lek.

Izabela Grocholska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

268 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 269 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
268 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Pani doktor bardzo rzetelnie do mnie podeszła. Widać, że ma duże doświadczenie i jeszcze większą wiedzę. Bardzo przemyślanie dobrała mi leki do leczenia trądziku na twarzy i ciele.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny lekarz , leczenie skuteczne leki nie były drogie.
  Pani doktor bardzo mila rozluznila atmosferę, bylam dość mocno zesresowana wizyta.
  Na pewno wroce do Pani doktor wkoncu znalazlam lekarza ktory chcę pomagać ludzia!;) serdecznie polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetnym lekarzem. Dzięki jej pomocy i fachowej wiedzy udało się wyleczyć problem, z którym się do niej zwróciłam. Dodatkowo, zawsze mogłam liczyć na poradę i konsultację w każdej chwili. Z całego serca polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: usunięcie kurzajki na dłoni

  Polecam !!!
  Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczyła , poświęciła nam dużo czasu- Polecam wszystkim !!!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor konkretna, bardzo miła i spokojna, odpowiada na wszystkie pytania, po oglądnięciu córki od razu opracowała plan działania ze szczegółowym, dokładnym instruktażem co i kiedy podawać. Nie kombinowała, nie zwodziła, wiedziała od razu jak zaradzić problemowi. Czy leki zadziałają? Czy leczenie odniesie zamierzony skutek? O tym jeszcze za wcześnie ale jesteśmy pełni nadziei, że problemy na skórze szybko się zagoją. Pod koniec wizyty Pani Dr pozostawiła do siebie namiar tel co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. Pozytywna osoba i wydaje się, że właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie zawaham się ani chwili znów skorzystać z wizyty, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety Lekarskie

  Nie spotkałam nigdy lepszego lekarza. Pani doktor poświęciła mi 40 minut. Ostatnio chodzę do wielu lekarzy i nikt w ten sposób do mnie nie podszedł. Pomimo, że pani doktor jest dermatologiem ukoila moje leki i nerwy. dokładnie jak dziecku powiedziała jakie kroki dalej. Po raz pierwszy poczułam się wysłuchania i nie odczulam że kolejny pacjent siedzi w poczekalni. To się nie zdarza.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma bardzo dobry, bezpośredni kontakt z pacjentem , wizyta przebiega w miłej atmosferze ,wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania nurtujące pacjenta .Jest kompetentnym, doświadczonym lekarzem, polecam innym pacjentom.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: porady z zakresu dermatologii

  Najlepszy lekarz dermatolog, u którego byłam! Pani doktor jest nie tylko bardzo kompetentną osobą, ale także i niesamowici miłą. Widać chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. U Pani doktor byłam kolejny raz i jeżeli będzie taka potrzeba skorzystam ponownie z jej pomocy. Oby więcej takich osób :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medico. Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor bardzo sympatyczna , ciepła, a przede wszystkim kompetentna. Bardzo mi pomogła . Rzetelnie podeszła do mojego problemu. Szczerze polecam.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor b. sympatyczna i kompetentna. Diagnoza trafna po pierwszym kontakcie, dobrze dobrane leki skutecznie niwelują oznaki choroby

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od około 20 lat zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami dermatologicznymi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Staram się pomagać Państwu między innymi w przypadkach alergii skórnych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, trądziku zwykłego i różowatego, grzybicy paznokci, oceniam dermatoskopowo zmiany barwnikowe, wykonuję krioterapię brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków oraz posłonecznych stanów przedrakowych.
  Moje kwalifikacje stale podnoszę poprzez udział w szkoleniach.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia