Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog. Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do peł... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dyskopatia C3-C7

  Dzień dobry,
  Mam 37 lat, 1.79 cm i wazę 57 kg. Mam ból w dolnej partii glowy i robi mi się często niedobrze. Podczas skrętów skrzypi mi w szyji. Chcialam poprosić o interpretację wyniku przeswietlenia kręgoslupa szyjnego. Opis: Lordoza wyprostowana z częsciowym odwróceniem. Trzony szyjne zwyklej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Witam bardzo proszę o kontakt tel.
  Jest wiele różnych technik które, mogą szybko zmniejszyć a nawet zlikwidować dolegliwości.

 • Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Proszę w pon. O kontakt do mts struzik therapy

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog.

  Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do pełnej sprawności po urazach.
  W swojej pracy wykorzystuję nie tylko wiedzę z zakresu fizjoterapii, ale również treningu sportowego.

  Ukończyłem takie kursy jak:
  - pinoterapia,
  - masaż tkanek głębokich z rozluźnianiem powięziowym,
  - masaże bańką chińską i gorącymi kamieniami,
  - kinesiotaping.

  W swojej pracy posługuję się metodami z zakresu terapii manualnej, masażu, technik powięziowych, które są zawsze wnikliwie dobierane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik Therapy

  Najlepszy fizioterapaueta u jakiego byłem. Pełen profesjonalizm a jednocześnie luźna i miła atmosfera. Pomógł mi z kontuzjami przy których leczeniu inni zawiedli. Polecam każdemu z jakimikolwiek dolegliwościami fizycznymi.

 • Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Odprostowanie lordozy szyjnej

  Specjalista! Wizyta to sama przyjemność (oprócz tych momentów kiedy boli, ale boli po to żeby było lepiej). Można dowiedzieć się wiele rzeczy o swoim stanie zdrowia. Dobra atmosfera. Potrafi bardzo profesjonalnie ocenić co jest nie tak i poustawiać na swoje miejsce. Na pewno wrócę :)

 • B

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Jacek jest bardzo sympatycznym i delikatnym (mimo stosowanych metod :) ) terapeutą. Przewlekły ból odcinka krzyżowego- trwający od kilku miesięcy, znacząco zmniejszył już podczas pierwszej wizyty. Podczas drugiej wizyty zmniejszył napięcie pleców, przez co poprawił ogólny komfort. Porównując z tym jak było przed wizytą, a jak jest teraz mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie, jeżeli pojawiłaby się taka potrzeba. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: 1-wizyta 60min

  Świetny specjalista, potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zlokalizować zródło bólu. Lubi korzystać z igieł, ale robi to bardzo umiejętnie. Przy poważnie spiętym karku i plecach rozluznił je znacząco po zaledwie jednej wizycie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Pinoterapia

  Rewelacja !!. Wysokiej klasy specjalista. Potrafi wytłumaczyć co właśnie robi i dlaczego właśnie tak. Dzięki interwencji Pana Jacka zdołałem pobiec półmaraton po kontuzji której nabawiłem się kilka dni przed startem. W trakcie wizyty człowiek uświadamia sobie jak bardzo jest pospinany. Indywidualne podejście także do osób uprawiające sport. Bardzo polecam

 • Od dłuższego czasu współpracuję z Jackiem. Byłem u wielu specjalistów, lecz dopiero po wizytach u niego poczułem tak znaczną poprawę. Świetny lekarz, efekty zdumiewające, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam.

 • Bardzo profesjonalny i kompetentny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Wizyty są dosyć bolesne ale po nich czuję dużą poprawę! Jeśli będę odczuwać ból kręgosłupa na pewno wrócę do Jacka na terapię.
  Polecam na 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super, rewelacja. Pan Jacek dobrym "łupnięciem" poustawiał wszystko a czarodziejskimi różdżkami igłami zrobił porządek. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta i dolegliwości. Wnikliwa analiza problemu a następnie działanie. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyty są strasznie bolesne, a jestem raczej odporna, ale warto pocierpieć w imię efektów. Wiele sam przewiduje, często zwraca uwagę na nieprawidłowości, które ja bym zbagatelizowała. Mnie najbardziej zaskoczyły metody, dzięki którym moje sztywne plecy w końcu zaczęły się rozciągać. Polecam wszystkim, którzy czują, że mięśnie są spięte i nie pracują tak jak powinny. U mnie zdziałał cuda...nigdy nie mogłam giąć pleców na takich zakresach jak po jednej wizycie u Jacka. Kompleksowo podchodzi do problemu. Przyjdziesz z jednym problemem, wyjdziesz z trzema rozwiązanymi:). Poza tym bardzo sympatyczny, dzięki temu da się przeżyć ból rehabilitacji.