Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
1

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "Bomed"

  U doktora miałem tylko dwie wizyty. W obu przypadkach "siedział " w fotelu w pozycji pół leżącej, bez białego chałacika, bardzo nieuprzejmy, lekceważący pacjenta. W czasie drugiej wizyty, mnie jako pacjenta pytał co było zalecone i dlaczego ja przyniosłem wyniki badań - które zostały zlecone właśnie przez niego (mało profesjonalne). Po ich przeanalizowaniu nakazał kolejną wizytę za około pół roku, nie przepisując żadnych leków. I tutaj zaskoczenie po zalogowaniu się do portalu ZIP !!!!! Przestrzegam obecnych jak i potencjalnych pacjentów -sprawdzajcie na portalu ZIP wypisane i zrealizowane recepty wypisane przez tego lekarza, a refundowane przez NFZ.
  Zdecydowanie nie polecam. Właśnie dzisiaj zmieniłem lekarza urologa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

  Mam niemiłe wspomnienia związane z tą wizytą. Pan doktor przywitał mnie niemal leżąc na fotelu, sprawiał wrażenie niezainteresowanego mną. Rozmowa z panem doktorem wyglądała mniej więcej tak:
  - Panie doktorze mam taki i taki problem
  - No ale to w pana wieku nie powinien mieć pan takiego problemu
  - Ale mam, tu mam wyniki badań, inny urolog mi to wcześniej potwierdził, dał skierowanie, teraz potrzebuje jeszcze jedno, bo mojego lekarza nie ma
  - Nie wiem po co panu skierowanie na to badanie, nie sądzę, żeby miał pan taki problem
  Powątpiewam także w kompetencje pana doktora. Brałem kiedyś taki lek, który przepisał mi dermatolog, który niestety niekorzystnie odbił się na moim zdrowiu "urologicznym". Wszyscy lekarze, u których byłem, w tym urolodzy, łapali się za głowę, gdy dowiadywali się, co i na ile mi przepisano. Pan doktor Kusionowicz stwierdził "a ja sam to znajomym przepisuje, nie widze w czym problem"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo nieuprzejmy lekarz zwracajacy sie wrecz obrazliwie do pacjenta. Wlasciwie nie mogl badz nie chcial znalezc rozwiazania na moje dolegliwosci. Sama musialam wymusic wykonanie podstawowych badan. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Nigdy więcej, wolałabym naprawdę leczyć się sama niż iść do tego lekarza ponownie. Po pierwszej wizycie wyszłam z płaczem. Nieuprzejmy. Długo męczyłam się z problemami urologicznymi, na szczęście minęły już, a i inny doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi, żeby mi pomóc. Tego doktora nie polecam - na pewno nie dla osób wrażliwych!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odradzam! Arogancki, niemiły lekarz. Zupełny brak podejścia do pacjenta. Traktuje pacjentów przedmiotowo, jego komentarze i odzywki są obraźliwe. Podczas mojej wizyty Pan "doktor" stwierdził, że mój stan nie zagraża życiu i nie jest to nic pilnego, dając mi jednoznacznie do zrozumienia, że mam mu głowy nie zawracać. Poszłam do innego lekarza, który widząc moje wyniki złapał się za głowę i natychmiast wysłał mi do szpitala na operację.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały lekarz, każdemu kto ma problem urologiczny szczerze polecam, fachowa diagnoza, wspaniale wykonany zabieg, bez najmniejszych zastrzeżeń... wyżej komentarze to jakieś skrajne przypadki...

 • Ten Pan podczas rutynowego wkładania cewnika DJ w 20 tyg ciąży bardzo pokaleczył mi moczowód. Nie chce nawet wspominać o bólu był nie do opisania zarówno podczas jak i po zabiegu. Po zabiegu dziwił się ze tak mnie boli... Najgorsze jest to ze ten cewnik źle włożył i mi po prostu wypadł:/ Dopiero za drugim razem miałam to fachowo zrobione. Ponadto podczas mojego zabiegu pokazywał mój pęcherz studentom... Dla dobra jego przyszłych /niedoszłych pacjentów szczerze odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odwiedziłem tego lekarza, spotkałem się z bardzo nie miłym kontaktem. Zamiast wytłumaczyć mi co mi jest i jak będzie wyglądać operacja przekazał mi obraźliwe komentarze.
  Na tym zakończyła się moja współpraca z tym lekarzem. Poszedłem do innego lekarza, gdzie zupełnie inaczej mnie potraktował i wszystko kulturalnie wytłumaczył i wykonał zabieg.
  Nie polecam tego lekarza zbyt duże mniemanie o sobie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

151

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.