Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

  ul. Legnicka 51/53, Fabryczna
  54-203 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

 • Akademicki Szpital Kliniczny, Alergologia Dziecięca Przyjmuje na NFZ

  Wrońskiego 13 c, Śródmieście
  Wrocław, dolnośląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Byłem u Pani doktor po raz pierwszy. Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Poza tym, że była bardzo miła, to wyjaśniła dokładnie na czym będą polegać testy alergiczne i rozwiała moje wątpliwości. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

 • M

  Niesamowity lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta. Byliśmy właśnie pod opieka pani Dr na oddziale pediatrycznym i nie wyobrażamy sobie,że moglibyśmy trafić lepiej.
  Niesamowiie uważny lekarz,nie bagatelizuje żadnego zgłoszonego problemu. Trafiona diagnoza,szybkie leczenie i zdrowi wracamy do domu.
  Mój syn chętnie się poddawał badaniu,pani Dr potrafiła go przy tym nawet rozweselic.
  Pelen profesjonalizm!!!

 • K

  Byłam u Pani doktor z córką z polecenia koleżanki,która chodzi do p.doktor z synem już kilka lat.zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie,pytała i tłumaczyła na czym polega choroba mojej córki.dała skierowanie na testy.nie odesłała mnie z kwitkiem jak to robiły poprzednie!!!A chodziłam do kilkudziesięciu alergologów i tylko ta mogę polecić z czystym sumieniem ☺

 • Byłam u Pani doktor na wizycie po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni. Na wejściu skrytykowała mnie, że trzeba chodzić do jednego lekarza, a nie do różnych, bo ona nie zna pacjenta i to strata czasu na czytanie historii choroby(To była nasza 3 wizyta, więc do czytania niezbyt dużo).Zdaniem lekarki bardzo częste infekcje i ciągłe zaflegmienie dziecka po zmianie mleka nie wskazuje, że córka tego mleka nie toleruje. Mamy wypróbowane inne mleko, refundowane(i tu chyba tkwi problem, bo zbyt duża refundacja byłaby na koncie NFZ Pani doktor), które córka pije chętnie i nie ma żadnych objawów, ale Pani doktor nie chce wypisać zaświadczenia. Dalej eksperymentujemy, szukając chyba tańszego preparatu mlekozastępczego(tańszego nie dla nas, a Pani doktor). Mam wrażenie, że zwykły rodzic mając starsze dzieci ma większą wiedzę i doświadczenie niż ta Pani. O zgrozo, kto nas leczy?Radzę omijać szerokim łukiem.....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Te negatywne opinie piszą chyba zazdrosne koleżanki! Polecam panią doktor, przede wszystkim ma wspaniałe podejście do dzieci, nie panikuje, ma zdrowe podejście do wielu rzeczy, a nawet zwraca uwagę na aspekt finansowy leków i badań (przykład - to badanie jest drogie, nie ma potrzeby, żeby pani je robiła). Przy tym widać dużą wiedzę i doświadczenie. Naprawdę polecam, szczególnie, jeśli szukacie alergologa dla dzieci. :)

 • Do Pani Doktor chodzę z moją córką, od ok. 3 lat. Córka ma stwierdzone AZS (potwierdzone również przez innego lekarza). Nigdy się nie zawiodłam na opinii i pomocy pani Doktor. Zawsze poświęca nam tyle czasu ile potrzeba, na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada, nawet na pytania mojej wiecznie ciekawskiej córci (niekoniecznie związane z wizytą :)). Kiedyś gdy przyszliśmy na wizytę córa nieładnie kaszlała, pani Doktor przepisała lek i kaszel przeszedł. Tak więc obsługa kompleksowa :) Bardzo polecam!!!

 • Znakomita lekarka, wizyty zawsze były rzeczowe, konkretne, wyczerpujące. Pomimo tego że z dzieckiem chodziliśmy do pani doktor w kwestii alergii czy nietolerancji pokarmowej to pomogła nam dostosować dietę dziecka, wprowadzić je w normalny sposób odżywiania bez zbędnego przedłużania diety eliminacyjnej, zawsze tłumaczyła co i jak w jakich dawkach dawać, co powinno niepokoić, kiedy się zgłosić do kontroli. Zawsze przyjmowała nas z uśmiechem na twarzy, pogoda ducha udzielała się nawet małemu wystraszonemu dziecku. Dzięki Pani doktor nasze maleństwo jest zdrowe, nie mamy problemów żywieniowych, zostaliśmy poinstruowani na przyszłość i będę znakomicie wspominać te wizyty, gdyż lubię konkretnych lekarzy, którzy rozumieją rodzica. Znakomita, polecam

 • Stanowczo odradzam. Zostałam bardzo niemile potraktowana już na samym początku wizyty. Pani doktor nie wysłuchałam tego co mam do powiedzenia. Skrytykowała moich poprzednich lekarzy, a sama nie była mi w stanie pomóc. Przeprowadziłam się z innego miasta do Wrocławia. Poprzednia alergolog przepisała mi receptę, której nie zrealizowałam od razu, po czym okazało się, że straciła ważność. Poprosiłam Panią Doktor aby przepisała mi te tabletki (przyniosłam ze sobą starą receptę), na co Pani Doktor odpowiedziała, że ona ich nie przepisze, bo nie ma na to podstawy. Stwierdziła, że moja poprzednia alergolog nie jest osobą kompetentną, bo zmieniła mi ostatnio jeden lek donosowy, który okazał się nieskuteczny. Powiedziała również, że nie rozumie dlaczego lekarz mi zmienił lek, skoro dostawałam wcześniej taki, który był skuteczny. Po czym przepisała mi silne tabletki alergiczne. Zapytałam dlaczego mi zmienia, skoro sama wcześniej powiedziała, że jeśli po starych czuje się dobrze, to po co zmieniać? Na co odpowiedziała, że ona mnie nie zna i trzeba poeksperymentować żeby wiedzieć co jest skuteczne a co nie. Po czym za chwile obruszona moim pytaniem wygarnęła, że czego ja właściwie od niej oczekuje. O zgrozo- pomocy! Co za lekarka. Miałam ochotę wyjść z gabinetu. Okropna kobieta. Brak podejścia do pacjenta. I podobno lekarz to służba ludziom...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kto wypisuje takie opinie na temat Pani dr- chyba to nie sa jej pacjenci! Zawsze ma ich tłumy pod gabinetem. Moja córeczka uwielbia Panią dr. Leczy nas już wiele lat-skutecznie, zawsze jest miła i uśmiechnięta, ale przede wszystkim kompetentna. Zdecydowanie polecam :)

 • A mnie się Ona podoba, podczas wizyty poczatkowo faktycznie sprawiała wrażenie niemiłej, ale potem zniknęło, była uśmiechnięta, delikatna w stosunku do dziecka, nie zgodziła się z opinią innego alergologa, który po jednym ataku duszności stwierdził Astme u dziecka, oszczędziła w ten sposób faszerowania dziecka lekami przez cały rok, zrobiła testy, wydała się dociekliwa, jej leczenie wg. mnie było logiczne i przyniosło zadawalające rezultaty. Mielismy isc z synem do kontroli w marcu jednak okazało się że nie pracuje już na Wronskiego nad czym ubolewam i zamierzam dowiedzieć się o aktualne miejsce pracy- może ktos wie?

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

152

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.