Lek. wet.

Jacek Bany verifiedCreated with Sketch.

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: Kot z wypadku-połamana miednica.

  Bardzo dobry weterynarz,porządny człowiek,ciepły i oddany swojej pracy.Naszą Kotkę Miśką otoczył świetną opieką,podjął się złożenia połamanej miednicy.Dzięki Niemu Miśka żyje i chodzi Dziękujemy i jeśli zajdzie potrzeba to na pewno tylko i wyłącznie gabinet dr Banego.

  Pozdrawiamy
  Kotka Sumińska wraz z Właścicielami

 • Szukasz weterynarza? Pacjenci polecają:

  Dagmara Mieszkis-Święcikowska
  Dagmara Mieszkis-Święcikowska
  Weterynarz
  Słowackiego 8C, Legionowo

  Łukasz Krysa
  Łukasz Krysa
  Weterynarz
  Jagiellońska 20, Legionowo
  Nie dość że miły i umie wysłuchać leczy świetnie zwierzaki i ma do nich podejście ;) Nie owija w bawełnę mówi… więcej

  Magda Butkiewicz
  Magda Butkiewicz
  Weterynarz
  ul. Rycerska 8, Legionowo, Legionowo
  Od razu po pierwszej wizycie z moim pupilem byłam bardzo zadowolona ,pani Magda jest znakomitym lekarzem,dostrzega… więcej

  Zygmunt Kosacki
  Zygmunt Kosacki
  Weterynarz
  Jabłonna Szkolna 22a, Jabłonna

  Katarzyna Oczkowska
  Katarzyna Oczkowska
  Weterynarz
  ul. Tęczowa 41, Chotomów
  Dziękuję Pani Doktor ... Za Pani pasję czyli pracę ... Za miłość do zwierząt oraz za zrozumienie okazywane ich… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia na wydziale weterynaryjnym SGGW w Warszawie ukończyłem w 1992 roku.Następnie uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii weterynaryjnej.Pomaganie zwierzętom traktuję jak pasję.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Usługi

  Przychodnia Weterynaryjna Jacek Bany

  Słowackiego 8C, 05-120 Legionowo, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: Kot z wypadku-połamana miednica.

   Bardzo dobry weterynarz,porządny człowiek,ciepły i oddany swojej pracy.Naszą Kotkę Miśką otoczył świetną opieką,podjął się złożenia połamanej miednicy.Dzięki Niemu Miśka żyje i chodzi Dziękujemy i jeśli zajdzie potrzeba to na pewno tylko i wyłącznie gabinet dr Banego.

   Pozdrawiamy
   Kotka Sumińska wraz z Właścicielami

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Jacek BanyUsługa: chirurgia ortopedyczna

   Konkretna, rzeczowa wizyta. Lekarz dokładnie wytłumaczył mi co psu dolega (wypadająca rzepka) i przedstawił możliwe scenariusze leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Moi znajomi mnie tam posłali mówiąc, że lekarz super i cudny człowiek - nie wierzyłam, że tak może być... okazało się, że tak! W tej przychodzi pracuje chyba super ekipa ludzi (o ile mogę stwierdzić to po pierwszej wizycie). Polecam!

  • A

   Profesjonalizm ,długa praktyka i wspaniałe podejście do pacjenta .widac ze naprawdę kocha zwierzęta .serdecznie polecam klinikę pana doktora Bany .pacjenci : Franek i Lucynka

  • Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Rewelacyjne podejście do zwierząt, profesjonalizm, cierpliwość do opiekuna, nie mam słów które wyrażą wdzięczność za pomoc w diagnozie mojego pieseła. Dziękuję i gorąco polecam! :)

  • R

   Witam. Jestem zadowolony w 100% z podejścia do mojego psa, oraz z podejścia do mnie jako właściciela. Los tak chciał ze od 2014 roku musiałem korzystać z pomocy chirurgicznej. Dr Jacek Bany rok po roku przeprowadzał operacje. W tym roku znowu zaszła konieczność przeprowadzenia operacji. Bez żadnego zastosowania postanowiłem po raz kolejny zaufać dr Jackowi. I nie zawiodłem się. Dziękuję

  • Do dr Jacka Banego przyjechałam z moją 10-letnią suczką Myszką aż z Koszalina i nie zawiodłam się !!! Spotkałam się z życzliwym przyjęciem , piesek został od razu zdiagnozowany, wykonano zdjęcie rtg oraz poinformowano mnie o sposobie przeprowadzenia operacji. Był to zabieg związany z zerwaniem ścięgna oraz zwichnięciem rzepki. Ryzyko było spore, gdyż suczka była niemłoda , malutka i bardzo wrażliwa - pomimo to , zabieg przebiegł bez komplikacji i do domu wróciłam z wyleczonym pieskiem!!! Nóżka bardzo dobrze się wygoiła i obecnie piesek biega jakby nigdy nic się nie stało. Polecam gorąco Pana dr Jacka Banego, gdyż jest doskonałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem !m !
   Pozdrawiam I życzę wielu sukcesów dla całego zespołu !
   Regina z Koszalina

  • Dziękuję całemu zespołowi za włożenie dużo serca w swoją pracę, ukłony w stronę dr. Jacka jak i dr. Marty, z nimi zawsze mam największy kontakt, podeście ich do pacjenta jest super, delikatne, nic na siłę. Klinikę z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.!!!!!!

  • S

   Ponad miesiąc po stracie naszej wspanialej Suzi jestem w stanie zamieścić opinię o Przychodni Pana Jacka. Życzę wszystkim ludziom, żeby mieli taka opiekę jak mój pies w ostatnich dniach swego życia. To nie było zwyczajne podejście do czworonoga. Pełen profesjonalizm, świetna diagnostyka a na koniec niestety wyrok nowotwór żołądka. Na to nikt nie miał wpływu. Podjęliśmy trudną decyzję o eutanazji, ale zawsze będziemy polecać Przychodnię Pana Jacka. Szczególne podziękowania dla Pani dr Marty Nowak i Tomasza Pozorskiego za zaangażowanie i opiekę! Sylwia i Łukasz

  • M

   Wspaniały lekarz i człowiek, a to rzadkie połączenie. Nigdy się na nim nie zawiodłam ani ja, ani moje zwierzaki :)))

  • Wspaniali ludzie z wielkim sercem dla zwierząt a w dodatku fantastyczni fachowcy.
   Gorąco dziękujemy i polecamy :) Malina z właścicelami :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG