Dr n. med.

Jacek Walawski verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz sportowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Ortomix

  Bardzo dobrze wspominam przebywanie pod opieką Pana Doktora, wykonywał mi dwie operacje kolan. Jako jedyny poznał się na moim schorzeniu. Nie dość, że świetny fachowiec, to i wspaniały człowiek. Pozdrawiam go serdecznie i polecam oddanie się pod jego opiekę!

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Jerzy Kowalik
  Jerzy Kowalik
  Ortopeda
  Grenadierów 3, Lublin
  Bardzo komunikatywny.Z dużym zaangażowaniem podszedł do mojego problemu.Dokładnie wyjaśnił mi problem zdrowotny.Dał… więcej

  Władysław Rogała
  Władysław Rogała
  Ortopeda
  Jaczewskiego 8, Lublin
  Jestem pacjentką doktora od 2015 roku. Wcześniej leczyłam się w warszawskim Centrum Onkologii. Kiedy przyszłam… więcej

  Paweł Andrzejewicz
  Paweł Andrzejewicz
  Ortopeda
  Jaczewskiego 8, Lublin
  bardzo dobry kontakt z pacjentem ,konkretna diagnoza,zalecenia poza tym bardzo mily lekarz,polecam wszystkim potrzebujacym… więcej

  Andrzej Ciszewski
  Andrzej Ciszewski
  Ortopeda dziecięcy, Ortopeda
  Hipoteczna 4, Lublin
  Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Bardzo miły, rzetelny, cierpliwy i chętny do udzielania wyczerpujących… więcej

  Dawid Pyzik
  Dawid Pyzik
  Ortopeda
  Dr K. Jaczewskiego 7, Lublin
  Młody,zdolny z duza wiedza dr .Poiecam Go bo naprawde pomogł mi.Wytłumaczył jakie bedzie leczenie kolana zeby zachowac… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • dr n. med. Jacek Walawski
   Specjalista ortopedii i traumatologii

   Absolwent Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. W trakcie VI roku studiów przebywał na 6 miesięcznym Stypendium Unii Europejskiej Tempus w Szpitalu Uniwersyteckim Vrije Universitaat w Brukseli. W roku 2001 założył wraz ze wspólnikiem i rozwinął Ośrodek Ortopedii Arthros w Nałęczowie, gdzie praktykował do 2007 roku. Od roku prowadzi własną praktykę ortopedyczną Ortomix. W roku 2004 zdał z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2005 roku jest wykładowcą w Katedrze Medycyny Sportowej Fizycznego a od 2009 adiunktem Fizycznego Katedrze Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. W czerwcu 2007 roku obronił pracę doktorską na AM w Lublinie pod tytułem „Skuteczność operacyjnych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego”.

   Od roku 1998 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii, od 2009 ESSKA a od 2016 ISAKOS.. W 2008 rozpoczął pracę w Szpitalu MSWiA w Lublinie. Od 2014 jest konsultantem w Szpitalu ŻagielMed w Lublinie.

   Od 2015 pełni funkcję Sekretarza Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Od 2016 uhonorowany tytułem ESSKA Ambasador.

  Specjalizacje

  • Medycyna sportowa
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Jacek Walawski
  Jacek Walawski
  Ortopeda, Lekarz sportowy
  Lublin
  Dzień dobry. Po niewielkim urazie po 6 tygodniach kolano powinno funkcjonować niemal normalnie. Uczucie niestabilności świadczy o tym że prawdopodobnie uszkodzenia są większe i konieczna jest… Więcej

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Ortomix

   Bardzo dobrze wspominam przebywanie pod opieką Pana Doktora, wykonywał mi dwie operacje kolan. Jako jedyny poznał się na moim schorzeniu. Nie dość, że świetny fachowiec, to i wspaniały człowiek. Pozdrawiam go serdecznie i polecam oddanie się pod jego opiekę!

  • Lokalizacja: Ortomix

   Dzisiaj mija 10 lat od bardzo skomplikowanej operacji kolana którą przeprowadził Pan doktor na moim kolanie. Od 10 lat nie mam dolegliwości - przed operacją nie mogłam wejść po schodach, tańczyć, kucać.... teraz biegam po schodach, uprawiam jogę. Mogę normalnie funkcjonować. Dziękuje Panie Doktorze! Bez Pana by się nie udało.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan dr Jacek Walawski jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem specjalistą. Polecam. W 2012 r. uległam wypadkowi komunikacyjnemu. Przebywałam 2 miesiące w szpitalu MSWiA w Lublinie. Doznałam licznych złamań miednicy, kręgosłupa, stawu biodrowego, żeber i kości twarzowo-szczękowych. Leczył i opiekował się mną dr Walawski. Skierował mnie również na operację do Szpitala Twarzowo-Szczękowego i rehabilitację. Jestem sprawna ruchowo. Wdzięczna Panu Bogu, Panu dr Walawskiemu i Całemu personelowi medycznemu. Zajączek.

  • A

   Jak na lekarza ortopedę (a Ci jak wiadomo w przypadkach gdy nie ma urazu wiedzą nie grzeszą :)), jest naprawdę nieźle. Zdecydowanie najlepszy lekarz w swojej specjalizacji u jakiego byłem. Stara się pomóc pacjentowi, to się czuje :) Gdyby trzeba było się pokroić (odpukać), to bym mu zaufał :)

  • A

   Trafiłem do Dr Walawskiego z polecenia i jestem bardzo zadowolony.
   Zerwalem więzadła w kolanie, Pan Doktor przeprowadzal rekonstrukcje. Niesamowite podejście do pacjenta przed, w trakcie i po operacji. Wszystko wytlumaczone od poczatku do końca. Po operacji wracam do formy i wszystkim będę rekomendowal Pana Doktora
   Pozdrawiam
   JC

  • K

   W 100% polecam doktora Walawskiego. Trafiłam do niego po zwichnięciu rzepki, zerwane wiązadło boczne...Wcześniej próbowałam leczenia w państwowych szpitalach i przychodniach ortoperdycznych, nastraszono mnie jedynie amputacją nogi :/ Po wizycie u Doktora Jacka całkiem inne podejście! Pełen profesjonalizm! Wszystko klarownie mi wyjaśnił, szybko skierował na operację, którą sam poprowadził. 3 miesiące od zabiegu jestem w pełni sił. Kolano sprawne, blizny małe! Rehabilitacja przebiegła super, cały zespół Ortomixu jest w pełni profesjonalny i mega pomocny. Polecam każdemu! Pan doktor miły, uśmiechnięty, zawsze pocieszy, wytłumaczy! Jestem bardzo zadowolona. Nie ma co dodać Panie Jacku bardzo dziękuję za pomoc!!! Oby każdy trafiał na tak solidnego lekarza jak Pan!!!

  • T

   Konkretny i bardzo miły zna się na tym co robi i nie naciąga ludzi.Trafiłam do niego z córka bo miała problemy z kolanem.Poprzedni lekarz leczył ją na torbiela i zadnych rezultatów nie było.Zpisałam ją do dr.Walawskiego i po pierwszym wywiadzie okazało się ,że ma zerwane wiązadło.Dzisiaj jest już po rekonstrukcji wiązadła.Dodam jeszcze ,że dobry ma zespół rehabilitantów którym naprawde zależy na pocjęcie.

  • A

   Dr Walawski dokonał rekonstrukcji ACL w moim kolanie.
   Dla mnie najlepszy na lubelszczyźnie jeśli chodzi o sposob w jaki podchodzi do pacjenta i wielu moich kolegów wrociło do sportu dzięki niemu.

  • P

   Leczył córkę przeprowadził dwie operacje druga z winy córki leczy równieź zawodników swoją pracę wykonuje solidnie.Polecam!!! Piotr

  • F

   Polecam profesjonalizm Pana doktora w moim przypadku przeprowadzona była rekonstrukcja więzadła przedniego z więzadła rzepki, oraz mozaika łękotki zabieg miałem w lipcu 2012 po miesiącu od zabiegu odwiedzałem moją żonę na porodówce ze stabilizatorem i dwiema kulami :-) po ciężkiej rehabilitacji w końcu doszedłem do pełnej sprawności ale nie ma się co czarować pół roku to jest optymalny okres po takim zabiegu

   f-sz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG