Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 871..... Pokaż numer


Komisji Edukacji Narodowej 93, Ursynów, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

lekarz specjalista otolaryngolog i foniatra. Konsultant laryngolog w Instytucie Kardiologii w Warszawie. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Med...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie ucha
 • Zapalenie zatok
 • Zapalenie krtani
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja foniatryczna


Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa

200 zł

Krajmed Centrum Medyczne


Konsultacja laryngologiczna


Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa

200 zł

Krajmed Centrum Medyczne


Konsultacja online


Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa

130 zł

Krajmed Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
10 opinii

C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne konsultacja laryngologiczna

Rzeczowy, kompetentny lekarz. Dokładnie bada, wszystko szczegółowo objaśnia. Bardzo skupiony na pacjencie. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora.


S
Użytkownik zweryfikowany

Mam co do pana doktora mieszane uczucia. Na pierwszej wizycie dość nieodpowiedzialnie nastraszył mnie, że wkrótce umrę (w wyniku uduszenia). Przed drugą wizytą trzęsłam się ze strachu, a on nie poparł swojej poprzedniej teorii. Czasem jest wyjątkowo niemiły, czasem dowcipny. Czasem tłumaczy pacjentowi wszystko krok po kroku, innym razem jest lakoniczny i - rzekłabym - dość gruboskórny. Na temat jego kompetencji też ciężko jednoznacznie się wypowiedzieć. Z jednej strony ma rozległą wiedzę (w zakresie swojej dziedziny, jak i jej korespondencji z innymi obszarami medycyny), z drugiej ma się poczucie, że czasami woli uwierzyć w swoje już wypracowane teorie, niż indywidualnie wysłuchać pacjenta. Podejrzewam, że to człowiek wyjątkowo emocjonalny, który po prostu gdy nie widzi efektów pracy, wycofuje się i frustruje, co odbija się w pewien sposób na pacjencie. Gdy zaś pacjent przychodzi z dobrymi wiadomościami - lekarz od razu lepiej go traktuje. To co się niestety nie zmienia - to wyjątkowo niedelikatne przeprowadzenie badania (z bolesnym ciągnięciem za uszy). Nie umiem na razie ani odradzić ani polecić, ale daję jeszcze panu doktorowi szansę, żeby sprawdzić, w jaką stronę pójdzie moje leczenie u niego.


J
Użytkownik zweryfikowany

Całkowicie odradzam tego lekarza. Gdy poprosiłam o skierowanie do Poradni Audiologicznej w związku z moim schorzeniem, to lekarz ten powiedział, że mogę iść do internisty po to skierowanie. Twierdzi, że moje dolegliwości to alergia, ale skierowania do alergologa mi nie dał. Lekarz ten nie dał mi się wypowiedzieć co do moich dolegliwości, co chwila mi przerywał i był po prostu niemiły. Podczas badania uszu nie oczyścił ich nawet z nagromadzonej woskowiny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

To moja pierwsza wizyta. Jestem z niej bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny, interesuje sie ogólnym stanem zdrowia pacjenta a nie tylko uchem czy gardłem. Zalecone leczenie przyniosło znaczna poprawę . Mam nadzieje ze tak będzie dalej,


B
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam,lekarz przeoczyl wysiekowe zapalenie ucha u mojego syna,dzieki czemu dziecko musialo miec operacje(drenaz ucha plus wyciecie migdalkow)Leczyl go ciagle kroplami do nosa i wmawial uczulenie,najpierw na czekolade,a pozniej na pylki sosny.Testy jednak nie potwierdzily jego przypuszczen.Moglibysmy tak leczyc sie pewnie bez konca,gdybym nie zmienila lekarza.Znajomy mial zapalenie uszu, lekarz wmawial mu,ze wszystko jest dobrze,a wyciek z uszu jest fizjologia.Naprawde odradzam,szkoda czasu:(


G

Przez parę ładnych lat ciągle chorowałam na niby anginy, przynajmniej tak było to u mnie diagnozowane. Regularnie dostawałam antybiotyki, które bardzo osłabiły moją odporność. Byłam u wielu laryngologów, na kasę i prywatnie. Leczyli skutki choroby, zamiast przyczyny. W końcu trafiłam do dr Końcy, który jako pierwszy przeprowadził za mną bardzo długi wywiad odnośnie chorób jakie przebyłam, leków i obecnych dolegliwości. Byłam bardzo zaskoczona jego pytaniami i na pierwszej wizycie trochę zdegustowana, bo był średnio sympatyczny. Wysłał mnie na badania i okazało się,że z żołądka cofa mi się kwas solny, który infekuje migdały i powoduje ciągłe zapalenia górnych dróg oddechowych błędnie określanych przez innych lekarzy jako anginy. Leczę się u niego od stycznia i od tej pory ani razu nie byłam na antybiotyku, a mamy już koniec marca. Uważam, że to naprawdę dobry specjalista.


G

Nie wiem czy dobry. U mojego dziecka też leczył alergię. Nie stwierdzono. Zapisywał leki na alergię. Trochę to dziwne. A potem od kilku koleżanek słyszałam, że dokładnie te same zalecenia dostawały od tego lekarza, niezależnie od bardzo różnorodnych objawów. I właściwie te same rozmowy prowadził z tymi mamami co ze mną. Przecież nie wszystko jest od alergii, i nie można tak samo traktować wszystkich.


M

Odradzam!!!
U pana doktora byłam siedem razy ze swoją pięciletnia córką. Miała bezdechy nocne i okropnie chrapała. Pan doktor stwierdził że to alergia. Przepisywał leki sterydowe po których nie było poprawy zdrowia tylko waga córki się zmieniła.
Gdy trafiłam do innego lekarza (dziecko się dusiło) okazało się że córka ma niedosłuch i OGROMNY migdał do usunięcia i to natychmiast.
ODRADZAM!!!


E

Dla moich dzieci Pan doktor okazał się rewelacyjny. 4 lata chodziłam po różnych lekarzach z nadzieją, że w końcu któryś z nich znajdzie przyczynę czteroletniego kataru. Były wycinane migdały i torturowanie dzieciaków bolesnymi badaniami. Większość lekarzy twierdziła, że katar to nie choroba i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pan doktor Jacek Konca bardzo szybko zdiagnozował, co jest przyczyną kataru, zastosował terapię i w końcu po czterech latach moje dzieci mogą oddychać normalnie. Poza tym Pan doktor bardzo obrazowo wyjaśnia wszystko, o czym chcieliby wiedzieć rodzice, czy sami pacjenci. Serdecznie polecam Pana doktora wszystkim zakatarzonym, bo wbrew temu co mówią inni lekarze, katar może być przyczyną naprawdę poażnych powikłań zdrowotnych.


G

Zdecydowanie odradzam. Chodziłam z synkiem rok czasu z nawracającym zapaleniem ucha (7krotnym!!!) - nie wykonał żadnych badań, nawet badania słuchu, twierdził, że to alergia. "Dzięki niemu" dziecko trafiło na 3 tyg do szpitala z zapaleniem nerek będącym konsekwencją niewyleczonego ucha. A wystarczyło zrobić badanie krwi i wymaz - okazało się, że synek ma paciorkowca. Czeka nas teraz min. połroczne leczenie bez gwarancji na zdrowe nerki. Odradzam zdecydowanie! (Najlepsi laryngolodzy są w Bydgoszczy w Szpit. Dziecięcym na ul. Chodkiewicza)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

lekarz specjalista otolaryngolog i foniatra. Konsultant laryngolog w Instytucie Kardiologii w Warszawie. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Med...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie ucha
 • Zapalenie zatok
 • Zapalenie krtani
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania