Jacek Kusionowicz

Urolog, Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Jacek Kusionowicz to jeden z 96 lekarzy o specjalizacji urolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Jacek Kusionowicz przyjmuje w 5 gabinetach

 • Kontakt

  Ten urolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • Bardzo nieuprzejmy lekarz zwracajacy sie wrecz obrazliwie do pacjenta. Wlasciwie nie mogl badz nie chcial znalezc rozwiazania na moje dolegliwosci. Sama musialam wymusic wykonanie podstawowych badan. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • EL

  Nigdy więcej, wolałabym naprawdę leczyć się sama niż iść do tego lekarza ponownie. Po pierwszej wizycie wyszłam z płaczem. Nieuprzejmy. Długo męczyłam się z problemami urologicznymi, na szczęście minęły już, a i inny doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi, żeby mi pomóc. Tego doktora nie polecam - na pewno nie dla osób wrażliwych!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odradzam! Arogancki, niemiły lekarz. Zupełny brak podejścia do pacjenta. Traktuje pacjentów przedmiotowo, jego komentarze i odzywki są obraźliwe. Podczas mojej wizyty Pan "doktor" stwierdził, że mój stan nie zagraża życiu i nie jest to nic pilnego, dając mi jednoznacznie do zrozumienia, że mam mu głowy nie zawracać. Poszłam do innego lekarza, który widząc moje wyniki złapał się za głowę i natychmiast wysłał mi do szpitala na operację.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały lekarz, każdemu kto ma problem urologiczny szczerze polecam, fachowa diagnoza, wspaniale wykonany zabieg, bez najmniejszych zastrzeżeń... wyżej komentarze to jakieś skrajne przypadki...

 • Ten Pan podczas rutynowego wkładania cewnika DJ w 20 tyg ciąży bardzo pokaleczył mi moczowód. Nie chce nawet wspominać o bólu był nie do opisania zarówno podczas jak i po zabiegu. Po zabiegu dziwił się ze tak mnie boli... Najgorsze jest to ze ten cewnik źle włożył i mi po prostu wypadł:/ Dopiero za drugim razem miałam to fachowo zrobione. Ponadto podczas mojego zabiegu pokazywał mój pęcherz studentom... Dla dobra jego przyszłych /niedoszłych pacjentów szczerze odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odwiedziłem tego lekarza, spotkałem się z bardzo nie miłym kontaktem. Zamiast wytłumaczyć mi co mi jest i jak będzie wyglądać operacja przekazał mi obraźliwe komentarze.
  Na tym zakończyła się moja współpraca z tym lekarzem. Poszedłem do innego lekarza, gdzie zupełnie inaczej mnie potraktował i wszystko kulturalnie wytłumaczył i wykonał zabieg.
  Nie polecam tego lekarza zbyt duże mniemanie o sobie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online