Dr n. med.

Jacek Belowski

Endokrynolog, Internista

39 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Osteomed

  Bardzo polecam Pana Doktora!
  Dzisiaj byłam na mojej pierwszej wizycie. Do wyboru Doktora Belowskiego zachęcił mnie jego blog na temat tarczycy - naprawdę widać pasję do zawodu. Po wizycie musze powiedzieć, że nie zawiodłam się :) Zostałam dokładnie zbadana, zadano mi mnóstwo pytań, Pan doktor dokładnie przejrzał moje wyniki. Po tej wizycie czuję, że rozumiem co się ze mną dzieje i że czuwa nade mną prawdziwy Profesjonalista -naprawdę polecam:)

 • Endokrynolodzy w pobliżu miejscowości Kraków

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne
  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  39 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Osteomed

   Bardzo polecam Pana Doktora!
   Dzisiaj byłam na mojej pierwszej wizycie. Do wyboru Doktora Belowskiego zachęcił mnie jego blog na temat tarczycy - naprawdę widać pasję do zawodu. Po wizycie musze powiedzieć, że nie zawiodłam się :) Zostałam dokładnie zbadana, zadano mi mnóstwo pytań, Pan doktor dokładnie przejrzał moje wyniki. Po tej wizycie czuję, że rozumiem co się ze mną dzieje i że czuwa nade mną prawdziwy Profesjonalista -naprawdę polecam:)

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Poszłam do tego lekarza, bo mi go polecono, czytałam tez o nim dobre opinie np. tutaj. Mam chora tarczyce od kilku lat, brałam duza dawkę Euthyroxu nie czując poprawy. Do doktora poszłam pełna wiary i z bardzo dobrym nastawieniem, mimo wysokiej ceny za wizytę. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Miałam przy sobie wszystkie wyniki badan od początku choroby, oraz aktualne badania.
   Niestety... Pan Doktor był zimny jak głaz od momentu jak weszłam do gabinetu. Nie patrzył na mnie jak do mnie mówił. Nie odpowiadał na pytania związane z choroba... Nie chciał oglądać innych badan, mimo ze tez są powiązane z choroba tarczycy, bo "nie będzie oglądał badan, które ktoś sobie wymyślił".
   Cala wizytę byłam spokojna, próbowałam być mila, ale było mi bardzo przykro... Fatalnie się czułam ostatnio (powiedziałam mu o tym na początku wizyty...), a obecność w gabinecie tego Pana jeszcze bardziej mnie dobijała i chciałam tylko stamtąd wyjść. Powiedział mi tez, ze pacjenci wymagają nie wiadomo czego, a to jest choroba nieuleczalna, na która się trzeba leczyć do końca życia.
   Jak wyszłam z gabinetu zapłaciłam, chociaż nie czułam ze było za co... i popłakałam się.
   Nie polecam. Zero empatii, zero wyczucia, brak zainteresowania, wizyta polega na wypisaniu recepty...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Zdecydowanie odradzam. Fatalne zachowanie w stosunku do pacjenta. Traktuje pacjenta z gory, niechetnie odpowiada na pytania a jak odpowiada to robi to zdawkowo ( tak lub nie) bedac podirytowanym, ze wogole ma cokolwiek powiedziec. Podwyzszone wyniki ktore nie mieszcza sie w normie uwaza za nieistotne i niewazne. Nie interesowaly go objawy czy samopoczucie pacjenta.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • "Leczyłam się" u tego doktora ponad rok, poza wydawaniem pieniędzy na kolejne wizyty nic się u mnie nie zmieniało. Stwierdził, że mam Hashimoto po badaniu usg tarczycy mimo, że przeciwciała miałam w normie...upierał się przy tym Hashimoto i cały czas mi powtarzał, że to autoimmunologiczne, że muszę się leczyć do końca życia itd. Dodatkowo dostałam bromergon na prolaktynę, który oprócz skutków ubocznych ( osłabienie, otępienie, brak apetytu ) nie zatrzymał mojej rosnącej prolaktyny, a wręcz przeciwnie....a więc gdy zapytałam czy potrafi to na pewno wyleczyć stwierdził, że muszę mieć uszkodzoną przysadkę. Nie będę opisywała ostatniej ( chyba z sześciu ) wizyt, na której byłam bo brak mi słów ale dowiedziałam się, że dieta jest wg nie ważna, ważne jest żebym do niego przychodziła i brała recepty ( oczywiście płaciła za wizyty ). Zaryzykowałam i poszłam do innego endokrynologa poleconego przez koleżankę i on w ciągu 2 minut patrzenia na wyniki stwierdził, że to niedoczynność ale bez żadnego zapalenia...przepisał mi inne leki na prolaktynę ( a jednak się dało ) i na tarczycę i w ciągu trzech wizyt wszystko było praktycznie unormowane i dalej jest dobrze mimo, że już trochę minęło, a Panu Doktorowi się to przez ponad rok " nie udawało" ... jak w końcu po 2 latach od momentu, gdy zaczęłam chodzić na wizyty do dr Belowkiego udało się temu drugiemu doktorowi doprowadzić moje hormony do normy i dopiero wtedy zaczęłam czuć się lepiej to miałam ochotę przyjść do Pana Belowskiego, pokazać mu wyniki ( i że jednak to nie Hashimoto ani góz przysadki ) i zapytać co on o tym sądzi ? ... Nie polecam nikomu tego co ja przeżyłam przez ten czas odbijając się od laboratorium do lekarzy....

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Opinia z dnia 18-05-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • K

   Polecam każdemu:) Lekarz ten nie "leczy skutków" tylko szuka przyczyny choroby. Poza tym bardzo miły i kulturalny. Jest to jedyny lekarz, któremu w pełni ufam. Pan doktor zdiagnozował u mnie przyczynę moich problemów i fachowo zajął się leczeniem z uwzględnieniem odpowiedniej diety...na co większość lekarzy nie zwraca uwagi. Poza tym prowadzi bloga:) Widać, że to co robi wykonuje z pasją. Wg mnie jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze.

  • D

   Bardzo rzeczowy i konkretny specjalista.jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i leczenia.polecam

  • Dr Belowski to wyjątek wśród lekarzy endokrynologów, nie wmusza hormonów i innych leków na siłę, zwraca uwagę istotne zaburzenia całego organizmu, a nie tylko te związane z tarczycą. Przy PCO przez lata u innego endo byłam leczona tabletkami antykoncepcyjnymi, które tylko pogorszyły mój stan zdrowia (kortyzol i prolaktyna poszły w górę, obecnie podejrzenie Hashi), jest to pierwszy lekarz, który zaproponował metforminę biorąc pod uwagę także problemy z cukrem (tycie).

  • Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1600

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.