dr n. med.

Jacek Kordacki

Psychiatra, Terapeuta

150 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 235 odwiedzin w ciągu 30 dni

W przypadku pierwszej wizyty proszę wybrać opcję "wizyta pierwszorazowa". Czas oczekiwania - krótszy niż tydzień. Jestem wrogiem umawiania się przez anonimowy call center. To absolutnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
150 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  W marcu 2018 r.minął rok odkąd trafiłam do gabinetu dr. Jacka Kordackiego. Był to ciężki rok,ale "wróciłam do siebie ".
  Dr. Kordacki okazał się doskonałym profesjonalistą. Doświadczenie, cierpliwość, terapeutyczna ''niezłomność ", mądry upór, żelazna dyscyplina - tego wszystkiego doświadczyłam od pierwszego spotkania.
  Dr. Kordacki uważnie słucha i słyszy pacjenta, wręcz odczytuje myśli .
  Zdecydowany , myślący ,analizujący za i przeciw.
  Ostrożny w doborze i dawkach leków- wszystko to w trosce o pacjenta.
  Mogłabym tak długo jeszcze wymieniać, ale dodam tylko, że poza tym jest bardzo inteligentnym, kulturalnym i ciepłym człowiekiem.
  Wszystkim tym którzy tak jak ja, w pewnym momencie stracą nadzieję,radzę dać sobie jeszcze jedną szansę i szybko trafić do dr. Jacka Kordackiego i wtedy wszystko stanie się jaśniejsze.
  Dziękuję Panie Doktorze

  Radomszczanka

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - Psychoterapeutyczny

  Kilka wizyt za mną.
  Zauważyłam w osobie dr Kordackiego umiejętności takie jak: wiedza merytoryczna, z realną oceną sytuacji i odpowiedni poziom wrażliwości oraz zdolność dodania pacjentowi jednocześnie sił. Cecha w tej specjalizacji nieoceniona.
  Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomego,po wcześniejszym sparzeniu się na dwóch lekarzach, To doskonały lekarz.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - PsychoterapeutycznyUsługa: kolejna wizyta psychiatryczna, pacjentem jest mój ojciec

  Choruje od kilku lat. Byłem leczony przez lekarzy psychiatrów, w tym profesorów, nie było poprawy... było nawet coraz gorzej.
  Gdy byłem zrozpaczony, kompletnie załamany, rodzina traciła nadzieję trafiłem do Doktora Kordackiego.
  Podczas pierwszej wizyty doktor przeprowadził rzetelne badanie, pytania, jakich poprzedni psychiatrzy mi nie zadawali, później postawił rozpoznanie i zgodnie z nim zaordynował leki, wszystko starannie wyjaśniając, uspokajając mnie, że mogę zwrócić się do doktora w przypadku niepokojących skutków. To było dla mnie i moich bliskich bardzo ważne z powodu mojego bardzo złego stanu psychicznego.
  Poprawa była w zaskakująco szybkim czasie. Doktor posiada ogromna wiedzę a także intuicje farmakologiczną.
  Poprzedni lekarze niewłaściwym leczeniem i źle postawioną diagnozą a przez to źle dobranymi lekami zmarnowali kawał mojego życia.
  Nadal jestem pacjentem doktora ponieważ jest to choroba przewlekła.
  Każda wizyta u doktora wnosi więcej wiary we mnie i moją rodzinę.
  Moje życie wraca bo trafiłem do lekarza, który rozumie chorych i wie jak leczyć ciało i duszę.
  Dziękuję opatrzności, że są tacy lekarze jak dr Kordacki.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - Psychoterapeutyczny

  Doktor słuchał i zadawał pytania, zachowywał podział między tym co mówiłam ja jako pacjent i on jako lekarz. Postawił diagnozę, dokładnie wyjaśnił jak mam brać leki i jak mogę się po nich czuć. Po każdej wizycie czuję, że lepiej rozumiem co się ze mną dzieje. Kiedy zapisywałam się do psychiatry najbardziej zastanawiał mnie czas wizyty z myślą co lekarz może zrozumieć w 20-45 min? okazuje się, że lekarz posiadający wiedzę, umiejętność zadawania odpowiednich pytań i umiejętność prowadzenia rozmowy może w tym czasie dowidzieć się o pacjencie dużo a co za tym idzie podjąć właściwe leczenie. Uważam, że jestem właściwie leczona, czuję, że jestem właściwie leczona wyraźnie. Dziękuję.

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - PsychoterapeutycznyUsługa: kolejna wizyta psychiatryczna

  Bardzo dobry specjalista. Trafiłam do gabinetu całkiem rozbita, pokonana przez depresję. Leczę się u Doktora od miesiąca i moja rodzina i ja jesteśmy pozytywnie zaskoczeni skutecznością farmakoterapii. Całość leczenia oceniam w samych pozytywach. Polecam Doktora Kordeckiego serdecznie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - PsychoterapeutycznyUsługa: kolejna wizyta psychiatryczna

  Jestem pacjentką doktora od jakiegoś czasu. Terapia przynosi dobre dla mnie efekty,odczuwam znaczną poprawę mojego stanu zdrowia po zastosowanym przez doktora leczeniu. Jestem wdzięczną za pomoc doktorowi pacjentką i tak pozostanie. Dziękuję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - PsychoterapeutycznyUsługa: kolejna wizyta psychiatryczna

  Ludzki człowiek, doskonały lekarz. Otrzymałam pomoc jakiej oczekiwałam. Rozmowy są rzeczowe, konkretne, zmierzają do rozwiązania problemów. Wszystko zaczyna się klarować, widzę rozwiązania i błędy jakie były. Terapia ma znamienny wpływ na poprawę jakości, komfortu mojego życia. Drugi psychiatra w moim życiu i tego uważam za doskonałego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - Psychoterapeutyczny

  Moja opinia będzie zgodna z poprzedzającymi. Same superlatywy.
  To właściwy człowiek we właściwym miejscu, świetnie, dyskretnie potrafi zdiagnozować problem i go wyeliminować.
  Mądry, rzeczowy, bardzo duży obiektywizm podczas całej terapii. Wizyty są przyjemne, dają ulgę i wiarę w zmiany na lepsze. Dziękuję za pomoc.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - PsychoterapeutycznyUsługa: kolejna wizyta psychiatryczna

  Wizyty przebiegają w dobrej, spokojnej atmosferze. Nietrudno jest mówić o rzeczach trudnych. Dr Kordacki zalecił terapie lekową, która przynosi dobre efekty, uprzedził o działaniu i jest dostępny w sytuacji gdyby pojawiły się działania niepożądane. Faktem jest, że nic się takiego nie stało. Całość terapii oceniam pozytywnie dlatego mogę polecić doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczno - Psychoterapeutyczny

  To bardzo dobry lekarz. Zarówno diagnostycznie jak i terapeutycznie. Mogę to stwierdzić, ponieważ to trzeci psychiatra i dopiero dr Kordacki wyprowadził mnie z choroby. Leki zalecone przez doktora zostały dobrane dobrze, czuję się po nich doskonale. W przypadku złej tolerancji leków mozna się z doktorem kontaktować. Polecam

Pytania pacjentów (146)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku pierwszej wizyty proszę wybrać opcję "wizyta pierwszorazowa". Czas oczekiwania - krótszy niż tydzień. Jestem wrogiem umawiania się przez anonimowy call center. To absolutnie nie pasuje do psychiatrii. Nr tel. mojego gabinetu - na mojej indywidualnej stronie internetowej. Jeśli nie mogę odebrać telefonu - zawsze oddzwaniam. W przypadku braku odpowiedniej godziny, proszę o kontakt telefoniczny.
  Pracuję również z parami i rodzinami.
  Pracuję pod superwizją.
  NIE WYSTAWIAM "LEWYCH ZWOLNIEŃ", NIESTETY RÓWNIEŻ W PRZYPADKU UTRATY PRACY.. NIE POSIADAM KONTRAKTU Z NFZ. Leczą zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną - nie piszę recept pod dyktando uzależnionych, nie poddaje się presji w przypadku psychopatii. To nie zawsze jest zgodne z poglądem pacjenta na sposób jego leczenia bądź ze słynnym dr Google.
  Od pacjentów psychoterapeutycznych oczekuję motywacji do zmiany i gotowości do pracy własnej. Nie jestem w stanie za nikogo rozwiązać jego problemów. Na dawanie rad proszę nie liczyć. Nijak nie czuję się uprawniony do mowienia komukolwiek jak ma żyć. Z takim pomysłem to do guru, nie do mnie bardzo proszę. Psychoterapeutycznie pracuję uważnie i powoli. Wierzę w potencjał pacjenta i szanuję go. Często bardziej niż on sam.

  Obszary mojej pracy to:
  • nerwica (depresyjne, neurasteniczne, histeryczne)
  • depresja
  • zaburzenia snu
  • uzależnienia
  • fobia, natręctwa
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia potencji
  • terapia małżeństw, a w szczególności:
  • konflikt
  • rozstanie
  • powrót
  • negocjacje

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Łódź, 1980