Dr n. med.

Izabela Rogozińska

Endokrynolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • dr Rogozińska: konkretna, doświadczona, uprzejma, rzetelna, skupiona na dziecku. Leczy moją córkę na Litewskiej państwowo od 3 lat.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Warszawie. Jest specjalistą II stopnia z pediatrii i specjalistą II stopnia z endokrynologii. Pracuje na oddziale Pediatrii i Endokrynologii Samodzielnego Szpitala Dziecięcego w Warszawie, w poradni diabetologicznej i poradni endokrynologicznej polikliniki SPDSK. Jest adiunktem Katedry i Kliniki Pediatrii i Endokrynologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz nauczycielem akademickim. Wygłasza wykłady na kursach specjalistycznych z pediatrii oraz ginekologii dla lekarzy (Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego). Jest konsultantem Endokrynologii Dziecięcej Szpitala Medicover.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Niestety mam również bardzo złe zdanie o Pani doktor. Mój synek od miesiąca miał stan podgorączkowy po zapaleniu oskrzeli. W przychodni było wykonane prześwietlenie klatki. Na opisie były zagęszczenia około oskrzelowe. Dostał antybiotyk, który niestety nie pomógł. Zrobiliśmy szereg badań. Na część wyników jeszcze czekaliśmy ale Pani doktor z przychodni była zaniepokojona jego stanem i dała nam skierowanie do szpitala. 6 dni temu pojechaliśmy do szpitala na SOR. Po 7 godzinach czekania na izbie trafiliśmy do Pani doktor. Obejrzała zdjęcie, stwierdziła, ze nic niepokojącego na nim nie widzi, mały jest zdrowy, trzeba odstawić antybiotyk i posłać go do szkoły. A jam mam przestać mierzyć temperaturę przynajmniej przez tydzień. Na moje pytanie czego objawem może być podwyższona i skacząca temperatura odpowiedziała, że widocznie ten typ tak ma.....W mojej ocenie nie jest to odpowiedź na poziomie wykształconego lekarza z doświadczeniem. Pani doktor jest nieprzyjemna. Potraktowała mnie jak nadgorliwą matkę, która nie wiadomo z czym przyszła do szpitala. Powiedziałam, że nie jesteśmy tutaj z własnej inicjatywy tylko ze skierowaniem z przychodni i czekaliśmy na wizytę 7 godzin. Odpowiedź: my też nie jesteśmy tutaj dla przyjemności. Wyszłam załamana i potwornie zdenerwowana. Jednak odstawiłam antybiotyk a po dwóch dniach posłałam synka do szkoły. Pomyślałam, że pani doktor z tytułem chociaż jest tak gruboskórna to odnośnie diagnozy musi mieć rację. Niestety nie okazało się to prawdą. Kolejnego dnia odebrałam wyniki. Przeciwciała na cytomegalię miał przekroczone 10-krotnie. Wczoraj byliśmy u specjalisty od cytomegali, jutro mamy wykonać kolejne badania. Dzisiaj nastąpiło totalne pogorszenie jego stanu. Temperatura przekroczyła 39, kaszle i ciężko oddycha. " Widocznie ten typ tak ma". Proponuję zastanowić się kilka razy zanim będziecie chcieli wybrać się do Pani doktor.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • dr Rogozińska: konkretna, doświadczona, uprzejma, rzetelna, skupiona na dziecku. Leczy moją córkę na Litewskiej państwowo od 3 lat.

  • M

   Nie polecam tego lekarza!!!Mieliśmy wątpliwą przyjemność spotkać tą panią w szpitalu na Litewskiej.Przywieźli nas (byłam z moim czteroletnim synkiem) karetką po 3 nad ranem więc już na wstępie pani doktor była obrażona że ją obudziliśmy.Synek miał dzień wcześniej wycinany trzeci migdał i w domu już jak to zwykle bywa w nocy złapało go zapalenie krtani, miał szczekający kaszel i duszności, dochodziła do tego też wysoka gorączka i wymioty.Przechodziliśmy przez to już kilka razy więc mam w domu nebulizator i potrzebne w tym wypadku leki sterydowe ale nie wiedziałam tym razem czy kilka godzin po zabiegu mogę świeżą ranę potraktować sterydami więc zdecydowaliśmy się wezwać pogotowie.Mieszkamy poza Warszawą więc zanim dotarliśmy do szpitala po podaniu mu przez ratowników leków i długiej chłodnej podróży jego stan się poprawił.Pani doktor była oburzona tym w jakim dobrym stanie synek i nie rozumiała po co w ogóle przyjechaliśmy.Podczas całej wizyty pani doktor mieszała mnie z błotem twierdząc że powinnam wiedzieć co mam robić (przepraszam ale nie jestem lekarzem!!!), była chamska i wyniosła.W końcu odesłała nas z kwitkiem a na wypisie napisała że dziecko jest zdrowe i nie ma nawet kataru podczas gdy syn siedział z otwartą buzią bo z jego nosa sączyła się gęsta, ropna wydzielina.Jest to lekarz w stylu "jestem lekarzem ale nie zawracajcie mi głowy i nie przychodźcie się do mnie leczyć" no chyba że prywatnie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Pani świetna, bardzo zabawna. Wyjaśniła wszystko co się da, i nie wystawiła recepty "od tak". Polecam

  • M

   Pani Doktor jest bardzo racjonalnym człowiekiem i lekarzem zarazem. Z dużym zaangażowaniem odpowiada na każde pytanie młodej mamy oraz ze spokojem tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.
   Ja sama już po pierwszej wizycie mam do niej dużo sympatii i zaufania. Polecam!