Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pierwsza i ostatnia wizyta i Pana Ķ po zrobieniu Usg stwierdził ,ze mam guza wielkosci 5 cm na prawym jajniku dostalam skierowanie do szpitala na usuniecie.Poszłam do innego ginekologa i co?jestem czysta jak łza nie mam żadnego guza.Ale ile nerwów i łez wylałam tego nikt nie wie .Zdecydowanie mówię nie.A zdjcia usg nie dostałam do rąk.Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Mimo, że prof. Koźlik jest ordynatorem oddziału w Raszei, to uważam, że lekarzem jest bardzo słabym i z pewnością inni lekarze z tego oddziału zasługują bardziej na to stanowisko. Dwa razy rodziłam w tym szpitalu i teraz mogę się wypowiedzieć, bo mam porównanie. Rodziłam w nocy, całą pracę odwalała położna, a dr z rękoma w kieszeniach tylko zaglądał na salę. Zjawił się na sam koniec w celu odebrania porodu. Żadnych komentarzy (i tych dobrych i tych złych), wszystko na sucho, bez emocji, bez zachęty czy podpowiedzi dla rodzącej. Pozszywał mnie strasznie - 6 miesięcy nie czułam się swojo "na dole". Po drugim porodzie (odbierał kto inny), robił obchody. To samo - wszedł, nic się nie odezwał, wszystko mówili inni lekarze, wyszedł i tyle po nim. Wydaje mi się, że wszystko osiągnął - tytuł, stanowisko - i teraz się profesorowi zwyczajnie nie chce. Nie polecam prof. Koźlika, ale bardzo polecam szpital, jakimś cudem udało mu się zatrudnić świetną ekipę i mimo wszystko porody i pobyty w Raszei wspominam bardzo pozytywnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Witam was dziewczyny, napisze wam jak jest naprawdę na wizytach u pana dr ponieważ tez tak jak wy najpierw czytałam opinie które nie były przekonujace. Jest to bardzo sympatyczny lekarz. Zawsze na wizycie kontrolnej badał mnie z należytą starannością, pomimo tego że sprzęt którym się posługuje nie jest pierwszej jakości. Podobno lekarz jest malo rozmowny to nie prawda ZAWSZE zadawał mi i mojemu chłopu pytanie typu jak się czujemy,czy jest coś co niepokoi,i na wszystkie moje pytania odpowiada nie zawzajac na upływający czas. Podobno lekarz nie robi badan podstawowych to nie prawda ZAWSZE po wizycie miałam badane ciśnienie i wagę a od 7 miesiąca miałam robione regularnie badanie ktg. (Na dowód tego karta ciąży oraz wydruki ktg ). Po każdej wizycie wychodziłam ze zdjęciem usg oraz wydrukiem na temat wielkości wagi i innych informacji dotyczących dziecka. Po 7 miesiącu ciężko było uchwycić mojego dzieko ponieważ było wierci piętą to po pierwsze oraz było za duże by zrobić fotkę. Podczas badania opowiadał nam po kolei co robi czyli teraz badamy główkę,szukamy serca, a tu jest rączka i paluszki. Mój poprzedni lekarz stwierdził że nie jestem w stanie naturalnie urodzić ze względu na moja wąska miednicy i niski wzrost i byłam straszna że nie dam rady urodzić dziecha a jeśli będą próbowali mnie zmusić naturalnie to mogę stracić dziecko. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety rodziły przez cesarskie cięcie właśnie z takich powodów jak napisałam wcześniej. Dr kozlik nie zbadał mi miednicy ale tylko dlatego że jak to powiedział dziecko cały czas rośnie a wraz z nim wszystkie inne narządy moje czyli macica a co za tym idzie miednicy tez i dopiero w trakcie rozpoczęcia się akcji porodowej można tak naprawdę zbadać wielkość miednicy do wielkości dziecka. Także nie straszył mnie jakimiś opowieściami. Bardzo jestem zadowolona z Pana dr i polecam wszystkim kobieta bo rzadko spotyka się takiego lekarza i jeśli będę w drugiej ciąży pójdę do niego bez wahania. P.s. wizyta u lekarza nie jest droga w porównaniu z wizytą u mojego poprzedniego lekarza prowadzącego który brał 180 w górę.

 • K

  Odradzam!!!!!!!! Przede wszystkim kobietą w ciąży. Chodziłam do szanownego Pana Profesora, do 34 tc. USG- tragedia! Nic nie widać, a za wizytę płaciłam 140 zł. i nawet głupiego zdjęcia nie dostałam!
  A co do samego Profesora- to dziękuje Bogu, że w ostatniej chwili zmieniłam lekarza, bo gdybym tego nie zrobiła, nie wiadomo jak to by sie skończyło dla mnie i dla dziecka. Pomimo tego, iż mówiłam dr ze z pierwszym dzieckiem miałam cesarskie cięcie, z powodu wąskiej miednicy, Profesor Koźlik nie mierząc mnie, stwierdził, ze nie widzi przeciwwskazań do porodu naturalnego i zaczął mnie straszyć powikłaniami po cesarskim cięciu. Po zmianie lekarza okazało się, że nie dała bym rady urodzić naturalnie. Drugą rzeczą jest to, że ani razu mnie ne zważył , trzecią i NAJWAŻNIEJSZĄ rzeczą jest to że, ani razu nie zmierzył mi ciśnienia!!!! Po zmianie lekarza okazało się ze mam ogromne nadciśnienie, co zagrażało życiu mojemu i dziecka!!! Już nie wspomnę o tym, że jest gburowaty, nie miły i w ogóle nie słucha kobiet.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem pacjentką w ciąży, do Pana doktora chodzę od dłuższego czasu, niestety sprzęt do badania usg które miałam do tej pory wykonywane strasznie odbiega od normy.
  Nic nie widać obraz zamazany, po prostu masakra jakaś!
  Dr. Koźlik jest strasznie mało rozmowny do 20 tygodnia zawsze mi mówił że to jest za wcześnie żeby mi cokolwiek o ciąży powiedzieć! Tragedia jakaś! Naprawdę wolałam przenieść się do Pani doktor która przyjmuje na nfz-lepszy sprzęt, lepszy kontakt z pacjentkami!
  Dziewczyny stanowczo odradzam Wam!!!

 • Do Pana profesora chodzę już od ponad 5 lat. Niesamowity lekarz! Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Życzliwy, uprzejmy. Zawsze pyta czy mam jakieś pytania, odpowiada rzeczowo, krótko i na temat. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez odpowiedzi czy ze zwątpieniem. Po wielu wizytach u innych lekarzy to on od razu bez problemu powiedział mi jaką mam przypadłość. Operował również moją mamę. Polecam pana profesora z całego serca!
  Koszt wizyty: 140zł

 • Polecam Pana doktora. Bardzo spokojny człowiek. Małomówny, sympatyczny i cierpliwy. Na każde pytanie odpowie wystarczająco warto udać się na taką przyjemną wizytę.

 • Pan Profesor jest powodem dla ktorego polskie szpitale sa tak zle oceniane i porownywane do czasow PRLu. Moja mama miala nieprzyjemnosc lezenia na oddziale na ktorym szanowny Pan Profesor jest ordynatorem. Swoja postawa doprowadzil moja mame, kobiete starsza, do placzu. Byl niedelikatny, opryskliwy i wrecz porownywany przez inne pacjentki do "weterynarza". Jak mozna byc tak nieczulym w zawodzie, ktory jest niezmiernie delikatny, gdzie powinno sie robic wszystko aby pacjentka poczula sie tak komfortowo jak to tylko mozliwe. Sprawy ginekologiczne sa wystarczajaco stresujace i nieprzyjemne, a jesli szanowny Pan Profesor tego nie rozumie, powinien byl wybrac inny zawod, byc moze zostac weterynarzem. BARDZO NIE POLECAM!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • POLECAM BARDZO DOBRY GINEKOLOG I ON NIE JEST OD UŚMIECHANIA SIĘ TYLKO OD BADANIA NAS

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Kompletnie nie polecam.Moja negatywna opinia po wizycie prywatnej spowodowana jest oznakami złego wychowania ze strony lekarza jak i brakiem przejawów kultury osobistej.Zamiast poprosić o przygotowanie się do badania, Pan Profesor zirytowany wrzasnął,, PROSZĘ ŚCIĄGNĄĆ MAJTKI Z ŁASKI SWOJEJ'', o innych Jego wypowiedziach nie będę już wspominać, ponieważ jest to bardzo przykre.Wizyta kobiety w ciąży powinna wyglądać troszkę inaczej, jeżeli uważa się za profesjonalistę.Doktor wzbudził we mnie niesmak swoją postawą, zlekceważył moje obawy, był przy tym wyniosły i bardzo opryskliwy.Na drugi dzień okazało się, że diagnoza, po 3 minutowym wywiadzie i ekspresowym badaniu usg jest niepoprawna.Płód, który niby nie przejawiał żadnych czynności życiowych, nagle odżył.Sposób w jakim przekazał mi informację o zagrożeniu ciąży jest sprzeczny z etyką.Wizyta nie była refundowana przez fundusz,a mimo tego poczułam się jakby badał mięso z uboju i oceniał tylko jego stan.Atmosfera kapryśnego lekarza nie sprzyja dobremu samopoczuciu, dlatego warto się dobrze zastanowić nad wyborem tego odpowiedniego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

257

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.