lek.

Jacek Kostrzewa

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa. Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praski... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praskiego
  i Szpitala Świętej Rodziny.
  Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych.
  Dodatkowe obszary zainteresowań: antykoncepcja hormonalna (w tym wkładki wewnątrzmaciczne), antykoncepcja awaryjna, nieinwazyjne badania prenatalne (test NIFTY i test Harmony), diagnostyka i szczepienia HPV, patologia ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, terapia okresu menopauzy, zaburzenia hormonalne.

Ocena pacjentów:

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Udałam się do doktora Kostrzewy do placówki Enel Med w celu rozpoczęcia stosowania antykoncepcji. Wizyta przebiegła prawidłowo, lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił wstępne badania + otrzymałam skierowanie na badania krwi. Lekarz delikatny, miły i bardzo konkretny. Polecam!

 • N

  Witam
  Szczerze nie polecam wizyty u "doktora" Kostrzewy. Zgłosiłam się do doktora 2 razy ponieważ mój lekarz prowadzący był na chorobie. Na pierwszej wizycie był ze mną mąż, wiec lekarz był dość znośny. Na kolejną poszłam sama, jestem w pierwszej ciąży, zgłaszalam lekarzowi, że miałam skurcze oraz bolą mnie nerki, na co on odpowiadał "no i co? Ja nie wiem co Pani jest". Musiałam się prosić o badanie ginekologiczne. Na koniec wypisywal mi zwolnienie lekarskie, właściwie dwa, jak mu powiedziałam że jeszcze jedno bym chciała żeby wpisał stwierdził, że następnym razem będę sobie sama wypisywać, bo to dla niego za dużo pisania jest. Nie polecam!!!!

 • K

  Uczęszczam do doktora od kilka lat. Doskonały specjalista. Byłam bardzo zadowolona, prowadził moja ciąże - polecam!

 • P

  Chodziłam do doktora ok 2 - 3 lata, do Lux Medu. Konkretnie, miło i dobrze. Wizyty nie były związane z prowadzeniem ciąży. Bardzo polecam. Jest to jeden z nielicznych lekarzy ginekologów, z którym mogłam swobodnie i serdecznie porozmawiać :-)

 • W

  Niestety u lekarza nie podobało mi się nic - ani kultura osobista, ani podejście do pacjenta, ani przeprowadzone ze mną wizyty. W karcie ciąży wpisuje jedynie badania, których nawet nie zlecił, a resztę uzupełnia tylko imieniem i nazwiskiem. Po moim zgłoszeniu np. alergicznych reakcji na leki olał i nic nie zanotował. Pan doktor nie traktuje dobrze swoich pacjentów, jest nie uprzejmy, traktuje z góry a na pytanie np. o jakie produkty wzbogadzić dietę, żeby poprawić wyniki żelaza - odpowiada - wygoogluje sobie pani. Bardzo nie polecam lekarza, zwłaszcza młodym przyszłym mamą, które traktuje z góry i brakiem szacunku.

 • S

  Prowadzę u tego lekarza ciąże i narazie jestem bardzo zadowolona. Ma może trochę swój sposób bycia ale jak sie juz z nim pozna to jest bardzo sympatyczny. Dostaje skierowania na wszystkie badania. Kiedy nie ma terminów w Luxmed to można iść i zrobić badanie w prywatnym gabinecie. Ceny nie są wygórowane. Jednak jak tylko jest szansa to wszystko można robić w Luxmed. Nie spotkałam sie z naciągactwem. Wydaje sie rozsądny. Mogę go polecić.

 • J

  Potwierdzam wszystkie złe opinie na temat lekarza. Pan Jacek podchodzi do pacjenta w sposób lekceważący, Traktuje bardzo zdawkowo, tak jakby chciał odbębnić kolejną wizytę. Jednak najgorszym problemem jest to że lekarz niestety działa na "dwa fronty" przepisuje leki antykoncepcyjne takie, z których ma profity. Na ostatniej wizycie na jakiej u niego byłam czyli grudzień 2014 po kolejnym stwierdzeniu że odczuwam ból jajnika i brak libido nie umiał mi pomóc więc sobie przypomniał o czymś wyciągnął kartkę i zaczął zadawać pytania o moje choroby, antykoncepcje itp pół roku później dostałam list od GFK Polonia że w związku z tą ankietą wypełnioną podczas badania proszą o jej aktualizacje. Potem zaczęły się kolejne listy i telefony z ankietami. Okazało się, że doktor bez mojej zgody i wiedzy przeprowadził ze mną ANKIETE (za którą też pewnie dostał kasę) podsunął mi od podpisu i wysłał. Sprawa została zgłoszona do LUX Med, a Pani na infolinii powiedziała, że ich firma nie współpracują z GFK Polonia, zgłoszenie zostało przekazane do Placówki w której pracuje. Także gorący apel aby Panie, które również zostały tak oszukane zgłaszały problem na infolinie.

 • Na moim wyniku USG opisano kodem podejrzenie złośliwego nowotworu. "Lekarz" Jacek Kostrzewa nie podzielił się ze mną tą wiedzą natomiast szybciutko wypisał mi skierowanie do szpitala na oddział chirurgii.

  Dopiero w szpitalu sprawdzono, że zmiana może być nowotworowa i nie można od razu jej wycinać. To naprawdę mogło narazić moje zdrowie. Zdecydowanie odradzam - omijać szerokim łukiem.

 • E

  Zdecydowanie odradzam. Byłam w lux medzie na jana pawła. Wizytę prowadziłam ja bo lekarz totalnie nic nie wiedział! Bylam w ciąży i miałam bóle, po opisaniu gdzie występują, jak często itp. zapytalam czy to normalne w ciąży(to moja pierwsza) czy może coś niepokojacego, na co lekarz odpowiada "ja nie wiem, piewrszy raz panią widzę". Albo "ja mam zbadać pania ginekologiczne?" ja mówię, że tak, że przyszłam na normalną wizytę kontrolną bo moja gin prowadząca jest chora..a lekarz "niech się pani zważy, tam jest waga"...co to ma byc? Ogólnie totalna olewka pacjenta.Może kak przyjmuje w swoim gabinecie prywatnym to ma lepszy humor....Podsumowując- nigdy więcej!

 • Prowadzę u lekarza od kilku mc ciążę. Jednak nie jestem zadowolona. Co 2 wizytę lekarz bada szyjkę(piersi w ogóle nie badał), Gdy na początku poprosiłam o L4 z łaską przepisał na 3 tygodnie(brałam proszki na podtrzymanie bo miałam silne bole do tego praca fizyczna) po czym już nawet nie pyta się czy przepisać. Pomimo posiadania super pakietu w lux med, doktor zleca tylko badanie moczu i usg(tylko 2 skierowania łącznie dostałam). Chodzę tylko po to by dawał skierowania na badania ale zmieniam na innego.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online