dr n. med.

Jacek Markiewicz

Dermatolog, Laryngolog

11 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2900 osób

 • Dostępność

  Lekarz Jacek Markiewicz przyjmuje w 4 gabinetach

 • Kontakt

  Ten dermatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Jacek Markiewicz to jeden z 163 lekarzy o specjalizacji dermatolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz do którego udałam się po 2 latach leczenia u innych dermatologów. Z 4 lekarzy jedyny dobrze mnie zdiagnozował i wyleczył.

 • bardzo słaby

  mi zaszkodził...nie wyleczył...przez jego leki, które przepisał bez badań nie można byo wykryć choroby kiedy udało mi się juz trafić do specjalisty, musiałem się męczyć przez leczenie dr markiewicza jeszcze rok! więcej mi zaszkodził niż pomógł


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Witam. Odradzam tego lekarza, poniewaz po 1. nie poswieca pacjentce wystarczajaco duzo czasu i jest arogancki. Przyszlam do niego z dwoma problemami, jednym tradzikowym, a drugim calkiem innym. Odnioslam wrazenie, jakbym mogla przedstawic mu tylko jeden problem, bo na drugi on juz nie mial czasu. Co mnie bardzo do pana doktora zrazilo to jego podejscie - na doslownie 8 grudek, zamknietych zaskornikow, przepisal mi izotek i diane - nawet nie proszac o zrobienie podstawowych badan krwi!!! Nie zrealizowalam recepty, bo uznalam, ze to jakies wielkie nieporozumienie, a twarz mam ladna (procz tych kilku grudek), wiec tak ciezkie leki nie sa dla mnie. Wizyta byla bardzo krotka, max. 10 min, zdarl ze mnie az 150 zl. nie polecam!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  pomógł gdy inni paprali

 • dobry

  Ja również leczyłam się u doktora z polecenia znajomej. Wydałam na 1,5 roczną terapię kupę kasy jak na tamte czasy ( było to 11 lat temu wizyta 70 ZŁ plus leki ok. 15O zł m-cznie). Pomógł mi natychmiast po 2 miesięcznym nieskutecznym leczeniu w przychodni, u Niego po 1 miesiącu był efekt.( chorba to trądzik). Nigdy jednak doktor nie kazał mi robić badań krwi, a w tym przypadku powinien bo zastosował bardzo szybką i wprawdzie skuteczną terapię antybiotykową, która trawała nie 10 dni lecz około 2 m-ce. Skutki tej terapi odczówam do dziś. Z uwagi na finanse dalsze leczenie trądziku prowdziła mi pani doktor Molik z przychodni na szwedzkiej i dopiero ona pomogła w 100 %. Trądzik który leczyłam u doktora wrócił po wyleczeniu w ciągu roku. Po tej silnej terapi antybiotykowej jestem bardzo poddatna na anemię, oraz mam bardzo słabe zęby, które są w stałym leczenu. Myślę że tytuły przyciągają ale mam nadzieję że tak jak ja znajdziecie lekarza bez tytułów, który wyleczy wasz problem. Ja od kilku lat (5) nie mam nawrotu trądziku i mam ładną cerę.

 • bardzo dobry

  Świetny dermatolog. Trafiłam z problemami trądzikowymi, które lekarze zgodnie określali przerażającym określeniem "choroby cywilizacyjnej" (bo po analizie mojego trybu życia i wieku, a na trądzik byłam za stara, wyszło, że nie ma powodów dla których miałabym to mieć). Przewinęłam się przez ręce wielu dermatologów. Pomógł mi dr Markiewicz. Kuracja trwała rok - z ogromnym sukcesem (mam buzię jak pupcia niemowlaka). Przede wszystkim zadziałała trafna diagnoza, dokładne comiesięczne badania, z comiesięcznym badaniem krwi i przepisywaniem kolejnej dawki lekarstw (retinoidy, a konkretnie aknenormin). Pan doktor wszystko wyjaśnia, tłumaczy, mówi, jakie są skutki uboczne leczenia, jak długo będzie trwać terapia i ile będzie kosztować - nie stawiał mnie nigdy przed faktami dokonanymi. Zawsze wyjaśniał wcześniej, co jest grane. Jest miły i sympatyczny. Pilnuje pacjenta (np. żeby robił właściwe badania), a nawet poleca apteki, w których jest taniej (sic!) - sprawdziłam to zresztą i miał rację. Jest drogi - ale ma stopień naukowy (dr nauk med.) - każdy dermatolog ze stopniem naukowym w Krakowie tyle bierze, więc też nie ma tu zaskakówy. Ponadto zostawia swój prywatny nr telefonu (czego nie ma obowiązku robić), w razie gdyby coś się działo. Gorąco polecam!

 • słaby

  Aż nie mogę uwierzyć tym "cudownym" opiniom!! Ja znalazlam sie tu bo walczac z makabrycznym tradzikiem przeszłam przez łapy wielu fatalnych dermatologów, ktorzy mi nie pomogli. On też był jednym z nich. Trafiłam do niego z ogromną cystą na twarzy, a on przepisal mi to samo co poprzedni lekarze i poradzil stosowanie korektora do twarzy.Cysta zeszła ale dopiero po kilkumiesiecznej kuracji roacutanem, przepisanym zupełnie gdzie indziej. Dziś szukam kogoś, żeby zlikwidowac po niej blizne.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  kompetentny,znakomity lekarz ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • neutralny

  dziekuje za pomoc ``` Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny. ```

 • dobry

  Polecam tego lekarza! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online