Umów wizytę 1261 odwiedzin w ciągu 30 dni

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam w jednym z najlepszych ośrodków neurologicznych w centrum kraju - I Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Aquapark Kalisz - Parter - RehabilitacjaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Podpisuje się pod wszystkimi opiniami jakie wystawili moi poprzednicy. Młody, ambitny lekarz. Nie spieszy się, poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Dobrze że mamy w Kaliszu takiego specjalistę .

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Aquapark Kalisz - Parter - Rehabilitacja

  Kompetentny, rzeczowy, dokładny, a przy tym bardzo przystępny i miły. Słucha pacjenta, nie bagatelizuje żadnych objawów.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana Doktora można z czystym sumieniem zaliczyć do specjalistów w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest człowiekiem kompetentnym, wie co mówi i słucha pacjenta, miły, nie śpieszy się, nie czuć dystansu między lekarzem i pacjentem. Uważam, że jest godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Aquapark Kalisz - Parter - RehabilitacjaUsługa: stwardnienie rozsiane

  Lekarz z powołania, analizujący i słuchający historię choroby. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga.Odpowiada na pytania, objaśnia i doradza.Pacjent wychodzi od niego pełen nadziei na lepsze jutro.
  Mariola (mama chora na stwardnienie rozsiane)

 • G
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Jacek PełkaUsługa: konsultacja neurologiczna

  Rewelacyjny lekarz. Ogromna wiedza, doświadczenia a przy tym doskonałe podejście do pacjenta i unikatowa umiejętność wyjaśnienia zawiłości medycznych w sposób zrozumiały dla każdego.
  Zdecydowanie i bez wątpliwości polecam każdemu, nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek wyszedł z tego gabinetu niezadowolony.

 • J
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Jacek Pełka

  Bardzo miły, uprzejmy, wysłucha pacjenta, poświęcił mi dużo czasu byłem na wizycie aby dobrze dobrać zamiennik leku, który od dłuższego czasu jest niedostępny a w razie potrzeby skoryguje wybór w ramach odbytej wizyty, szczerze polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Jacek PełkaUsługa: Zaburzenie widzenia

  Bardzo dobry lekarz. Miły i konkretny. Wszystko na spokojnie wytłumaczy. Byłam drugi raz i już wiem że z p. Doktora nie zrezygnuję w potrzebie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból kręgosłupa i głowy

  Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty. Wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu. Pierwszy raz spotkałam się z takim szczegółowym badaniem. Lekarz przeprowadzał wywiad, pytał o wiele rzeczy żeby wystawić prawidłową diagnozę. Wspaniały lekarz z powołaniem. Gorąco polecam wszystkim.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Aquapark Kalisz - Parter - RehabilitacjaUsługa: bole kregosłupa i migrena

  Bardzo dobry specjalista.,profesjonalny, cierpliwy,dokładnie bez pośpiechu wysłuchał dolegliwości jakie mi delegacja. Polecam Pana Dr.

 • K
  Lokalizacja: Neurocenter.pl Gabinet Neurologiczny Jacek PełkaUsługa: ból kręgosłupa

  Dziękuję P. Dr. za miła wizytę. Już wykonuję z zadowoleniem ćwiczenia. Wiem co mam teraz robić z moim kręgosłupem. No i noce są przesypiane. Na pewno skorzystam jeszcze z wizyty kontrolnej. Wdzięczna pacjentka Krystyna Wypych.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam w jednym z najlepszych ośrodków neurologicznych w centrum kraju - I Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi.

  Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (2003-2009).
  W latach 2009-2010 odbyłem staż podyplomowy w USK nr 1 w Łodzi. W roku 2017 zdałem egzamin specjalizacyjny i uzyskałem tytuł specjalisty neurologa (tytuł równoważny z II stopniem specjalizacji). Obecnie z Łodzią związany jestem także poprzez moją pracę naukową.
  Jestem również pracownikiem:
  *Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu
  *Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala im. Tytusa Chałubińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

  Wykonuję samodzielnie badania USG Doppler naczyń domózgowych i USG Doppler przezczaszkowy.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

  W swej praktyce klinicznej spotykam się z pacjentami cierpiącymi na:
  * Bóle głowy
  * Stwardnienie Rozsiane
  * Bóle krzyża i inne schorzenia kręgosłupa, m. in. choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa
  * Zawroty głowy
  * Choroby naczyniowe Ośrodkowego Układu Nerwowego, m. in. po udarze mózgu
  * Padaczkę
  * Choroby nerwów obwodowych
  * Bóle przewlekłe, m.in. bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, bóle w chorobach nowotworowych
  * Chorobę Parkinsona
  * Guzy i inne choroby rozrostowe układu nerwowego
  * Zespół niespokojnych nóg
  * Drżenia
  * Dystonie
  * Dolegliwości po omdleniach
  * Zaburzenia widzenia
  * Inne choroby układu nerwowego.


  Moim celem zawodowym jest regularne dokształcanie się. Nie jest mi obce konsultowanie trudniejszych pacjentów z innymi specjalistami, gdyż wyznaję zasadę, że lekarz uczy się całe swoje życie zawodowe.
  Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie, gdyż każdy chory potrzebuje inną ilość czasu na zrozumienie swojej choroby oraz wymaga innej ścieżki diagnostyczno-leczniczej.

  W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności z medycyny ogólnej w wielu dodatkowych miejscach pracy, co pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie kliniczne. Pracowałem m. in. z pacjentami zrzeszonymi w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego w Łodzi, co pozwoliło mi poznać życie chorych i ich problemy dnia codziennego. Dało mi to szerszy obraz na trudności, z którymi się zmagają.
  Współpracuję z wieloma specjalistami z różnych dziedzin (m. in. neurochirurgia, rehabilitacja, laryngologia, okulistyka, psychiatria, neurologia dziecięca, onkologia, kardiologia, stomatologia, urologia, chirurgia, dermatologia, medycyna paliatywna, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, nefrologia i inne), z którymi często omawiam wyniki badań swoich pacjentów, celem ustalenia jak najlepszej diagnozy i leczenia.

  Przyjmuję głównie osoby dorosłe oraz starsze dzieci.

  Małe dzieci zbadam, ocenię neurologicznie i jeżeli zauważę coś niepokojącego, pokieruję do doświadczonych kolegów specjalizujących się w neurologii dziecięcej.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Biegły Sądowy z dziedziny ,,medycyny'' w zakresie neurologii

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl