Psychoterapia to nie tylko moja profesja ale takze życiowa pasja. Takie podejście wykorzystuje w pracy z pacjentami, staram się aby każda osoba przychodząca do mnie po pomoc poczuła… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia to nie tylko moja profesja ale takze życiowa pasja. Takie podejście wykorzystuje w pracy z pacjentami, staram się aby każda osoba przychodząca do mnie po pomoc poczuła się przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo. Podjęcie decyzji o terapii wymaga czesto dużo odwagi i odsłonięcia swoich najbardziej skrywanych lęków. Podstawą do podjęcia wspólnej drogi terapeutycznej jest zbudowanie dobrego kontaktu z pacjentem oraz wytworzenie zaufania.
  Swoje doświadczenie zdobywałam w wielu placówkach m.in.w ośrodkach interwencji kryzysowej i poradniach gdzie uzyskałam wiedzę z zakresu przemocy w rodzinie, wykorzystywania seksualnego, mechanizmów uzależnienia i współuzależnienia.
  W gabinecie prywatnym zajmuję się szerokim spektrum problemów między innymi leczeniem: depresji,lęków,zaburzeń emocjonalnych oraz pomocą i wsparciem w kryzysach życiowych.
  Zapraszam na konsultacje w Tychach,Katowicach i Bielsku-Białej.
  Informacje kontaktowe na stronie: www.psycho-terapia.slask.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Opolski

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  długo wachałam się z pójściem na terapię ale jednak podjęłam ten krok nie byłam wcześniej u psychologa więc miałam wiele obaw. Pani Iza rozmawiając ze mną potrafiła stworzyć taką atmosferę, że po kilku spotkaniach bardzo sie otworzyłam poczułam się bezpiecznie dostałam dużo wsparcia i zobaczyłam że mam wpływ na moje życie .Polecam wszystkim którzy czują że tracą grunt pod nogami.Terapia pozwoliła mi go odzyskać.

 • K

  Pani Iza uczyniła ze mnie ekstrowertyka. Wcześniej byłem zamkniętym w sobie wstydziochem. Dziś czuję się jak mentalny zdobywca. Dzięki niej byłem w stanie uwierzyć w siebie. To Pani Izie zawdzięczam swój awans. Dlatego też każdemu, kto chce piąć się w górę i zdobywać świat niech odwiedzi panią Izę. To naprawdę dobrze wydane pieniądze i super przyjemnie spędzony czas!

 • D

  Pani Iza pomogła mi w depresji. Mam w sobie dużo więcej otwartości i radości życia, które mi zaszczepiła. Na terapii u p. Izy nigdy nie czułam się skrępowana, miałam poczucie akceptacji. Wiele zdań, które usłyszałam mam w głowie do dziś. Polecam.

 • K

  Pani Izabela to nie tylko lekarz to przyjaciel. Profesjonalnie ale z empatią pracowała z moim synem. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią psycholog choć dojeżdżać musiałam 30 km w podwrocławskiej miejscowości ale warto było! Syn jest spokojniejszy a ja wiem w jaki sposób z nim rozmawiać i że spokój i opanowanie są najlepszym wyjściem przy dzieciach nadwrażliwych.

 • H

  Polecam Panią Izę jako terapeutkę. Bardzo pomogła mi w kryzysie życiowym. Radzę sobie teraz o wiele lepiej.. Wnikliwy psycholog, bardzo ciepła i wspierająca osoba.

 • P

  Szczerze polecam Panią Izę!
  Świetna terapeutka, potrafiła wyjaśnić mi moje lęki oraz pomóc mi je pokonać.
  Pani Iza ma duże wyczucie i wspiera na każdym kroku!
  Naprawdę świetna jako psycholog i jako człowiek! :-)