Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog. Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do peł... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dyskopatia C3-C7

  Dzień dobry,
  Mam 37 lat, 1.79 cm i wazę 57 kg. Mam ból w dolnej partii glowy i robi mi się często niedobrze. Podczas skrętów skrzypi mi w szyji. Chcialam poprosić o interpretację wyniku przeswietlenia kręgoslupa szyjnego. Opis: Lordoza wyprostowana z częsciowym odwróceniem. Trzony szyjne zwyklej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Witam bardzo proszę o kontakt tel.
  Jest wiele różnych technik które, mogą szybko zmniejszyć a nawet zlikwidować dolegliwości.

 • Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Dąbrowski

  Proszę w pon. O kontakt do mts struzik therapy

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta, sportowiec, biolog.

  Od lat jestem związany ze sportami walki, zarówno jako zawodnik jak i instruktor. Dzięki temu doskonale rozumiem jak ważny jest powrót do pełnej sprawności po urazach.
  W swojej pracy wykorzystuję nie tylko wiedzę z zakresu fizjoterapii, ale również treningu sportowego.

  Ukończyłem takie kursy jak:
  - pinoterapia,
  - masaż tkanek głębokich z rozluźnianiem powięziowym,
  - masaże bańką chińską i gorącymi kamieniami,
  - kinesiotaping.

  W swojej pracy posługuję się metodami z zakresu terapii manualnej, masażu, technik powięziowych, które są zawsze wnikliwie dobierane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Uniwersytet Wrocławski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: 1-wizyta 60min

  Świetny specjalista, potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zlokalizować zródło bólu. Lubi korzystać z igieł, ale robi to bardzo umiejętnie. Przy poważnie spiętym karku i plecach rozluznił je znacząco po zaledwie jednej wizycie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTS Struzik TherapyUsługa: Pinoterapia

  Rewelacja !!. Wysokiej klasy specjalista. Potrafi wytłumaczyć co właśnie robi i dlaczego właśnie tak. Dzięki interwencji Pana Jacka zdołałem pobiec półmaraton po kontuzji której nabawiłem się kilka dni przed startem. W trakcie wizyty człowiek uświadamia sobie jak bardzo jest pospinany. Indywidualne podejście także do osób uprawiające sport. Bardzo polecam

 • Od dłuższego czasu współpracuję z Jackiem. Byłem u wielu specjalistów, lecz dopiero po wizytach u niego poczułem tak znaczną poprawę. Świetny lekarz, efekty zdumiewające, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdecznie polecam.

 • Bardzo profesjonalny i kompetentny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Wizyty są dosyć bolesne ale po nich czuję dużą poprawę! Jeśli będę odczuwać ból kręgosłupa na pewno wrócę do Jacka na terapię.
  Polecam na 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super, rewelacja. Pan Jacek dobrym "łupnięciem" poustawiał wszystko a czarodziejskimi różdżkami igłami zrobił porządek. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta i dolegliwości. Wnikliwa analiza problemu a następnie działanie. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyty są strasznie bolesne, a jestem raczej odporna, ale warto pocierpieć w imię efektów. Wiele sam przewiduje, często zwraca uwagę na nieprawidłowości, które ja bym zbagatelizowała. Mnie najbardziej zaskoczyły metody, dzięki którym moje sztywne plecy w końcu zaczęły się rozciągać. Polecam wszystkim, którzy czują, że mięśnie są spięte i nie pracują tak jak powinny. U mnie zdziałał cuda...nigdy nie mogłam giąć pleców na takich zakresach jak po jednej wizycie u Jacka. Kompleksowo podchodzi do problemu. Przyjdziesz z jednym problemem, wyjdziesz z trzema rozwiązanymi:). Poza tym bardzo sympatyczny, dzięki temu da się przeżyć ból rehabilitacji.

 • jestem bardzo zadowolony ...wybawił mnie z konieczności wykonania artroskopii kolana...dla mnie uciążliwej ...bo związanej z koniecznością wyłączenia się czasowo z pracy zawodowej....a tak magia i skuteczność zabiegów doprowadziła do postępującego zaleczenia odnowionej kontuzji...nawet mogę powrócić do treningów.....można by chwalić ...ale najlepiej spróbować...gorąco polecam ...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Jacek jest naprawdę bardzo dobrym terapeutom. Wie co robi i wie jak pomóc. Po jednej wizycie czuje już poprawę.

 • Rzeczy niemożliwe naprawia w 10 minut, na cuda trzeba poczekać... Czasem aż godzinę! Skręcenie stopy w dwóch miejscach. Zalecenia lekarskie - gips na 2 tygodnie. 2 wizyty u p. Jacka i stopa jak nowa!