Adresy (3)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 628..... Pokaż numer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Terapia par • 120 zł +2 więcej

Warsztaty rozwoju osobistego

Wsparcie psychonkologiczne


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na spotkania, podczas których w atmosferze zaufania i dyskrecji zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną. Jeśli ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niska samoocena, nieśmiałość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Ułańska 7, Poznań

od 157 zł

PROFEMED Poznań

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.Wierzbięcice 18/5, Poznań

120 zł

Centrum Psychoterapii Integralnej


Rynkowa 18, Przeźmierowo

BOmedica

Pozostałe usługi


Wierzbięcice 18/5, Poznań

120 zł

Centrum Psychoterapii IntegralnejWierzbięcice 18/5, Poznań

120 zł

Centrum Psychoterapii IntegralnejWierzbięcice 18/5, Poznań

Centrum Psychoterapii IntegralnejWierzbięcice 18/5, Poznań

Centrum Psychoterapii Integralnej

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Izabela pomogła mi zrozumieć w czym leży mój problem, a każde spotkanie przybliżało mnie do lepszego samopoczucia i zrozumienia moich emocji. Pani Iza posiada dar słuchania, co skutkowało często zaskakującymi dla mnie pytaniami, ale bardzo prostymi i oczywistymi. Nie wskazywała rozwiązania problemu, ale dawała przestrzeń na znalezienie własnej drogi. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam podjąć się terapii właśnie u Pani Izabeli. Pozytywne efekty tej współpracy zauważam w życiu prywatnym jak i zawodowym.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Integralnej psychoterapia indywidualna

Kilka lat temu umówiłam się na spotkanie z panią Izą z chęcią rozpoczęcia terapii. Niestety nasze spotkanie traktuję jedynie jako stratę pieniędzy. Było to moje pierwsze tego typu spotkanie i niestety odwiodło mnie od terapii na kilka lat. Myślę, że równie dobrze na fotelu przede mną można by postawić gumową kaczuszkę. Odczułam brak zainteresowania. Pani Iza kilka razy zapytała "jak się z tym czuję" po czym się rozliczyłyśmy i umówiłyśmy na kolejną sesję, do której miałam przemyśleć jak bym chciała aby ta terapia wyglądała. Na szczęście postanowiłam nie wrócić. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Iza jest kompetentnym specjalistą zaopatrzonym w „trzecie oko”. Dyskretnie i z uwagą słucha, aby potem odwrócić myślenie, aby dostrzec niedostrzegalne do tej pory. I znaleźć drogę do siebie. Uśmiech i szacunek. Bezpieczeństwo i pozytywne myślenie. Dziękuję za wszystko!!! I proszę o jeszcze...


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Integralnej

Pani Iza jest specjalistką godną polecenia i zaufania. To osoba sympatyczna, uprzejma, ciepła, ale przede wszystkim niezwykle profesjonalna. Sposób, w jaki komunikuje się z rozmówcą jest właściwy, pozbawiony oceny i infantylności. Przez cały okres trwania terapii pani Iza pamięta, o czym mówiliśmy na poprzednich spotkaniach, dzięki temu terapia jest ciągła i uporządkowana. To, jak terapia wygląda, zależy również od pacjenta - pani Iza niczego nie narzuca, pyta o potrzeby i oczekiwania wobec terapii, cele, jakie są dla pacjenta ważne i stara się pomóc w ich realizacji. Przy tym oczywiście ma swój pomysł (wynikający z wysokich kompetencji), więc można poczuć się naprawdę pewnie i bezpiecznie. Chyba najlepszą rekomendacją będzie fakt, że po moich lękach nie ma śladu, a o świecie myślę zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Polecam z całego serca!


M
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią Izą zaczęłam spotykać się ponad dwa lata temu, z powodu braku energii do jakiegokolwiek działania oraz kompletnego braku odczuwania radości. To, co było dla mnie bardzo istotne na początku, to konkretna wiedza i profesjonalizm - już po kilku spotkaniach znałam narzędzia, które pozwoliły radzić sobie z bieżącym kryzysem i mój stan powoli, ale konsekwentnie zaczął się poprawiać. Panią Izę cechuje także niezwykła wprost cierpliwość i delikatność w docieraniu do sedna problemu. Jest osobą niezwykle ciepłą, serdeczną i empatyczną, dzięki czemu rozmowy nawet na trudne tematy przebiegają w atmosferze życzliwości i poczucia bezpieczeństwa. Jej wsparcie i mądre przewodnictwo pomogły mi odnaleźć drogę do odczuwania emocji oraz uwierzyć, że każdy kryzys jest do pokonania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Integralnej konsultacje psychologiczne

"Trudno będzie to wyrazić słowami ale spróbuję... Los zetknął mnie z Panią Izą ponad rok temu kiedy to zgłosiłam się do CPI. Potrzebowałam wówczas wsparcia psychologa w czasie leczenia onkologicznego. Miałam okazję uczestniczyć w sesjach indywidualnych i terapii grupowej. Brałam też udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Izę w ramach programu Zwrotnika Raka. To były niesamowite spotkania. Otrzymałam od Pani Izy nieocenioną pomoc terapeutyczną w tym przełomowym okresie życia. Dzięki Jej terapii udało mi się przetrwać najgorsze kryzysy, poznać swoje emocje i zachowania. Fachowa wiedza i wskazówki jakimi się dzieliła dały mocny fundament do dalszego życia. Zawsze spokojna, pełna ciepła i życzliwości dla ludzi i ich problemów. Pani Iza to nie tylko profesjonalistka w swojej dziedzinie ale także wspaniały człowiek. Szczerze polecam sesje z Panią Izą każdemu kto znalazł się w trudnej sytuacji życiowej. Jestem wdzięczna za to, że spotkałam Ją na swojej drodze. Pozdrawiam serdecznie!" Aldona

mgr Izabela Chwilczyńska-Sadecka

Serdecznie dziękuje za ciepłe słowa :-) Cieszę się, że mogłam pomóc, proszę pamiętać, że bez Pani zaangażowania nie byłoby to możliwe! Pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Integralnej wsparcie psychonkologiczne

Na spotkaniach u Pani Izy zarówno indywidualnych jak i grupowych (w których uczestniczyłam) zawsze była bardzo przyjazna atmosfera szacunku i zaufania, która pozwalała się otwierać i analizować trudne sytuacje i problemy, z którymi sobie nie radziłam po trudnym leczeniu choroby nowotworowej. Poznałam nowe techniki zmiany sposobu myślenia, kierowania i oceniania swoich myśli, które wykorzystuję i testuję codziennie. Zawsze wychodziłam podbudowana, uspokojona i pozytywnie nastawiona z konkretnymi zadaniami do wykonania lub przemyślenia na kolejne spotkanie. Pani Iza jest bardzo ciepłą i otwartą osobą, stara się zrozumieć , wydobyć to co jest gdzieś głęboko w nas i stara się naprowadzić na inne możliwości rozwiązań, pokazuje też alternatywne podejście do problemu. Polecam Panią Izę jako godnego zaufania specjalistę - psychologa, psychoonkologa i terapeutę, który pomoże rozwiązać wiele problemów wynikających z różnych życiowych trudnych doświadczeń!

mgr Izabela Chwilczyńska-Sadecka

Dziękuję za ciepłe słowa. Ja pokazałam techniki, ale to Pani zrobiła całą resztę :-) Pozdrawiam!


Użytkownik zweryfikowany

Poznałem Izę w 2013 roku i pomogła mi w dwóch ciężkich okresach w moim życiu. Na sesjach ustalalismy tematy i kwestie do omówienia i przepracowania. Atmosfera była bardzo swobodna i pomagała analizować problemy. Iza jest bardzo otwartą i pozytywną osobą. W swojej pracy oprócz wspólnych sesji, zadawała mi zadania które były tematami do przemyśleń w domu lub wręcz konkretnymi czynnościami które miałem wykonać. Pomagało mi to pracować poza sesjami. Dała mi konkretne narzędzia jakimi muszę się posługiwać żeby umieć samemu zwalczyć problemy. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić jako świetnego specjalistę i terapeutę który pomoże Ci wyjść z nawet bardzo ciężkich zakrętów losu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Potrzebuje pomocy ,kto mi pomoże rozmowy z psychologiem czy psychiatra?pomocy!!!!
  A więc mam 36 lat jestem osobą nerwową czasem (tz że czasem wstaję i jestem poddenerwowana ale nie zawsze ogólnie odkąd pamiętam tak jest).W ciągu ostatnich 2-3 miesięcy miałam troche stresu komunia dziecka,starałaam sie o dofinansowanie -dostałam je a teraz niema we mnie żecia bo ciągle sie boje.Ale przejdę do rzeczy 1,5miesiąca temu leżałam i oglądałam komedię po czym na reklamie przełączyłam i leciał na jakimś kanale film "Kuba rozpruwacz" była scena krwawa bardzo i on sie tak perfidnie śmiał" i nagle coś mnie tak przelękło w środku i nagle myśl żeby zabić swoje dziecko -nie np męża obok tylko swoje jedyne dziecko i podarować je Bogu bo jest po komuni -wiem że to głupie ale tak to mną wstrząsneło że przyszło mi coś takiego do głowy że wpadłam w całodzienne lęki .Najgorsze jest to że wydaje mi sie że naprawdę mogłam to zrobić ehhhhh pociłam sie w łóżku i targały mną różne uczucia -nieżyczę tego wrogowi.Omijałam kuchnie żeby nie wejść bo wydawało mi sie że wezmę nóż .Miałam takie ciepłoty ,brak apetytu i myśli ze 3 dni potem powoli ustawało jednakże teraz zaś wróciły myśli żeby "to" zrobić jednak słabsze. Ogólnie zawsze byłam roześmiana ciągle żartowałam ,mogłam przeróżne filmy oglądać i ogólnie pełen pozytyw w pracy mówili że jak wchodzę to im sie humor poprawia,nigdddy żadne myśli samobójcze i ogólnie nic z tych rzeczy .Rodzicom niemogę opowiedzieć bo są po zawałach a mój mąż zapytał co mi jest ale niechciałam mu opowiedziec to sie roześmiał i powiedział "może bedziesz psychopatycznym zabójcą" ehhhh wiec mu też nie powiem Nikomu bo jak znajomemu powiedzieć o tym ,zresztą mieszkam na wsi i byłabym wytykana palcem.Byłam u lekarza rodzinnego dostałam Persen żeby sie uspokoić ale to mi nie pomoże .Ogólnie dziś 4 dzień z rana i jest w miarę ok .Przez te pierwsze 3-4 dni chodzę z małym do mamy na kawę pod pretekstem żeby z nim niezostać sama bo wtedy mam myśli nie mocne ale przewijają sie ,wtedy musze na komputer siąść .Mam 1oletnie cudowne dziecko i ostatnio mnie zapytał czy wszystko jest dobrze ehhhh płakac mi sie chce jak pomyśle co mi do głowy przyszło .Ostatnio jak mnie to męczyło całe 3 dni to nawet myśl samobójcza gdzieś przeleciała przez głowę. Wiem że może sie nakręcam ale po prostu boje się :(Przyszła mi nawet myśl zeby syna na noc przyprowadzać do rodziców :( żeby był bezpieczny .W dzień staram sie coś robić,ale i tak myśli przychodzą mam co ileś ciarki czuje lęk przed wejściem do pokoju syna ,ale jak już wejde to jest dobrze ,A jak sie zmęczę myślami to wtedy jest mi niedobrze i mija na krótki czas -częsty niepokój ,ale najgorszy wieczór jak sie kładę -zawsze kładłam się jako ostatnia lubiałam sobie posiedzieć do północy i później a teraz lecę przed dzieckiem i mężem ,żeby szybko zasnąć ,a zasypiając modlę sie żeby myśli zaś nie mieć w łóżku leżąć.Najbardziej napędzam sie i boję że wrócą te mocne myśli .I moje pytanie czy powinnam na jakieś sesje z psychologiem chodzić czy jednak psychiatra?Bardzo proszę o pomoc jakąkolwiek z góry dziękuję Mariola

  Szanowna Pani, pisze Pani o trudnych dla siebie sprawach. Nie musi Pani być z nimi sama, może pani uzyskać profesjonalną pomoc. Jak najbardziej zachęcam do skorzystania z wizyty u psychologa. Jeśli tak silny lęk się cały czas utrzymuje zalecam też spotkane z lekarzem psychiatrą, Nie ma nic wstydliwego w wizycie u psychiatry, jest to specjalista jak każdy inny, a może pomóc w Pani cierpieniu! Pozdrawiam. Izabela Sadecka

  mgr Izabela Chwilczyńska-Sadecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na spotkania, podczas których w atmosferze zaufania i dyskrecji zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną. Jeśli ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niska samoocena, nieśmiałość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Powiązane wyszukiwania