Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Oferuję wizyty domowe do dorosłych i starszych dzieci w Warszawie więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Lekarskie wizyty domowe

  Pan Jacek jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Świetny diagnostyk z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Potrafi wysłuchać, a wszelkie dolegliwości dokładnie opisać i wyjaśnić. Człowiek z wielkim sercem,pełen ciepła i z uśmiechem na buzi. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora każdemu.

 • S
  Lokalizacja: Lekarskie wizyty domoweUsługa: wizyta domowa

  Nie wiedziałem, że po ziemi jeszcze chodzą tacy lekarze. Bardzo miły człowiek (to za mało powiedziane). Nie znam się na internistce więc trudno mi powiedzieć o umiejętnościach medycznych - nie mi to oceniać, jednak zauważyłem profesjonalizm zawodowy i zaangażowanie (mimo, że w tym dniu Pan J. Gołyński sam nie czuł się najlepiej), którego niejednokrotnie brak wśród innych lekarzy. Polecam wszystkim Pana Jacka Gołyńskiego.

 • bardzo dobry lekarz, miły, współczujący. sama Jego obecnośc działa kojąco. nie patrzy tylko na kawałek ciała i chory narząd, ale na całego pacjenta.

 • Moim zdaniem jest osobą o bardzo milej aparycji, ma poczucie humoru i uśmiech na twarzy.Jest ostoją dla mnie w chwilach choroby.Przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem i przede wszystkim słucha pacjenta...pyta i słucha , słucha. Lekarz rodzinny w pełnym tego słowa znaczeniu. Ma dużą wiedzę i jest bardzo dobrym diagnostą.Poza tym jest to lekarz nie z przypadku, a z powołania....to bardzo fajny i ciekawy człowiek.

 • Leczymy się całą rodziną u Pana Doktora od kilku lat. Jest ostoją dla nas w chwilach choroby. Obeznany nie tylko w swojej dziedzinie. Jest dobrym diagnostą, jego rozpoznania jak dotychczas zawsze się sprawdzały. Leki wypisuje niedrogie. Co tu dłużej pisać... Polecam.

 • Doktor ma swietne podejscie do pacjenta, przepisuje badania i widze, ze indywidualnie traktuje kazdy przypadek. Jestem pacjentka doktora od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.

 • Dwukrotnie Pan Doktor nie wysłuchał u mnie zapalenia oskrzeli. Przepisał mi tylko syrop Supremin, twierdząc, że chyba to jakaś infekcja. Inni lekarze byli mocno zdziwieni, jak można było nie słyszeć "takiego furczenia".

  lek. Jacek Gołyński2012-10-07

  Furczenia nie są zjawiskiem stałym, może w danym momencie ich nie słyszałem. Zapalenie oskrzeli to też "jakaś" infekcja, często wirusowa i nie zawsze leczy się ją antybiotykiem. Dobrze, że w sytuacji braku poprawy udała się Pani do lekarza. Duża zmnienność zmian osłuchowych jak również częste infekcje dróg oddechowych mogą choć nie muszą sugerować astmę oskrzelową. Trudność diagnostyczna jaką Pani opisuje może taką sugestię potwierdzać. Proszę odwiedzić alergologa i opowiedzieć o zaistniałej sytuacji.

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia, nie ogranicza się do jednej dziedziny.Potrafi oceniać samodzielnie zdjęcia rentgenowskie, czy przeprowadzić badanie laryngologiczne. Idealny jako lekarz do nagłych przypadków, widać bardzo dużą wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Pan Doktor nie jest nastawiony tylko na zarabianie, ale na pomoc drugiemu człowiekowi. Lekarz rodzinny w pełnym tego słowa znaczeniu. W mojej rodzinie będzie na pewno mile widziany jako nasza medyczna ostoja w trudnych chwilach.Gorąco polecam.

 • Kompetentny, rzeczowy, z dobrym podejściem do pacjenta. Nie ogranicza się do własnej specjalizacji - wysyła na badania i do specjalistów, robi wstępny wywiad. Bardzo polecam :)

 • Lekarz bardzo konkretny,profesjonalne podejscie do pacjenta i co najwazniejsze prawidlowe diagnozy ,polecam bo rzadko teraz mozna trafic na lekarza z takim zaangazowaniem i wiedza a przy tym miły i serdeczny

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online