lek.

Jacek Kostrzewa

Ginekolog

51 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa. Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praski... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa.
Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praskiego
i Szpitala Świętej Rodziny.
Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych.
Dodatkowe obszary zainteresowań: antykoncepcja hormonalna (w tym wkładki wewnątrzmaciczne), antykoncepcja awaryjna, nieinwazyjne badania prenatalne (test NIFTY i test Harmony), diagnostyka i szczepienia HPV, patologia ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, terapia okresu menopauzy, zaburzenia hormonalne.

Opinie pacjentów

 • słaby

  Prowadzę u lekarza od kilku mc ciążę. Jednak nie jestem zadowolona. Co 2 wizytę lekarz bada szyjkę(piersi w ogóle nie badał), Gdy na początku poprosiłam o L4 z łaską przepisał na 3 tygodnie(brałam proszki na podtrzymanie bo miałam silne bole do tego praca fizyczna) po czym już nawet nie pyta się czy przepisać. Pomimo posiadania super pakietu w lux med, doktor zleca tylko badanie moczu i usg(tylko 2 skierowania łącznie dostałam). Chodzę tylko po to by dawał skierowania na badania ale zmieniam na innego.

 • bardzo słaby

  Niestety u lekarza nie podobało mi się nic - ani kultura osobista, ani podejście do pacjenta, ani przeprowadzone ze mną wizyty. W karcie ciąży wpisuje jedynie badania, których nawet nie zlecił, a resztę uzupełnia tylko imieniem i nazwiskiem. Po moim zgłoszeniu np. alergicznych reakcji na leki olał i nic nie zanotował. Pan doktor nie traktuje dobrze swoich pacjentów, jest nie uprzejmy, traktuje z góry a na pytanie np. o jakie produkty wzbogadzić dietę, żeby poprawić wyniki żelaza - odpowiada - wygoogluje sobie pani. Bardzo nie polecam lekarza, zwłaszcza młodym przyszłym mamą, które traktuje z góry i brakiem szacunku.

 • bardzo dobry

  Prowadzę u tego lekarza ciąże i narazie jestem bardzo zadowolona. Ma może trochę swój sposób bycia ale jak sie juz z nim pozna to jest bardzo sympatyczny. Dostaje skierowania na wszystkie badania. Kiedy nie ma terminów w Luxmed to można iść i zrobić badanie w prywatnym gabinecie. Ceny nie są wygórowane. Jednak jak tylko jest szansa to wszystko można robić w Luxmed. Nie spotkałam sie z naciągactwem. Wydaje sie rozsądny. Mogę go polecić.

 • bardzo słaby

  Potwierdzam wszystkie złe opinie na temat lekarza. Pan Jacek podchodzi do pacjenta w sposób lekceważący, Traktuje bardzo zdawkowo, tak jakby chciał odbębnić kolejną wizytę. Jednak najgorszym problemem jest to że lekarz niestety działa na "dwa fronty" przepisuje leki antykoncepcyjne takie, z których ma profity. Na ostatniej wizycie na jakiej u niego byłam czyli grudzień 2014 po kolejnym stwierdzeniu że odczuwam ból jajnika i brak libido nie umiał mi pomóc więc sobie przypomniał o czymś wyciągnął kartkę i zaczął zadawać pytania o moje choroby, antykoncepcje itp pół roku później dostałam list od GFK Polonia że w związku z tą ankietą wypełnioną podczas badania proszą o jej aktualizacje. Potem zaczęły się kolejne listy i telefony z ankietami. Okazało się, że doktor bez mojej zgody i wiedzy przeprowadził ze mną ANKIETE (za którą też pewnie dostał kasę) podsunął mi od podpisu i wysłał. Sprawa została zgłoszona do LUX Med, a Pani na infolinii powiedziała, że ich firma nie współpracują z GFK Polonia, zgłoszenie zostało przekazane do Placówki w której pracuje. Także gorący apel aby Panie, które również zostały tak oszukane zgłaszały problem na infolinie.

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie odradzam. Byłam w lux medzie na jana pawła. Wizytę prowadziłam ja bo lekarz totalnie nic nie wiedział! Bylam w ciąży i miałam bóle, po opisaniu gdzie występują, jak często itp. zapytalam czy to normalne w ciąży(to moja pierwsza) czy może coś niepokojacego, na co lekarz odpowiada "ja nie wiem, piewrszy raz panią widzę". Albo "ja mam zbadać pania ginekologiczne?" ja mówię, że tak, że przyszłam na normalną wizytę kontrolną bo moja gin prowadząca jest chora..a lekarz "niech się pani zważy, tam jest waga"...co to ma byc? Ogólnie totalna olewka pacjenta.Może kak przyjmuje w swoim gabinecie prywatnym to ma lepszy humor....Podsumowując- nigdy więcej!

 • bardzo słaby

  Kultura i kompetencje "doktora" Jacka Kostrzewy pozostawiają wiele do życzenia. Z lekceważeniem potraktował mój ból podbrzusza i plamienie, badanie ginekologiczne zostało wykonane bardzo szybko, niedokładnie i niedelikatnie, a zdawkowa opinia była sprzeczna z tym, co powiedział mi w tym samym dniu ginekolog wykonujący USG. Do tego całej wizycie towarzyszyły ironiczne komentarze, których niczym nie sprowokowałam - jako obolała pacjentka, która troszczy się o swoje zdrowie mam prawo zadawać pytania, tym bardziej kiedy płacę 155 zł za 8 minut wizyty. Muszę powtórzyć badania u innego ginekologa, bo z tej wizyty dowiedziałam się tylko tyle, że nie wiadomo, po co przyszłam, bo nic mi nie dolega. Opisałam całą sytuację mojemu lekarzowi rodzinnemu, który stwierdził, że nie jestem pierwszą osobą, która ma negatywną opinię o tym "lekarzu". Stanowczo odradzam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadził moją ciążę, na każdej wizycie byłam badana ginekologicznie, ,miałam robione niezbędne badania, a niektóre doktor zlecał na moją prośbę. Zawsze dostawałam odpowiedzi na zadawane pytania, a było ich dużo. w ciąży miałam toxolazmozę ale dzieci szybkiej diagnozie i skierowaniu mnie do odpowiednich specjalistów dziś jestem mamą zdrowego dziecka. POLECAM!!!

 • słaby

  Moim zdaniem słaby. Poszłam do pana doktora po sugestiach w portalu. Niestety mi nie pomógł. Poszam z podejrzeniem endomedriozy a wyszam z wypisaną receptą na plastry antykoncepcyjne bo o nie poprosiłam. Lekarz z niechęcią mi je wypisał, odesłał do endokrynologa bo mam nadczynność tarczycy. na pytanie czemu mnie boli, wzruszył ramionami i tyle.

 • bardzo dobry

  Przychodzę do doktora na wizyty już od 4 lat. Pierwszy raz trafiłam do niego przez przypadek, z infekcją i potraktował mnie tak delikatnie, że aż byłam zdumiona, że wizyta u ginekologa może być tak "nie nieprzyjemna". Zawsze sprawdza czy mam ważne badania, jeśli nie to zleca od ręki. Do tego miły i rzeczowy. Polecam

 • bardzo słaby

  Pan doktor jak widać zachowuje się lekceważąco nie tylko na ul Belgradzkiej, w LUX Med na ul Jana Pawła tez traktuje pacjentki, jakby zawracały mu głowę!! Po raz drugi trafiłam do tego lekarza, ponieważ musiałam skonsultować dolegliwość a nie było innego wolnego ginekologa. Następnym razem będę czekać i 3 miesiące a do tego już nigdy nie pójdę. Byłam kilka dni temu tak jak napisałam chciałam skonsultować dolegliwość, która zdiagnozował inny lekarza i od razu na początku stwierdzenie, “ ale ja pani nie po mogę to trzeba w szpitalu kompleksowe badania porobić a nie do mnie pani przychodzi " - zatkało mnie!!! Nawet nie zbadał mnie!!!! Nie dopytał tylko od razu do szpitala. Tego lekarza trzeba ciągnąć za język, siedzisz przed nim w gabinecie i nie wiesz czy gapi się w Internet czy w kartę pacjenta, cały czas miałam wrażenie, że przeszkadzam szanownemu doktorowi. A jak raczy się odezwać to mam wrażenie, że zgaduje a nie diagnozuje problem, a może to, a może tamto... Kompletnie ignoruje pacjenta, nie zadaje pytań, nie wyjaśnia. Kiedyś od niego usłyszałam, że on mi nie pomoże, bo skoro mam swojego lekarza prowadzącego ( byłam wtedy w 3 mcu ciąży) to powinnam do niego się zgłosić!!! Stosuje od miesiąca maści, które przepisał mi inny lekarz i oczekiwałam zbadania i informacji zwrotnej czy one coś pomagają i oczywiście sama musiałam sama się dopytywać czy raczy mnie zbadać czy nie!! A jak mnie zbadał to powiedział, ze „ jedno znaczenie to on nie może stwierdzić czy pomagają „ PORAŻKA....

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online