Lek. wet.

Jacek Bany

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: Kot z wypadku-połamana miednica.

  Bardzo dobry weterynarz,porządny człowiek,ciepły i oddany swojej pracy.Naszą Kotkę Miśką otoczył świetną opieką,podjął się złożenia połamanej miednicy.Dzięki Niemu Miśka żyje i chodzi Dziękujemy i jeśli zajdzie potrzeba to na pewno tylko i wyłącznie gabinet dr Banego.

  Pozdrawiamy
  Kotka Sumińska wraz z Właścicielami

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia na wydziale weterynaryjnym SGGW w Warszawie ukończyłem w 1992 roku.Następnie uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii weterynaryjnej.Pomaganie zwierzętom traktuję jak pasję.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Usługi

  Przychodnia Weterynaryjna Jacek Bany

  Słowackiego 8C, 05-120 Legionowo, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: Kot z wypadku-połamana miednica.

   Bardzo dobry weterynarz,porządny człowiek,ciepły i oddany swojej pracy.Naszą Kotkę Miśką otoczył świetną opieką,podjął się złożenia połamanej miednicy.Dzięki Niemu Miśka żyje i chodzi Dziękujemy i jeśli zajdzie potrzeba to na pewno tylko i wyłącznie gabinet dr Banego.

   Pozdrawiamy
   Kotka Sumińska wraz z Właścicielami

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: chirurgia ortopedyczna

   Konkretna, rzeczowa wizyta. Lekarz dokładnie wytłumaczył mi co psu dolega (wypadająca rzepka) i przedstawił możliwe scenariusze leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Moi znajomi mnie tam posłali mówiąc, że lekarz super i cudny człowiek - nie wierzyłam, że tak może być... okazało się, że tak! W tej przychodzi pracuje chyba super ekipa ludzi (o ile mogę stwierdzić to po pierwszej wizycie). Polecam!

  • A

   Profesjonalizm ,długa praktyka i wspaniałe podejście do pacjenta .widac ze naprawdę kocha zwierzęta .serdecznie polecam klinikę pana doktora Bany .pacjenci : Franek i Lucynka

  • Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Rewelacyjne podejście do zwierząt, profesjonalizm, cierpliwość do opiekuna, nie mam słów które wyrażą wdzięczność za pomoc w diagnozie mojego pieseła. Dziękuję i gorąco polecam! :)

  • R

   Witam. Jestem zadowolony w 100% z podejścia do mojego psa, oraz z podejścia do mnie jako właściciela. Los tak chciał ze od 2014 roku musiałem korzystać z pomocy chirurgicznej. Dr Jacek Bany rok po roku przeprowadzał operacje. W tym roku znowu zaszła konieczność przeprowadzenia operacji. Bez żadnego zastosowania postanowiłem po raz kolejny zaufać dr Jackowi. I nie zawiodłem się. Dziękuję

  • Do dr Jacka Banego przyjechałam z moją 10-letnią suczką Myszką aż z Koszalina i nie zawiodłam się !!! Spotkałam się z życzliwym przyjęciem , piesek został od razu zdiagnozowany, wykonano zdjęcie rtg oraz poinformowano mnie o sposobie przeprowadzenia operacji. Był to zabieg związany z zerwaniem ścięgna oraz zwichnięciem rzepki. Ryzyko było spore, gdyż suczka była niemłoda , malutka i bardzo wrażliwa - pomimo to , zabieg przebiegł bez komplikacji i do domu wróciłam z wyleczonym pieskiem!!! Nóżka bardzo dobrze się wygoiła i obecnie piesek biega jakby nigdy nic się nie stało. Polecam gorąco Pana dr Jacka Banego, gdyż jest doskonałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem !m !
   Pozdrawiam I życzę wielu sukcesów dla całego zespołu !
   Regina z Koszalina

  • Dziękuję całemu zespołowi za włożenie dużo serca w swoją pracę, ukłony w stronę dr. Jacka jak i dr. Marty, z nimi zawsze mam największy kontakt, podeście ich do pacjenta jest super, delikatne, nic na siłę. Klinikę z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.!!!!!!

  • S

   Ponad miesiąc po stracie naszej wspanialej Suzi jestem w stanie zamieścić opinię o Przychodni Pana Jacka. Życzę wszystkim ludziom, żeby mieli taka opiekę jak mój pies w ostatnich dniach swego życia. To nie było zwyczajne podejście do czworonoga. Pełen profesjonalizm, świetna diagnostyka a na koniec niestety wyrok nowotwór żołądka. Na to nikt nie miał wpływu. Podjęliśmy trudną decyzję o eutanazji, ale zawsze będziemy polecać Przychodnię Pana Jacka. Szczególne podziękowania dla Pani dr Marty Nowak i Tomasza Pozorskiego za zaangażowanie i opiekę! Sylwia i Łukasz

  • M

   Wspaniały lekarz i człowiek, a to rzadkie połączenie. Nigdy się na nim nie zawiodłam ani ja, ani moje zwierzaki :)))

  • Wspaniali ludzie z wielkim sercem dla zwierząt a w dodatku fantastyczni fachowcy.
   Gorąco dziękujemy i polecamy :) Malina z właścicelami :)