dr n. med.

Izabela Frieske

verifiedCreated with Sketch.

Radiolog, Diagnostyk

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
161 odwiedzin w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Dr n. med. Izabela Frieske jest radiologiem i specjalistą medycyny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie USG piersi

  Wizyty u Pani Doktor oceniam bardzo pozywtywnie. Przebiegały za każdym razem w miłej atmosferze.Pani Doktor jest bardzo opanowana i miłą osobą.Odpowiada na każde zadane pytanie. Jest dokładna w swojej pracy.W moim przypadku zalecila 2 wizyty w odstępie 3 i 6 miesięcy, by postawić dokładną diagnozę. Polecam!!!

 • K
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: USG jamy brzusznej

  Pani doktor jest przemiła osobą. Badanie wykonała bardzo dokładnie. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i udzieliła porad. Z pewnością będę korzystała z jej usług.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Zwykła wizyta

  Byliśmy z synem na USG jamy brzusznej. Pani doktor przeprowadziła sprawnie badanie, uspokoiła swojego małego pacjenta i pokazała mu monitor, by i on mógł widzieć, "co ma w środku". Bardzo rzeczowo i konkretnie. Do tego sympatycznie. To czego mnie brakowało, to ogólniejsze spojrzenie na pacjenta i zgłaszane przez nas problemy. Usłyszeliśmy: "proszę pokombinować z dietą" i to wszystko. Brakło mi pytania o to, jak się mały odżywia, bardziej szczegółowej analizy wyników badań, które przynieśliśmy i próby wyciągnięcia ogólnych wniosków. Szukamy przyczyn bólu brzucha, przyszliśmy na USG i otrzymaliśmy USG. To wszystko. Miło, sympatycznie, mam nadzieję, ze również fachowo. Szkoda, że mało konkretnych wskazówek, czy możliwych tropów, bo na pewno wtedy nie wahałabym się wystawić najlepszej opinii.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fachowy lekarz. Szybko sprawnie i na temat. Cierpliwie i na temat odpowiada na wszystkie pytania. Pozdrawiam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam bardzo zadowolona z wizyty. USG było zrobione bardzo dokładnie. Pani Doktor odpowiadała na wszystkie pytania szczegółowo, wytłumaczyła mi też kwestie charakterystyczne związane z moim przypadkiem. Polecam.

 • J

  Wspaniała Pani doktor. Rzetelna, konkretna i przede wszystkim baaaardzo miła. Spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl

  Dr n. med. Izabela Frieske jest radiologiem i specjalistą medycyny nuklearnej. W 1993 roku ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Natomiast w 2007 roku uzyskała specjalizację z zakresu medycyny nuklearnej.
  Dr n. med. Izabela Frieske posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Przez wiele lat była asystentem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Katedrze Diagnostyki Obrazowej i Biochemii Hormonów, Katedrze Radiologii, Diagnostyki Obrazowej i Medycyny Nuklearnej oraz w Katedrze Medycyny Nuklearnej i Diagnostyki Obrazowej. Ponadto pracowała w Szpitalu Miejskim im. dr E. Sonnenberga w Łodzi, a aktualnie pracuje w Oddziale Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Radiologicznego. Jest także autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.
  Dr n. med Izabela Frieske posiada wieloletnią praktykę w wykonywaniu badań USG: jamy brzusznej, sutków, jąder, tarczycy, szyi (ślinianki i węzły chłonne), układu moczowego i prostaty, węzłów chłonnych, a także badania doplerowskie naczyń (szyjnych i kończyn górnych lub dolnych)

Specjalizacje

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi