dr n. med.

Izabela Jastrzębska

Pediatra, Lekarz sportowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 87 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam serdecznie do konsultacji pediatrycznych on-line. Przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Konsultacje ekspresowe - odpowiedź pisemna lub kontakt telefoniczny (Skype) w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam serdecznie do konsultacji pediatrycznych on-line. Przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Konsultacje ekspresowe - odpowiedź pisemna lub kontakt telefoniczny (Skype) w ciągu 1 godziny. www.konsultacje-lekarskie.pl. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w leczeniu chorób dzieci a dodatkowo sama jestem matką 6 dzieci, więc rozumiem dobrze rodziców i ich niepokój gdy dziecko jest chore.
  Przez ponad 12 lat pracowałam w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  W roku 2007 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych za pracę pod tytułem "Choroba refluksowa przełyku u dzieci", a w roku 2009 zdałam egzamin specjalizacyjny w dziedzinie pediatrii.
  Jestem również specjalistą medycyny sportowej, serdecznie zapraszam sportowców, zarówno dzieci jak i dorosłych. W gabinecie posiadam aparat do badania EKG.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • Choroba refluksowa przełyku
 • Kolka niemowlęca
 • Pozaprzełykowe powikłania refluksu żołądkowo-przełykowego

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Ministra Zdrowia (1998, 1999)

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • Szpital Dziecięcy Bambin Gesu w Rzymie
 • Szpital Uniwersytecki w Getyndze
 • Instytut Przygotowań Olimpijskich CONI w Rzymie

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: Inny

  Nie spotkałam jeszcze tak serdecznego i empatycznego lekarza z takim świetnym podejściem do dziecka i zaniepokojonego rodzica. Korzystałam (a w zasadzie córka) z usług pani dr kilkakrotnie (nawracające infekcje i podejrzenie alergii) i zawsze dokładnie bada córkę, rozwieje wszystkie moje wątpliwości i rzeczowo, konkretnie powie i napisze co należy zrobić. Przy tym wszystkim duża wiedza. Pozdrawiam serdecznie. Mama Izy :)

 • C
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: Badanie sportowe + EKG

  Konsultacja z Panią Doktor bardzo rzeczowa. W trakcie konsultacji w celu wystawienia certyfikatu zezwalającego na uczestnictwo w UTMB zalecone zostało wykonanie badań. EKG wysiłkowe wykonane pod nadzorem Pani Doktor z bieżącą analizą. Pani Doktor rzeczowo omówiła wyniki badań i zasugerowała co można zrobić aby je poprawić. Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: konsultacje-lekarskie.plUsługa: Konsultacje pediatryczne online

  Wizyta odbyła się w przyjaznej dla dziecka atmosferze. Pani dr cechuję się świetnym podejściem do dzieci. Syn bez problemu dał się zbadać, współpracował. Pani dr dokładnie wyjaśniła stan zdrowia naszego dziecka, przekazała informację dotyczące dalszego postępowania, a nawet podniosła na duchu.

 • G
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: wizyta pierwszorazowa z noworodkiem

  Byłem z 5letnią córką poraz pierwszy na wizycie. Bardzo miła pani doktor, która ma świetne podejście do małego pacjenta. Rzeczowa konsultacja pediatryczna dot. przewlekłego kaszlu u dziecka. Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: Badanie lekarskie sportowców

  Byliśmy u pani doktor po raz pierwszy. Pani doktor była bardzo miła, dokładnie przeprowadziła badanie i odpowiedziała na wszystkie moje pytania, serdecznie zwracała się też do syna-gaduły.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: wizyta z powodu ostrej infekcji

  Pani doktor jak zawsze miła i sympatyczna, dokładna w badaniu, objawy były niejednoznaczne więc zaleciła badania krwi, które pokazały, że antybiotyk nie jest potrzebny (wynik był kilka godzin później a na wizycie dostałam w razie czego receptę na antybiotyk) Bardzo sobie cenię podejście pani doktor, nie zaleca antybiotyków gdy nie są niezbędne, dokładnie wyjaśnia co i jak należy robić, wychodzę z gabinetu z poczuciem, że diagnoza oparta jest o rzetelne badanie a rutynowe podejście.
  Pozdrawiamy serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy pacjentami Pani doktor już jakiś czas. Mój synek ma teraz 'już' 5 lat, trafiliśmy do doktor Jastrzębskiej kiedy miał kilka miesięcy, a my byliśmy wymęczeni ciągłymi wizytami u neonatologów, pediatrów, badaniami, kontrolami. Praktycznie nie wychodziliśmy z apteki. Był wcześniakiem z objawami alergii pokarmowej, i wtedy pani doktor bardzo nam pomogła. Cenię panią doktor, bo ma indywidualne podejście, słucha rodziców, przeprowadza dokładny wywiad, ma trafione diagnozy, jest bardzo uważna i empatyczna. Polecam ją swoim znajomym i wszyscy podzielają moją opinię. Podoba mi się to że przepisuje robione leki, podpowiada domowe sposoby na radzenie sobie z infekcjami, zwraca uwagę na dietę. Mając takiego pediatrę jestem spokojna o zdrowie swojego dziecka.

 • A
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Najlepszy pediatra w Krakowie. Wspaniały i niezwykle dobry człowiek. Pani doktor kocha dzieci i to widać na każdej wizycie. Dokładnie bada i analizuje stan zdrowia dziecka. Pamięta o jego wszystkich dolegliwościach. Mało tego pamięta nawet o bliznach na ciele i bez przypomnienia dokładnie je obserwuje na każdej jednej wizycie. Można ją o wszystko zapytać i nie czuć przy tym skrępowania. Zawsze wysłucha i pomoże. Synek urodził się z wadą układu moczowego. Dokładniej z zastawka cewki tylnej i ten najtrudniejszy dla nas okres przetrwalismy dzięki wiedzy i pomocy Pani Doktor. Wszystkim życzę takiego lekarza! Bardzo Pani dziękuję:) mama Michalka W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz wysluchal nas uwaznie, dokladnie zbadal dziecko. Byl serdeczny i udzielil odpowiedzi na wszelkie pytanie, rowniez zwiazane nie bezposrednio ze zdrowiem dziecka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uzyskałam wyczerpującą i rzeczową informację na temat mnie interesujący. Dzieki poradzie moje dziecko po 24h moglo wrocic do karmienia sie piersia. Dodatkowo Pani Doktor zaangażowała się w pomoc wykorzystując swoje kontakty i umówiła wizytę u specjalisty z innej dziedziny. Najlepiej wydane pieniądze w życiu.