Adres

Jana Czeczota 8/10, Mokotów , Warszawa
Family Klinika Medyczna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ginekolog i położnik. Wieloletni adiunkt w II klinice Położnictwa i Ginekologii, kierownik zespołu Ginekologii w Klinice CONSILIUM do 200...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

od 150 zł

Family Klinika Medyczna

Pozostałe usługi

Cytologia


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

50 zł

Family Klinika Medyczna


Elektrokoagulacja


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

300 zł

Family Klinika Medyczna


Inseminacja domaciczna


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

od 800 zł

Family Klinika Medyczna


Konsultacja położnicza


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

140 zł

Family Klinika Medyczna


Operacja plastyczna miejsc intymnych


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

Brak informacji o cenie

Family Klinika Medyczna


USG ginekologiczne


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

Brak informacji o cenie

Family Klinika Medyczna


Usuwanie polipów


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

Brak informacji o cenie

Family Klinika Medyczna


Wkładka domaciczna


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

od 350 zł

Family Klinika Medyczna


Zwykła wizyta


Jana Czeczota 8/10, Warszawa

Brak informacji o cenie

Family Klinika Medyczna

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
68 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu diagnostyka niepłodności

Byłam pacjentkom Dr.18 lat temu (leczyłam się przedtem 7 lat )już po trzech miesiącach byłam w upragnionej ciąży.
Dziś mam wspaniałą córkę Zuzannę (17lat) i jestem z niej bardzo dumna .
Dziękuję doktorze ,pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Family Klinika Medyczna diagnostyka niepłodności

Trafiliśmy do dr Korzyckiego z polecenia, jeszcze w 2014 roku po 3 latach nieudanych prób zajścia w ciążę. Pierwsze wrażenie raczej pozytywne, oprócz zapachu papierosów... Doktor zdecydował się na obserwowanie cyklu, podawanie luteiny i innych leków na wzmocnienie owulacji. Obserwowanie cyklu było raz w miesiącu. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że monitorowanie powinno się robić częściej. Po ok.3 miesiącach zaproponowano nam inseminację - przez telefon, z informacją, że lekarz, który się tym zajmuje będzie pod koniec tygodnia i musimy się już decydować, bo to dla nas ogromna szansa. Badanie nasienia miało się odbyć rano w dniu inseminacji, a ja miałam przyjechać po południu tego samego dnia. Wydaje mi się, że w ten sposób raczej się takich rzeczy nie załatwia. Zrezygnowaliśmy i już więcej się nie pojawiliśmy u dr Korzyckiego. Niedługo potem trafiliśmy do lekarza, który dobrze się nami zajął. Zdecydowanie nie polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką doktora od wielu lat i do tej pory na wizytach było ok. Wizyty przeważnie dotyczyly wykonania cytologii i przepisania tabletek antykoncepcyjnych. Sytuacja zmieniła się gdy zaszłam w ciążę.
Nie wiem czy to stan zdrowia Pana Doktora czy może po prostu "zmęczenie zawodowe" wpływało na jego zachowanie podczas wizyt ale naprawdę wychodziłam od niego zdenerwowana. Tak jak Panie pisały wcześniej - nie słucha kobiety, na jakiekolwiek pytanie odpowiada zniecierpliwieniem, złości się jeśli wspomni się o innym lekarzu (np kwestia skierowania na badania w ciąży po które musiałam iść do innego ginekologa żeby mieć bezpłatnie). W bardzo brzydkich słowach wypowiada się o innych lekarza i ogólnie o całej służbie zdrowia. Używa też niecenzuralnch słów. Oczywiście można na to patrzeć z tej strony że skoro ktoś chodzi do lekarza ponad 10 lat to może lekarz uważa że sobie może pozwalać na różne komentarze na takiej wizycie. Ale u mnie się miarka przebrała. Zmieniłam lekarza i teraz jestem zadowolona. Tym bardziej że początek ciąży znosiłam bardzo źle a negatywne nastawienie lekarza do mojej osoby w trakcie wizyt wpływało że czułam się jeszcze gorzej.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pana doktora polecam z cała odpowiedzialnością. Jak zwykle przeprowadził dokładny wywiad i rozpoczął leczenie, czego nie zrobili poprzedni dwaj lekarze, bagatelizujący moje dolegliwości. Wszystko wytłumaczył, uspokoił. Z powodu przeprowadzki miałam długa przerwę w leczeniu u Pana doktora, czego dzisiaj bardzo żałuję.


E
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem 4 lata temu z bardzo silnymi bólami brzucha i okresem średnio co 2 tygodnie. Pan doktor wykonał mi komplet badań, postawiła trafną diagnozę i skutecznie wyleczył. Od tego czasu regularnie chodzę na wizyty . Delikatny, profesjonalny, z poczuciem humoru i dbający o miłą atmosferę :) Baaardzo polecam! :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Na początku p. dr zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Niestety po kilku miesiącach zaczęło mi przeszkadzać to, że nie słucha kobiety. Powiedziałam mu o swoich spostrzeżeniach a on je zbagatelizował.
To największy zarzut, ale są też mniejsze, na które przez wiele miesięcy nie zwracałam uwagi, łudząc się, że jest specjalistą i może mieć swoje dziwactwa: wspomnę tylko ciągłe palenie papierosów (mój płaszcz po każdej wizycie ląduje w pralni), używanie niewybrednego języka (szczególnie jednego określenia narządu kobiety), który w ustach ginekologa, brzmi strasznie, niekomfortowe warunki pobierania nasienia od mężczyzny (mój kategorycznie się nie zgodził na II iui w jego gabinecie), brak pełnej informacji o sytuacji (o wszystko trzeba go pytać, przez co pacjentka czuje się jak niedouczony kretyn, który przecież powinien takie rzeczy wiedzieć). Niestety, ale moja noga już w jego gabinecie nie postanie, chociaż wiązałam z nim bardzo duże nadzieje. Może p. dr. radzi sobie z oczywistymi przypadkami, zmianami hormonalnymi itd., ale w przypadku nieokreślonej niepłodności zupełnie nie wie co ma robić, przez co naraża kobietę na stratę czasu (bo pieniądze są tu drugorzędną kwestią). Oddałabym wszystko, żeby mieć dziecko i niestety niektórzy lekarze na tym bazują.


O
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkie starające się mamusie. Chciałabym przestrzec przez tym lekarzem. Na początku 2011 roku rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko. Pan Korzycki postanowił monitorować moje cykle i sprawdzać wielkość pęcherzyków zlecając jednocześnie przyjmowanie luteiny i co najważniejsze współżycie w określonych dniach, co jak wiadomo potęgowało nasz stres. Tak więc próby współżycia spełzły na niczym. Po kilku nieudanych próbach zaproponował inseminację co było dla mnie niedorzecznością. Dodam, że mąż wcześniej zrobił badanie plemników (PARAMETRY IDEALNE) a ja prosiłam lekarza o badanie drożności jajowodów z racji tego, że przechodziłam często stany zapalne. Lekarz zbagatelizował moją prośbę. Wyciągnął ze mnie sporo pieniędzy. Uważajcie moje drogie. Po całym zajściu postanowiłam zmienić lekarza. W końcu trafiłam do innego specjalisty. Dusza człowiek. Przeprowadził ze mną dogłębny wywiad i na pierwszej wizycie zaproponował HSG. W drugim cyklu szczęśliwie zaszłam w ciążę. Obecnie jestem mamą prawie rocznego Przemunia. Tak więc moje drogie na początku trzeba wyeliminować przyczyny fizyczne niemożności zajścia w ciążę. POWODZENIA ŻYCZĘ.


N
Użytkownik zweryfikowany

Staram się o dziecko z moim mężem. Z polecenia trafiliśmy do dr Korzyckiego. Poleciła nam go para która miała o nim bardzo dobre zdanie. Lekarz mi sugerował żeby na wizyty przychodzić z partnerem co mi się bardzo spodobało ale na tym koniec pozytywnych opinii. Podczas wizyty dr Korzycki negował wszystkie moje słowa a czasami nawet się z tego naśmiewał. Skierowanie na badania dostałam tylko ja od razu na pierwszej wizycie. Było to badanie krwi. Wynik były dla mnie bardzo pozytywny, lekarz przepisał mi kilka lekarstwa i zastrzyk ale przy pierwszym podejściu próby zajścia w ciąże nie dało pozytywnych rezultatów. Na kolejnej wizycie która była w dobrym czasie na staranie się o dziecko lekarz zaproponował inseminację. Powiedział, że to bardzo dobra metoda na zajście w ciąże. Z mężem zaczęliśmy mieć podejrzenia, że może go trzeba podleczyć ale jak powiedzieliśmy to lekarzowi to standardowo skrytykował to. Skwitował na koniec to, że to on jest lekarzem i wie co robi. Bez konsultacji z dr Korzyckim mąż zrobił badanie nasienia i okazało się, że to z nim jest problem. Podkreślę że bardzo mnie zdziwiło iż lekarz po jednej nieudanej próbuje starania się o dziecko od razu zaproponował tak kosztowną metodę.Nie zalecił mężowi żadnych badań. Lekarz chce wszystkie badania przeciągnąć w czasie. Ja się bardzo zawiodłam a pan doktor chciał wykorzystać fakt,, że bardzo nam zależy na dzidziusiu. Teraz jesteśmy od paru miesięcy pod opieką innego specjalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Osobiście nie polecam tego lekarza. Miły i sympatyczny, ale z moja ciążą sobie nie radził. Mój maluch był duży, w związku z czym sugerował cukrzycę ciążową. Wyniki tego nie potwierdziły, ale i tak musiałam przechodzić badania na glukozę na czczo. 3 razy w czasie ciąży - koszmar. Na koniec miałam infekcję - paciorkowiec. Dostałam leki, które tego paciorkowca nie leczyły, ale o tym dowiedziałam się w szpitalu w czasie porodu. Efekt był taki, że syn miał potężną infekcję i spędziliśmy 12 dni w szpitalu po porodzie.
Plus tego lekarza jest taki, że nie ma problemów ze zwolnieniem. Jednak jego pomysły radziłabym konsultować z innym lekarzem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, inteligentny facet rozumiejący kobiety, naprawdę fajny gość. Cieszę się, że poznałam dr Korzyckiego i polecam wszystkim niezdecydowanym. Dr Korzycki jest osobą bardzo inteligentną, myślę, że spokojnie mógłby być psychologiem ze swoim podejściem do pacjenta. Zawsze dostępny telefonicznie, podmiotowo traktuje pacjentki, szarmancki, kulturalny, mogłabym pisać o Nim w samych superlatywach, ale chyba przekonanych nie muszę przekonywać a jest ich całkiem spore grono. Poza tym w recepcji pracuje super sympatyczna i uczynna Pani Ewelina co też istotne w tego typu biznesie. No i jeszcze Pani Dzidka, której ostatnio nie widziałam, ale to też bardzo życzliwa, przyjazna i życiowa kobieta. Ogólnie bardzo fajny zespół ludzi, z przyjemnością jeżdżę tam na wizyty. Nie mam zwyczaju wypisywania opinii, bo szkoda mi na to czasu, ale Ci ludzie są naprawdę tego warci - rozumieją drugiego człowieka jak nikt inny.Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ginekolog i położnik. Wieloletni adiunkt w II klinice Położnictwa i Ginekologii, kierownik zespołu Ginekologii w Klinice CONSILIUM do 200...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia