Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog. Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do peł... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Kręgosłup- kręgozmyk

  Witam. Mam 30 lat od około 4 lat mam problem z kręgosłupem odcinek lędźwiowy. Początek moich problemów nastąpił w pracy podczas podnoszenia ciężkiego przedmiotu w pozycji skrętnej w lewo poczułem silny ból w okolicy lędźwiowej z uczuciem promieniwania w pośladek aż do kończyny dolnej.Od tamtej pory ból… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Dzień dobry.
  Myślę, że jestem w stanie zmniejszyć dolegliwości bólowe do tego stopnia, że ból nie będzie Panu doskwierał w życiu codziennym. Po więcej informacji zapraszam do gabinetu.

 • Dyskopatia C3-C7

  Dzień dobry,
  Mam 37 lat, 1.79 cm i wazę 57 kg. Mam ból w dolnej partii glowy i robi mi się często niedobrze. Podczas skrętów skrzypi mi w szyji. Chcialam poprosić o interpretację wyniku przeswietlenia kręgoslupa szyjnego. Opis: Lordoza wyprostowana z częsciowym odwróceniem. Trzony szyjne zwyklej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Witam bardzo proszę o kontakt tel.
  Jest wiele różnych technik które, mogą szybko zmniejszyć a nawet zlikwidować dolegliwości.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog.

  Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do pełnej sprawności po urazach.
  W swojej pracy wykorzystuję nie tylko wiedzę z zakresu fizjoterapii, ale również treningu sportowego.

  Ukończyłem takie kursy jak:
  - pinoterapia,
  - masaż tkanek głębokich z rozluźnianiem powięziowym,
  - masaże bańką chińską i gorącymi kamieniami,
  - kinesiotaping.

  W swojej pracy posługuję się metodami z zakresu terapii manualnej, masażu, technik powięziowych, które są zawsze wnikliwie dobierane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: problem z plecami

  Hej. Jestem po pierwszej wizycie u Jacka i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony ze spotkania. Bardzo fajna osobowość, która łączy się z mega profesjonalizmem. W kontekście usługi- wszystko się zgadza. Począwszy od rejestracji, poprzez usługę, aż do pożegnania. Miła atmosfera przez całe spotkanie. Usługa, z której ja korzystałem, była bardzo bolesna, ale przyniosła zdecydowana ulgę. Całym spotkaniem jestem bardzo miło zaskoczony. Polecam każdemu.

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: ból kostki/stopy

  Pana Jacka poleciła mi moja siostra i to była najlepsza rekomendacja!
  Po długiej walce z rzuceniem bardzo wielu kilogramów po ciąży( intensywnych ćwiczeń na siłowni) i ogromnego obciążenia na stawy- nabawiłam się kontuzji kostki/ stopy,która uniemożliwiała mi chodzenie lub jakakolwiek aktywność fizyczna bez bólu, który był nie do zniesienia. Pan Jacek po jednej wizycie sprawił że ból poprostu zniknął . Od momentu wizyty mija już kilka miesięcy a ja mogę skakać, chodzić na różne klasy fitness i nosić mojego synka na nosidle bez żadnego bolu. Wizyta była bardzo profesjonalna ponieważ pan Jacek odpowiadzial na każde pytanie( a ja zawsze mam ich wiele), zabiegi są troszkę bolesne ale efekty są natychmiastowe !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: 1-wizyta 60min

  Jacek to bardzo dobry specjalista. Trafiłam na konsultacje z problemami wynikającymi z siedzącego trybu pracy przy komputerze (bóle karku, pleców, szyi). Dodatkowo pracujemy nad bólami i problemami innych stawów. Terapie co prawda czasem wiążą się z bólem, ale szybko przynoszą efekty i uwalniają od dolegliwości. Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik Therapy

  Najlepszy fizioterapaueta u jakiego byłem. Pełen profesjonalizm a jednocześnie luźna i miła atmosfera. Pomógł mi z kontuzjami przy których leczeniu inni zawiedli. Polecam każdemu z jakimikolwiek dolegliwościami fizycznymi.

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Odprostowanie lordozy szyjnej

  Specjalista! Wizyta to sama przyjemność (oprócz tych momentów kiedy boli, ale boli po to żeby było lepiej). Można dowiedzieć się wiele rzeczy o swoim stanie zdrowia. Dobra atmosfera. Potrafi bardzo profesjonalnie ocenić co jest nie tak i poustawiać na swoje miejsce. Na pewno wrócę :)

 • B

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Jacek jest bardzo sympatycznym i delikatnym (mimo stosowanych metod :) ) terapeutą. Przewlekły ból odcinka krzyżowego- trwający od kilku miesięcy, znacząco zmniejszył już podczas pierwszej wizyty. Podczas drugiej wizyty zmniejszył napięcie pleców, przez co poprawił ogólny komfort. Porównując z tym jak było przed wizytą, a jak jest teraz mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie, jeżeli pojawiłaby się taka potrzeba. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: 1-wizyta 60min

  Świetny specjalista, potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zlokalizować zródło bólu. Lubi korzystać z igieł, ale robi to bardzo umiejętnie. Przy poważnie spiętym karku i plecach rozluznił je znacząco po zaledwie jednej wizycie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Pinoterapia

  Rewelacja !!. Wysokiej klasy specjalista. Potrafi wytłumaczyć co właśnie robi i dlaczego właśnie tak. Dzięki interwencji Pana Jacka zdołałem pobiec półmaraton po kontuzji której nabawiłem się kilka dni przed startem. W trakcie wizyty człowiek uświadamia sobie jak bardzo jest pospinany. Indywidualne podejście także do osób uprawiające sport. Bardzo polecam

 • Od dłuższego czasu współpracuję z Jackiem. Byłem u wielu specjalistów, lecz dopiero po wizytach u niego poczułem tak znaczną poprawę. Świetny lekarz, efekty zdumiewające, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam.

 • Bardzo profesjonalny i kompetentny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Wizyty są dosyć bolesne ale po nich czuję dużą poprawę! Jeśli będę odczuwać ból kręgosłupa na pewno wrócę do Jacka na terapię.
  Polecam na 100%