Adres

Mickiewicza 25, Radom
prywatny gabinet psychologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: prywatny gabinet psychologiczny

Profesjonalista w swoim fachu. Potrafi pomóc człowiekowi w trudnych chwilach.
Bardzo uważnie słucha, budzi zaufanie, emanuje spokojem.
Posiada ogromny bagaż doświadczeń życiowych, które potrafi odpowiednio przekazać aby pomóc drugiej osobie.
Pomógł mi spojrzeć na siebie i innych w zupełnie inny sposób.
Dzięki Niemu udało mi się wrócić do normalnego życia.
Polecam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: prywatny gabinet psychologiczny

Pan Jacek profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Emanuje od niego spokój, swoją postawą budzi zaufanie. W pracy wykorzystuje tzw. "mądrość życiową" :) Konkretnie pomaga w rozwiązywaniu problemów. Szczerze polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: prywatny gabinet psychologiczny

Pan Jacek wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle wielu innych radomskich terapeutów. Przede wszystkim emanuje spokojem i zrozumieniem. Jest przy tym konkretny, co bardzo pomaga dotrzeć do sedna problemu. Idąc na spotkanie z nim, wiem, że idę do człowieka, który oprócz psychologicznej wiedzy, ma doświadczenie - "życiową mądrość". Rozmowy z nim pozwoliły mi przede wszystkim zrozumieć siebie i uporać się z negatywnymi emocjami. Bardzo polecam, jeżeli ktoś szuka prawdziwego specjalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Rozwiązaliśmy wspólnie kilka kwestii, zaczęło żyć mi się odrobinę lżej. Skończyliśmy już współpracę, ale myślę, że zyskałam solidne fundamenty do dalszej pracy nad sobą.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Jacek ogromnie pomógł mi pokonać nerwicę lękową. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że wizyta w jego gabinecie była najlepszym co mogłam zrobić w tamtym ciężkim dla mnie czasie. Z czasem dotarliśmy do sedna problemu i obecnie po ok. trzech miesiącach terapii prowadzę życie wolne od ataków i ciągłego lęku. Nie udałoby się to bez Pana Jacka. Zdecydowanie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Duże uznanie dla tego terapeuty, rozumie co się do niego mówi, umie dopytać, czuje, nie zasłania się psychologicznymi mądrościami, zna życie i to pomaga.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Jacek bardzo pomógl mi, kiedy tego potrzebowalam. Slucha uwaznie i zawsze stara sie dotzrec do sedna problemu.


R
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłem do pana Jacka przez 8 miesięcy. Dzięki terapii spojrzałem na siebie z zupełnie nowej perspektywy i wiele zrozumiałem, co bardzo pomogło zmagać się z nerwicą. Uważnie słucha, ma doświadczenie, i budzi zaufanie, a to co usłyszałem cały czas pomaga. Polecam, dziękuję panie Jacku.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pracuję z Panem Jackiem 3 miesiące i widzę zmiany w moim świecie. Rozmowa jednak pomaga, zwłaszcza gdy rozmówca, czyli terapeuta wie jak to się robi. Jest wnikliwy,, nie ocenia, nie pogania, pomaga zrozumieć co jest prawdziwym problemem. W sumie osoba godna zaufania, polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny. Widać, że ma doświadczenie, Potrafił trafić w samo sedno problemu, z którym ja usiłowałem się uporać od lat. Daje nadzieje, emanuje spokojem. Podczas spotkań mam poczucie pełnej akceptacji. Jego zaletą jest, że nie mówi tego, co chciałbym usłyszeć (jak mój poprzedni terapeuta), ale to co powinien mi powiedzieć, pomaga mi się mierzyć z rzeczywistością, za co jestem mu bardzo wdzięczny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Psychoterapia