lek.

Jacek Antos

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam do : REJESTRACJI - Na Stronie- www.jacekantos.pl - Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjne... więcej

Adresy i cenniki

 • Prywatny Gabinet Ginekologiczny Antos Jacek

  Ul. Wieniecka 34
  87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa od 150 zł
  Usg genetyczne - ocena przezierności karkowej od 250 zł
  Badania prenatalne - test pappa + betahcg od 100 zł
  Cytologia cena doliczana do ceny wizyty od 25 zł
  Wizyta kompleksowa od 170 zł
  Usg - jamy brzusznej 110 zł
  Wizyta receptowa - dotyczy stałych pacjentek gabinetu od 30 zł
  Usg - połówkowe 3d/4d od 250 zł
  Ktg - płodu od 25 zł
  Usg - ginekologiczne od 110 zł
  Zwykła kolejna wizyta od 110 zł

  więcej

 • Prywatny Gabinet Ginekologiczny Antos Jacek

  Kościuszki 87
  88-200 Radziejów, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Usg genetycznej 250 zł
  Badania prenatalne - test pappa + betahcg 100 zł
  Ktg - płodu 25 zł
  Czystość pochwy 15 zł
  Kolejna wizyta 110 zł
  Usg - połówkowe - obejmuje echo serca płodu 250 zł
  Krioterapia nadżerki 450 zł
  Cytologia cena doliczana do ceny wizyty 25 zł
  Wizyta kompleksowa 170 zł

  więcej

 • Usg 3D / 4D Włocławek Antos Jacek

  Wieniecka
  87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

  Sposoby płatności: Gotówka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do : REJESTRACJI - Na Stronie- www.jacekantos.pl - Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jednym z 45 lekarzy w Polsce posiadających Certyfikat Ultrasonograficznego badania serca płodu, badań dopplerowskich i prenatalnych płodu (www.jacekantos.pl).Przez cały okres pracy zawodowej zajmuję się z zamiłowania USG płodu. W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentek i ich dzieci. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną. Świadczę usługi medyczne na światowym poziomie, opieram je na obowiązujących standardach i popieram ważnymi, aktualnymi certyfikatami wydanymi przez medyczne polskie i zagraniczne Towarzystwa Naukowe.


  Ginekolog prywatnie, Dobry ginekolog Włocławek. USG ciąży Włocławek . Echokardiografia płodu włocławek . USG Włocławek. USG płodu Włocławek , Włocławek Usg serca płodu, USG 4D Włocławek. Ginekolog Włocławek. Prowadzenie ciąży Włocławek. Ginekolog Inowrocław. USG 3D,. Inowrocław USG Antos. www.znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

150 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana doktora po raz drugi na wizycie kontrolnej. Wizyta przeprowadzona bardzo fachowo. Nie czułam żadnego skrępowania. Na wszystkie pytania dostałam konkretną odpowiedź. Ja już znalazłam swojego lekarza i jeśli będę w ciąży to nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Z czystym sumieniem polecam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Byłam z partnerem na usg 3D/4D naszego dziecka wszystko szczegółowo wytłumaczył i pokazał. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Indywidualne podejście do pacjenta. To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora ale na pewno nie ostania :) długo szukałam odpowiedniego lekarza i mam nadzieję, że znalazłam :)

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bez zbędnego czekania w kolejkach. Lekarz miły, konkretny, odpowiedział na wszystkie pytania, wykonał wszystkie niezbędne badania. Cena też do przyjęcia. Polecam Katarzyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Naprawdę bardzo dobry lekarz. Miałam dużo pytań i obaw a pan doktor wszystko bardzo ładnie wytłumaczył i rozwiał wątpliwości. Następnym razem również wybiorę się do tego lekarza.

 • bardzo miły, konkretny lekarz. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Jestem bardzo zadowolona. polecam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u pana dr Jacka Antosa. Podoba mi się podejście i zaangażowanie oraz że o wszystko mogłam zapytać. Na moje pytania otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Polecam każdej kobiecie

 • Bardzo dobry lekarz, miły, wyrozumiały i profesjonalny. Zawsze odpowiada na pytania i odbiera telefon. Nie czuję skrępowania w gabinecie. Doktor Antos prowadził moją pierwszą ciążę i gdy tylko zaszłam w drugą nie mogłam sobie nawet wyobrazić, że miałby ją prowadzić ktoś inny. Wizyty odbywają się zawsze punktualnie i przebiegają w miłej atmosferze. Polecam doktora Antosa w 100 procentach:)

 • Doskonały fachowiec :) odpowiada na wszystkie pytania nurtujące przyszłą mamę :) usg wykonuje starannie z ogromną dokładnością opowiadając co widzimy na ekranie w danej chwili :) wnioski z badania przekazuje pacjentce w jasny i łatwy do zrozumienia sposób :) w 100% polecam!!!

 • Lekarz delikatny, uprzejmy, konkretny i profesjonalny. Odpowiedział na każde pytanie, wizyta odbyła się punktualnie, dostałam potwierdzenie zapłaty w postaci paragonu więc nie ma żadnego krętactwa-ceny usług zgodne z cennikiem na tej stronie ;) Polecam każdej z pań. W moim przypadku była to konsultacja, wybór antykoncepcji oraz badanie cytologiczne.