Jacek Doliński

Psycholog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Iza,23 Psycholog z prawdziwego zdarzenia, jakich mało.. Swoim nastawieniem daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Zmienił mojej spojrzenie na wiele spraw, mówił wprost; bez owijania w bawełnę- tego potrzebowałam najbardziej. Od ostatniej wizyty minęły dwa miesiące- wzięłam się za siebie, całkowicie odcięłam się od źródła moich problemów, odżyłam i mogę powiedzieć z czystym sumieniem,że jestem szczęśliwa. Polecam z całego serca ;) DZIĘKUJĘ PANIE JACKU!

 • Jacek Doliński pomógł mi z problemami, wobec których nie mogłam uzyskać stosownej pomocy od innych osób. Wiek u psychologa robi sprawę, jeśli ktoś szuka pomocy fachowca z olbrzymim bagażem doświadczenia a nie kolejnego lansującego się młodziaka w tej branży, to Dolińskiego mogę śmiało polecić. Facet zna się na rzeczy, nie owija w bawełnę i stawia kawę na ławę. Może nie zawsze słyszałam to co chciałam, ale koniec końców zrozumiałam, że musiałam zmienić spojrzenie na pewne sprawy i moje podejście do życia. Niektóre nauki Jacka Dolińskiego przychodziły od razu, inne docierały do mnie dopiero po pewnym czasie - doceniam każdą jego poradę i polecam go każdemu, kto szuka realnego wsparcia. Jeśli Pan to czyta panie Jacku, to dziękuje Panu serdecznie!

 • Z czystym sumieniem polecam. W krótkim czasie (dokładnie 3 wizyt) podniosłam się z b. złego stanu psychicznego (nerwica lękowa z napadami paniki). Wizyty trwały ok. 2 godzin (a ze wzg. na moją sytuację finansową wziął duże mniejsze pieniądze niż powinien). W tym czasie Pan Doliński nie zerkał na zegarek, ale całą swoją uwagę poświęcił mi na pomoc i wsparcie. Przeprowadził testy diagnostyczne, za każdym razem otrzymywałam tzw. pracę domową i to naprawdę mi pomogło. Warto zaznaczyć, że jest to pozytywna i pewna siebie osoba, co było dla mnie dodatkowym atutem Pana psychologa. Po tych trzech wizytach normalnie wróciłam do pracy, do życia... Ważne, żeby mu zaufać i wykonywać dokładnie to co zaleca. W tym miejscu serdecznie dziękuję Panu Dolińskiemu za pomoc!

 • K

  Warto wybrać się do tego Pana. Nie żaluję ani złotówki. Zmienił moje myślenie. Jeszcze niedawno siedziałam w domu , zamknięta na ludzi i na świat. Po wizytach u Pana Jacka wzięłam się za siebie i otworzyłam swój salon kosmetyczny gdzie do tej pory to było niemożliwe. Naprawdę polecam to bardzo mądry człowiek i przyjemnie się z nim rozmawia.

 • Świetny psycholog. Wystarczyły mi dwie wizyty, aby zrozumieć i rozwiązać wszystkie swoje problemy, które przytłaczały mnie od kilku. Dostałam od pana psychologa kilka cennych wskazówek i ćwiczeń relaksacyjnych- wszystko na najwyższym poziomie. Od ostatniej wizyty minęło pół roku i nadal czuję się jakby przed chwilą dostała zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję za pomoc i tak pozytywną metamorfozę :)

 • Po wizycie u p.Jacka na nowo odkryłam samą siebie, nie byłam nastawiona na super efekt po jednej wizycie....a jednak udało się. Po dwóch latach od wizyty zadzwoniłam do p.Jacka aby umowić się na kolejną wizytę, już po rozmowie telefonicznej miałam uśmiech na twarzy:) Uważam że jest psychologiem godnym polecenia, konkretny fachowiec. Z calego serca dziękuję za okazaną mi pomoc...aż łezka się w oku kręci na samą myśl jak bardzo Pan mi pomógł.

 • Niby wszystko ok, ale jednak seria spotkań z tym psychologiem nie przyniosła efektów. Po krótkiej przerwie (spowodowanej między innymi brakiem środków na opłacenie dosyć drogich spotkań) zmieniłem psychologa i wystarczył niecały miesiąc bym podniósł się z moich problemów

  Jacek Doliński2012-11-22

  "Niby OK"... :) Przykre jest to że taką ocenę otrzymałem od osoby, która przez 4 lata nie wstawała z łóżka - pozbawiona nadziei na cokolwiek. Po kilku miesiącach pracy ze mną podniosła się. Zaczęła pracować i poprawnie funkcjonować. Jeszcze bardziej przykre jest to że ostatnie wizyty były bezpłatne. (Nie licząc już kilkudziesięciu konsultacji telefonicznych o najmniej odpowiednich porach nocy czy tygodnia). Także przykre jest to że biorę mniej niż 50 zł za godzinę - od osób z problemami finansowymi. Ktoś kiedyś napisał że my Polacy mamy ogromne problemy z zawiścią i z wdzięcznością... To fakt. Tak więc wykonując swój zawód muszę: liczyć się z brakiem wdzięczności i być przygotowanym nawet na podłość. Nie mniej pojedyncze przypadki nie zasłonią mi nigdy satysfakcji z dobrze i rzetelnie wykonanej pracy. Mimo wszystko dalej będę pracował i naprawiał ludzkie problemy :)

 • Ja odezwałem się do Pana doktora po kilku latach. Podniósł słuchawkę i przypomniał mi takie szczegóły, które mu kiedyś podałem że włosy zjeżyły mi się na głowie. Jak można coś takiego pamiętać. Ten człowiek ma chyba nieziemską pamięć. Ja również będę go polecał bo w moim przypadku wszystko skończyło się dobrze. Dobrze to trochę mało powiedziane, ale nie chcę przesłodzić, jak to napisał ktoś wcześniej, żeby być wiarygodnym. Myślę że podstawą jest to że Pan doktor dobrze wiąże fakty i dobrze je potem przedstawia, Mi sie to najbardziej podobało. Mówił tak żebym zrozumiał a jak nie rozumiałem to nawet mi pokazywał na kartce. No i ta jego dociekliwość. Tak przyznam, że oceniam go bardzo wysoko ze względu na skuteczność. Reszta też ma znaczenie, ale dla mnie mniejsze. Polecam i pozdrawiam. Jerzy.

 • Witam, oceniłam Pana Jacka jako bardzo dobrego lekarza, z kilku powodów:
  - pomimo bardzo wielu pacjentów - pomaga tym którzy się do niego zgłaszają,
  - jest uprzejmy, rzeczowy, konkretny,
  - rozmawia dostosowując się do rozmówcy,
  - używa zrozumiałego słownictwa i opisu sytuacji oraz jasnych przykładów z których wspólnie wyciąga wnioski,
  - motywuje do działania,
  - angażuje się w problem rozmówcy,
  - podpowiada sposoby działania.
  Szczerze polecam jako specjalistę w swojej dziedzinie, a przede wszystkim dobrego człowieka.

 • bardzo dobry fachowiec, niezwykle komunikatywny, wnikliwy, bystry, myślący. bardzo mi pomógł. otworzył mi oczy na moje błędy z przeszłości jako przyczyny obecnych problemów z synem. wiele zrozumiałam. dziękuję, Panie Jacku.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Marta Daszuta

psycholog,  psychoterapeuta,  biegły sądowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się