Lek.

Jacek Kostrzewa

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Swoją pierwszą wizytę ginekologiczną odbyłam właśnie u pana doktora. Byłam niesamowicie zestresowana samym faktem, a co dopiero koniecznością wykonania badań. Na szczęście pan Jacek od samego wejścia był bardzo spokojny i wyrozumiały, co pozwoliło mi wziąć głębszy oddech. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie (uff..). Dostałam też skierowanie na wszystkie niezbędne badania kontrolne.
  Jestem bardzo zadowolona.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa.
   Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praskiego
   i Szpitala Świętej Rodziny.
   Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych.
   Dodatkowe obszary zainteresowań: antykoncepcja hormonalna (w tym wkładki wewnątrzmaciczne), antykoncepcja awaryjna, nieinwazyjne badania prenatalne (test NIFTY i test Harmony), diagnostyka i szczepienia HPV, patologia ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, terapia okresu menopauzy, zaburzenia hormonalne.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  63 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zapalenie piersi, zahamowanie laktacji

   Byłam u Pana doktora tylko raz - za długo było mi czekać do mojej Pani doktor. Dostałam zapalenia piersi - tydzień po porodzie. Na brzuchu miałam jeszcze szew nie ściągnięty po cesarce - po wizycie u Pana doktora jechałam do szpitala na zdjęcie szwów. Pan doktor na wizycie był nie przyjemny i arogancki, czułam się jakby patrzył na mnie z góry. Zapisał mi odpowiednie leki (nie karmię piersią) - zaznaczył jednak przy tym swoje zdanie - że idę na łatwiznę skoro nie karmię naturalnie. Dodatkowo złapał mnie za brzuch i powiedział że powinnam "tego się pozbyć". Jeszcze nigdy nie poczułam się tak skrępowana u lekarza. Może i doktor ma wiedzę - nie wiem. Ale jego podejście do pacjenta jest żenujące.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Swoją pierwszą wizytę ginekologiczną odbyłam właśnie u pana doktora. Byłam niesamowicie zestresowana samym faktem, a co dopiero koniecznością wykonania badań. Na szczęście pan Jacek od samego wejścia był bardzo spokojny i wyrozumiały, co pozwoliło mi wziąć głębszy oddech. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie (uff..). Dostałam też skierowanie na wszystkie niezbędne badania kontrolne.
   Jestem bardzo zadowolona.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

   Jestem po pierwszej wizycie u Pana dr Kostrzewy. Badanie przebiegło sprawnie, dokładnie i bezboleśnie. Bardzo sympatyczny człowiek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor jest arogancką osobą już przy wejściu.
   Oczekuje kompletu badań, jeśli ich nie masz to znaczy, że jesteś zdrowa i nic nie dolega. Na wszelkie bóle jajników i piersi twierdzi, że to przez okres, którego oczywiście nie miałam. Badanie wykonał w sposób niedelikatny, wyczuł coś na jajniku i zbagatelizował to. Okazało się, że mam raka jajnika gdzie trzech innych ginekologów to potwierdziło. Podsumowując, nigdy więcej.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża, wizyta rutynowa

   Pan doktor prowadził moją drugą ciążę. Nie była to ciąża normalna, fizjologiczna. Wiadomo było od początku, że będą problemy.
   Pan doktor doskonale wiedział kiedy założyć pessar, zmierzył się też z moją cholestazą. Nigdy nie odmówił mi żadnych badań, każda wizyta była bardzo profesjonalna.
   W odpowiednim czasie dostałam skierowanie do szpitala.
   Jeżeli szukają Panie profesjonalisty - polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Udałam się do doktora Kostrzewy do placówki Enel Med w celu rozpoczęcia stosowania antykoncepcji. Wizyta przebiegła prawidłowo, lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił wstępne badania + otrzymałam skierowanie na badania krwi. Lekarz delikatny, miły i bardzo konkretny. Polecam!

  • N

   Witam
   Szczerze nie polecam wizyty u "doktora" Kostrzewy. Zgłosiłam się do doktora 2 razy ponieważ mój lekarz prowadzący był na chorobie. Na pierwszej wizycie był ze mną mąż, wiec lekarz był dość znośny. Na kolejną poszłam sama, jestem w pierwszej ciąży, zgłaszalam lekarzowi, że miałam skurcze oraz bolą mnie nerki, na co on odpowiadał "no i co? Ja nie wiem co Pani jest". Musiałam się prosić o badanie ginekologiczne. Na koniec wypisywal mi zwolnienie lekarskie, właściwie dwa, jak mu powiedziałam że jeszcze jedno bym chciała żeby wpisał stwierdził, że następnym razem będę sobie sama wypisywać, bo to dla niego za dużo pisania jest. Nie polecam!!!!

  • K

   Uczęszczam do doktora od kilka lat. Doskonały specjalista. Byłam bardzo zadowolona, prowadził moja ciąże - polecam!

  • P

   Chodziłam do doktora ok 2 - 3 lata, do Lux Medu. Konkretnie, miło i dobrze. Wizyty nie były związane z prowadzeniem ciąży. Bardzo polecam. Jest to jeden z nielicznych lekarzy ginekologów, z którym mogłam swobodnie i serdecznie porozmawiać :-)

  • W

   Niestety u lekarza nie podobało mi się nic - ani kultura osobista, ani podejście do pacjenta, ani przeprowadzone ze mną wizyty. W karcie ciąży wpisuje jedynie badania, których nawet nie zlecił, a resztę uzupełnia tylko imieniem i nazwiskiem. Po moim zgłoszeniu np. alergicznych reakcji na leki olał i nic nie zanotował. Pan doktor nie traktuje dobrze swoich pacjentów, jest nie uprzejmy, traktuje z góry a na pytanie np. o jakie produkty wzbogadzić dietę, żeby poprawić wyniki żelaza - odpowiada - wygoogluje sobie pani. Bardzo nie polecam lekarza, zwłaszcza młodym przyszłym mamą, które traktuje z góry i brakiem szacunku.