Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Osiedle Przy Plantach 8, Centrum, Mikołów
FamiliaMed sp. z o.o.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
19 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany

Witam trzy tygodnie temu zapisałam mamę do Dr.Iwanek na wizytę po tym jak onkolog już sobie ze stanem zdrowia mamy nie radził.Mama jest prawie trzy lata po operacji nowotworu trzustki,teraz po radioterapi która spowodowała u niej wodobrzusze dosłownie przybyło mamie 20 kilogramów (wygladała jak małe słoniątko)Kilkakrotnie podchodziliśmy do ściągniecia wody niestety żaden lekarz nie chciał sie tego podjąć.Po konsultacji z dr.Iwanek życie dla nas nabrało barw Pani doktor intensywnie zaczeła mamę odwadniać wytłumaczyła nam na czym rzecz polega co tydzień chodzimy na kontrole i jesteśmy na telefon .W tej chwili mama ma 16 cm w pasie mniej i 7 kilogramów po nogach trzeba całowąć takiego lekarza ma indywidualne podejście do pacjęta zawsze ma dla wszystkich uśmiech jest pogodna a przedewszystkim szczera polecam każdemu tą panią doktor bo oprócz medycyny paliatywnej jest również cudownym lekarzem rodzinnym.Pani Doktor dziekujemy z całego serca za pani serce i pomoc .Niech pani żyje sto Lat .Wdzieczne pacjentki Iwona córka i mama Jadwiga


Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona! Zmieniłam lekarza rodzinnego na rzecz p. dr Iwanek z takiego pracującego na... akord (zawsze trzeba było odsiedzieć w poczekalni, pani dr w trakcie mojego wyjaśniania problemu zdrowotnego wypisywała recepty dla poprzedniego pacjenta i zaraz potem wertowała kartotekę, kto jeszcze siedzi w kolejce, zapominała wypisać leki, które radziła zażywać, rezygnowała z podstawowych badań, mówiąc: "nie mam na to pieniedzy" - w Katowicach na ul. Powstańców). Pani dr Iwanek to dla mnie przesiadka z maluszka do mercedesa. Nie ma mowy o ograniczeniach, jeśli badania są konieczne, wizyta z dnia na dzień lub nawet w dniu zgłoszenia się to norma, jest chętna do wysłuchania, udzielenia pomocy, zawsze na twarzy uśmiech i życzliwość. Wielkie podziękowania dla takiego standardu pracy w tych trudnych czasach.


I

Rok temu miałam lekarkę dla syna w Zabrzu, była naprawdę dobrym z powołania lekarzem ale zmarła w tym roku . Miałam wielki problem co dalej, zmieniałam często lekarzy aż natrafiłam na panią dr. Izę i ciesze się , teraz chodzę z synkiem co ma 3 latka i ja tez. Pozdrawiam panią Doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany

wartościowy człowiek , wspaniała kobieta , usmiechnięty człowiek , warto czekać na wizytę czekać polecam


G

Bardzo dobry lekarz z trafnymi diagnozami, miła,grzeczna,pełna poświęceń dla swoich pacjentow.Jest w sowim zawodzie najlepsza,polecam.


G

O P.Dr Iwanek mogę powiedzieć same superlatywy: dobra, miła, troskliwa, rozumiejąca potrzeby pacjenta "małego" i "dużego" i zawsze uśmiechnięta (a to rzadkość wśród lekarzy).Bardzo się cieszę, że jest naszym lekarzem rodzinnym...Polecam!!!


D
Użytkownik zweryfikowany

Pomimo upływu 50. roku życia pierwszy raz natrafiłam na tak fantastyczną lekarkę. Szkoda tylko, że czasami przepisują mnie do kogoś innego, bo u Pani doktor Iwanek już jest "fool"


G

bardzo przyjazny ,kompetentny lekarz,zawsze usmiechnięty,wspaniale podchodzący do dzieci


E

Tak .Zgadzam się z innymi opiniami.Więcej takich lekarzy z powołania jak pani Dr.Iwanek i miałabym lepsze zdanie na temat służby zdrowia.


N

Pani doktor Iwanek jest rzeczywiście bardo oddana swojej pracy i jest lekarzem z powołania. Niestety, dzisiaj miałam nieprzyjemne zdarzenie. O 40 minut opóźniło się moje wejście do gabinetu, ponieważ pani doktor przyjęła osobę nie umówioną. Na moją uwagę w tej kwestii odpowiedziała, że trzeba na wizytę u lekarza brać pod uwagę 2 godziny! To chyba przesada u lekarza pierwszego kontaktu! Tym bardziej, że zabiera czas pacjentom na swoje prywatne sprawy, które powinny być załatwiane jako drugorzędne. Co do personelu zgadzam się z poprzednią negatywną oceną. Szczególnie pani Irena traktuje protekcjonalnie pacjentów, z wyjątkiem swoich znajomych. Wygląda na to, że zawiesiła się w PRL-u! Szkoda tylko, że jest to tolerowane przez jej zwierzchnika(lek. Iwanek)i innych (pokornych)pacjentów!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania