości co do diagnozy czy sposobu leczenia. Mam do niego pełne zaufanie. I najważniejsze - wszystko w ramach ubezpieczenia czyli bezpłatnie.

Jesteś tym lekarzem?

87

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.