lek.

Izabela Anna Katyńska

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

45 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Izabela Katyńska, w 1999 roku ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna - Medycyna z SercemUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, ECHO serca

  Bylam po raz pierwszy u Pani Doktor Katyńskiej.Jestem pod dużym wrażeniem nie tylko jej wiedzy fachowej, kecz także ciepła, życzliwości, wyjątkowej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do pacjenta. Bardzo cierpliwie i w sposób zrozumiały bez medycznego zargonu wutlumaczyla mi wszystko, a jej pogoda ducha i spokój wewnetrzny wpłynęły bardzo korzystnie na moje serce.Plus dokladnie, wnikliwie wykonane badania.Dziękuję Pani Doktor serdecznie za serce w Medycynie z sercem :-)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BOMedica

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Nie chcę oceniać kompetencji merytorycznych bo na tym się w ogóle nie znam ale zachowanie względem pacjenta na najwyższym poziomie. Wystarczy wspomnieć, że Pani doktor oddzwoniła na zapytanie przesłane w e-mailu po wizycie. Niby taki drobiazg a jednak w naszej rzeczywistości cieszy. Mam nadzieje, że takie zachowanie kiedyś będzie standardem. Jeszcze raz polecam tego lekarza.

 • R
  Lokalizacja: BOMedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, ECHO serca

  Pani doktor przeprowadziła wywiad i badanie bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Co bardzo ważne - uważnie wysłuchała moje obawy, cierpliwie wszystko tłumacząc. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna - Medycyna z SercemUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, ECHO serca

  Pani doktor to świetny specjalista, zostałam profesjonalnie przebadana, wszystko mi Pani doktor wytłumaczyła w zrozumiały dla mnie sposób, wszystkie wątpliwości co do mojego stanu zdrowia zostały rozwiane, polecam, na prawdę byłam zadowolona z wizyty :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna - Medycyna z SercemUsługa: diagnostyka

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Rzetelny wywiad, szczegółowe badanie i zainteresowanie Pani doktor pacjentem świadczy o dużym doświadczeniu i wiedzy, a do tego wizyta przebiegła w życzliwej atmosferze. Dziękuję Pani doktor i do zobaczenia.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BOMedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, ECHO serca

  Pani doktor podczas wizyty była bardzo uprzejma. Z uśmiechem wytłumaczyła wszystkie badania. Podała konkretne wskazówki jak dalej postępować. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna - Medycyna z SercemUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, ECHO serca

  W czasie wizyt u pani dr Izabeli Katyńskiej najbardziej pozytywne zdumienie wzbudziła u mnie ilość czasu ,którą pani doktor poświęca każdemu pacjentowi,czego efektem są wnikliwe wywiady i badania,szczegółowe omawianie zaleceń dotyczących leczenia i stosowania leków,a wszystko w miłej atmosferze,z uśmiechem i sympatią.Jest też co bardzo czasem potrzebne możliwość telefonicznego kontaktu.Dla mnie super lekarz!

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BOMedicaUsługa: badanie echa serca

  Pani doktor ma doskonałe relacje z pacjentem. Jest w swej pracy rzetelna, dokładna. Wnikliwie potrafi wyjaśnić wyniki badań. Ogólnie lekarz godny polecenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor.Tak dokładnie i szczegółowo dawno mnie nikt nie badał.Pani Doktor zrobiła szczegółowy wywiad i wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.Szczerze polecam.Lekarz z powołania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Kardiologiczna - Medycyna z SercemUsługa: konsultacja kardiologiczna, EKG, echo serca

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor wysłuchała dokładnie informacji na temat mojej historii i stanu zdrowia oraz chętnie obejrzała wszystkie wyniki badań. Zrobiła także konieczne badania i wytłumaczyła, co robi i w jakim celu. Wiem, na czym stoję i co dalej robić. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Izabela Katyńska, w 1999 roku ukończyła studia medyczne w Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz w 2012 roku tytuł specjalisty kardiologa. Specjalizację z zakresu kardiologii odbyła w Instytucie Kardiologii w Warszawie w Klinice Wad Wrodzonych Serca oraz w Oddziale Kardiologii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej oraz pracy klinicznej w Oddziale Kardiochirurgii i Transplantologii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szczególnie w zakresie jej zainteresowań znajduje się echokardiografia, intensywna terapia kardiologiczna, diagnostyka i kwalifikacja chorych do leczenia operacyjnego chorób serca i aorty oraz kardiologiczna opieka ambulatoryjna, w tym nad chorymi po operacjach serca. Współautorka prac naukowych z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii oraz medycyny paliatywnej. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, sekcji echokardiografii PTK oraz Towarzystwa Internistów Polskich. Laureatka II-go miejsca w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Wielkopolski HIPOKRATES 2016 w kategorii Kardiolog Roku 2016.
  Zajmuje się leczeniem osób dorosłych (po 18-tym roku życia).

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski I (1993-1999)

Nagrody i wyróżnienia

 • II miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Wielkopolski Hipokrates 2016 w kategorii Kardiolog Roku 2016