dr n. med.

Jacek Schmidt

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
246 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista otorynolaryngolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2006 ordynator Oddziału Otolaryngologicznego oraz Kierownik Bloku Operacyjnego (od 2010) Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Od ponad tygodnia bardzo cierpiałam z powodu silnego bólu obu uszu. Antybiotykoterapia okazała się nieskuteczna. Po chwilowym zaniku objawów, ból powrócił. Znalazłam Doktora na portalu, dobre opinie i bliski termin wizyty sprawiły, że zapisałam się właśnie do dr Schmidta.
  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Doktor zaczął od szczegółowego wywiadu, przeszedł do badania. Zalecił dodatkowe badania wymazu.
  Do sprawy podszedł poważnie, nie bagatelizując tego, co mówię. Był bardzo sympatyczny i profesjonalny. Dokładnie wytłumaczył co i jak mam stosować. Po paru dniach kuracja okazała się skuteczna.
  Serdecznie polecam dr Schmidta!

 • Z
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: uszy

  Cudo nie lekarz. Przede wszystkim słucha pacjenta. Jest bardzo empatyczny kulturalny i konkretny. Polecam bardzo.

 • Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dziękuję za pomoc w mojej przypadłości. Lekarz kompetentny. Doskonale przygotowany do swojej pracy. Zebrał wywiad, dokładnie zbadał gardło, nos i uszy. Do tego atmosfera wizyty również bardzo dobra. Cieszę się, że trafiłam do niego i że zajął się moją błahą sprawą, a przy tym jest ludzkim, nie wyniosłym człowiekiem. To wbrew pozorom również baaaaardzo ważna cecha u lekarzy.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Doradził mi kolega Pana doktora i miał racje że Pan Doktor jest specialistą swojej sprawy . Kulturalny, sympatyczny i co najważniejsze świetny specjalista. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Szpital MSWiAUsługa: Inny

  Kulturalny, sympatyczny zawsze uśmiechnięty, ale co najważniejsze świetny specjalista. To było moje trzecie podejście do operacji mocno zdeformowanej przegrody nosa. Dodatkowo konieczne było usunięcie torbieli z zatoki szczękowej. Wcześniej proponowano mi oddzielne, mocno inwazyjne operacje i bałam się, że mogę stracić węch. U Pana Doktora wszystko odbyło się podczas jednej mało inwazyjnej operacji. Nie było nawet problemu żeby usunąć przy okazji małą narośl na nosie. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się tak jak zostało wcześniej opisane. Dzięki nowoczesnym metodom wszelkie czynności pooperacyjne okazały się bezbolesne, a obawiałam się tego bardzo. Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista otorynolaryngolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2006 ordynator Oddziału Otolaryngologicznego oraz Kierownik Bloku Operacyjnego (od 2010) Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi. Uczestnik licznych zjazdów i kongresów krajowych i międzynarodowych jest autorem i współautorem ponad 100 publikacji w czasopismach naukowych oraz popularnonaukowych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi