Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jedności Narodowej 44, Piotrków Trybunalski
gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • choroby wieku dziecięcego

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Jedności Narodowej 44, Piotrków Trybunalski

gabinet

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani Doktor! W Poradni, gdzie zapisana jest moja córeczka, zbagatelizowali nasze prośby o wizytę lekarza (która powinna się odbyć, gdy noworodek kończy 2 tygodnie). Pewnie nie chcieli sobie przysparzać więcej pracy przed Świętami. Pani Doktor Korzeniowska przyjęła nas bez wahania, na wizycie dokładnie zbadała dziecko, była konkretna, nie spieszyła się i dała dokładne wskazówki, jak dalej postępować. Oprócz tego odnoszę wrażenie, że Pani Doktor kocha to, co robi, jest ponadto bardzo przyjaźnie nastawioną osobą. Oby więcej takich lekarzy.


R
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra lekarka, fachowiec w dziedzinie neonatologii i pediatrii,nieraz bardzo pomogła mojej córeczce i znajomym dzieciom. Dyspozycyjna, stanowcza,odwaznie podejmuje trafne decyzje ,,zleca trafione leki i badania. Ma wieloletnie doświadczenie szpitane i kliniczne.Polecam w 100%


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i ciepła osoba, do tego dyspozycyjna, zdrowie małych pacjentów przede wszystkim :) Dokładnie zbadała moją córeczkę i nie przepisała jej od razu antybiotyku a wszystkie zalecone lekarstwa bardzo dokładnie omówiła. Osoba w 100% kompetentna i godna polecenia.


G

Bardzo dobry lekarz i jednocześnie bardzo miła kobieta. Zleca dużo badań dzięki czemu wiemy na bieżąco wszystko o stanie zdrowia naszego synka. Bardzo gorąco polecam.


O

Bardzo dobry lekarz-neonatolog,ale równiez leczy starsze dzieci.Pomogła niejednokrotnie moim pociechom.Dobrze zna leki ,ktore zaleca.Nie podaje ich w ciemno-zleca badania(w ten sposob moj syn nie ma zmienianego np.antybiotyku kilka razy-jak to czynią inni lekarze)Szczerze polecam!!o


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • choroby wieku dziecięcego

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia

Powiązane wyszukiwania