Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Kilka lat temu trafiłam do kilku "laryngologów" którzy bardzo próbowali mnie "leczyć". Przyjęłam ogrom różnych niepotrzebnych antybiotyków co tylko zaowocowało kolejnymi problemami zdrowotnymi będącymi powikłaniami po tym super "leczeniu". Wreszcie znajomy podpowiedział mi wizytę u Pani Dr. Kędzierskiej. W pełni zrezygnowana pojechałam i tu szok - pierwsza wizyta i od razu diagnoza i leczenie. Później było sporo badań specjalistycznych o których pozostali nawet nie wspominali i ciągła kontrola mojego stanu. Pierwsze efekty jej leczenia były widoczne już po kilku dniach, ale jak mi powiedziała, to te dodatkowe badania były tylko po to aby wykluczyć wszelkie możliwe powikłania mojego schorzenia. Obecnie cieszę się doskonałym zdrowiem, ale nadal bardzo chętnie odwiedzam Panią Dr. na wizyty kontrolne. Pani Dr. to zdecydowanie lekarz z powołania, który nie traktuje pacjenta jak zło konieczne i każdemu poświęca całą siebie, a jej zaangażowanie w pomoc jest wręcz zawstydzająca. Gdyby uśmiechem i empatią od niej bijącą zarazić innych lekarzy, to nie byłyby potrzebne takie strony jak ta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Gorąco polecam dr. Kędzierską Broszkiewicz- 4 laryngologów walczyło z problemem ciągle bolącego ucha. Nieudolne leczenia trwały przeszło rok. Od znajomego dowiedziała się o Pani doktor która błyskawicznie wykryła w uchu czyraka. Leczenie przyniosło natychmiastowe skutki i wreszcie mogę normalnie funkcjonować. W chwili obecnej leczymy się u Pani doktor całą rodziną- to lekarka z powołania, podchodząca do każdego z pacjentów indywidualnie. Lekarka czuła na cierpienie innych, pełna zrozumienia i ciepła. Jest to pierwszy lekarz który naprawdę interesuje się swoim pacjentem, do tego zawsze serdeczne i uśmiechnięta, nie leczy pacjentów na ilość- każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Pani doktor ma ogromną wiedzę i co najważniejsze zawsze chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy każdy zlecony zabieg. Z jej gabinetu zawsze wychodzimy w pełni doinformowani - co niestety jest rzadkim zjawiskiem u innych lekarzy. O tym jak dobrym jest lekarzem świadczyć mogą choćby tłumy pacjentów przed jej gabinetem. Gorąco polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Zgłosiłam się do pani doktor z uciążliwym stukaniem w uchu.Pani doktor stwierdziła,że uszy są czyste,bez woskowiny i skierowała mnie na badanie słuchu.Po badaniu wypisała wniosek na aparat słuchowy i na tym się skończyło,a mi nadal stuka w uchu.Bez komentarza.


Użytkownik zweryfikowany

Świetna lekarka, jedna z niewielu, której zależy na pomocy pacjentowi. Zrobi wszystko żeby postawić prawidłową diagnozę i doprowadzić do zdrowia. Bardzo sumienna, posiada ogromną wiedzę. Gorąco wszystkim polecam!!!!!!!!!!!!!
Mama Wiktora


D
Użytkownik zweryfikowany

Leczę u pani dr. Kędzierskiej mojego 5-letniego syna, jestem bardzo zadowolona z podejścia do młodego pacjenta jak również do mnie jako do rodzica - zawsze kompletna informacja na temat stanu zdrowia dziecka oraz etapu jego leczenia. Cenię Panią dr. za wiedzę, kompetencje i doświadczenie a także za podejście do pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję. Izabela B.


K
Użytkownik zweryfikowany

Znam Panią Doktor osobiście i wiem jakim jest lekarzem, ale także człowiekiem. Ma złote serce, nigdy nie jest obojętna na ludzkie cierpienie. Zawsze sumienna i przygotowana do pracy, o czym świadczy chociażby tłum pod Jej gabinetem. Wiele razy widziałam jej zaangażowanie, kiedy pomagała pacjentom, których inni odsyłali z kwitkiem. Zresztą sama jestem doskonałym tego przykładem. Jest ciepła, serdeczna i uczciwa, a to bardzo rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Nie ma wielu takich ludzi. Chętnie postawiłabym Jej wyższą ocenę, ale niestety takiej nie ma.


Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u pani Izabeli od kilkunastu lat. Nie znam lepszej lekarki. Zawsze celnie postawiona diagnoza, doskonale dobrane leki,a do tego miła, sympatyczna i ciepła osoba. Jak najbardziej polecam:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u kilku laryngologow,dostawałam antybiotyki,a okazało sie,ze to zwyczajne uczulenie.Polecam


B

Polecam każdemu.Leczyłam się u kilku laryngologow bez efektow.Dopiero p.dr mi pomogla.


A

Bardzo dobry lekarz,który pomógł mi wrócić do pełnego zdrowia.Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania