lek.

Iwona Ptaszyńska

Psychiatra

129 opinii +dodaj

Umów wizytę 92 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszkowie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
129 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta lekarska dla dorosłych

  Doskonały fachowiec. Byłem wcześniej u kilku psychologów i psychiatrów, zawsze efekt był mizerny. Postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę i znalazłem Panią Ptaszyńską. I to była jedna z najlepszych decyzji w życiu. Na pierwszym spotkaniu doznałem szoku, jak genialnie pani doktor zdiagnozowała to, czego sam nie potrafiłem przekazać słowami. Otworzyła mi głowę. Za to jestem mega wdzięczny. Ponadto pani doktor to bardzo uczciwa osoba. Cierpliwa, miła, znająca się na swojej robocie jak mało kto. Nie traktuje pacjenta jak numerek na poczcie do okienka. Jest mega zaangażowana. Z czystym sumieniem polecam panią doktor, zwłaszcza tym, którzy dotychczas zawiedli się na wizytach u innych specjalistów tej dziedziny medycyny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Przyszedłem na wizytę gdy potrzebowałem pilnej pomocy. Pani Doktor dokładnie mnie wysłuchała i wypisała leki zarówno na doraźny problem jak i na depresję na którą cierpiałem od długiego czasu. Leki pomogły praktycznie natychmiast. Dopiero miesiąc minął od pierwszej wizyty i moje życie kompletnie się zmieniło. Przede mną długa droga którą dzięki Pani Doktor mogę rozpocząć. Szczerze polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta lekarska dla dorosłych

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Atmosfera była komfortowa, Pani doktor podeszła do mojego problemu z delikatnością i zrozumieniem. Jeżeli ktoś zastanawia się nad konsultacją z tego typu specjalistą, ale boi się pójść na pierwszą wizytę to polecam wybrać się do Pani doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: kolejna wizyta

  Pani doktor jest osobą ciepłą, empatyczną. Uważnie słucha i interesuje się moimi problemami. Bardzo dobrze dobrała mi leki.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Iwona Ptaszyńska jest rzeczowa, konkretna, umie słuchać i jak zauważyłam ma wiele empatii dla drugiego człowieka, co w moim przypadku ma duże znaczenie.Muszę czuć i widzieć, że lekarz rzeczywiście chce mi pomóc.Wychodząc z gabinetu poczułam jakby cały ciężar trosk i problemów uleciał, że dam sobie radę ze swoimi problemami i wszech obecnym stresem, który mnie ogranicza.Była to moja pierwsza wizyta.Za m-c idę ponownie na kontrolę po pierwszym etapie leczenia.Jak na razie jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że to się nie zmieni i wyjdę na prostą z pomocą Pani doktor.

 • A
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: depresja

  Wspaniały lekarz. Człowiek przez duże C. Nigdy nikt nie okazal tyle zainteresowania moim schorzeniem. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad. Przepisała odpowiednie leki. Udzieliła mi wskazówek dotyczących moich problemów. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Wiem, że jestem pod najlepszą opieką. Serdecznie polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor to bardzo sympatyczna i empatyczna osoba o dobrym sercu. Każda wizyta daje mi dużo siły do dalszego działania. Polecam z całego serca:-) Joanna K.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Nie mogłam trafić pod lepszą opiekę. Ogromnie dziękuję Pani Ptaszyńskiej za profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta.

 • B

  Pani Dr. zawsze uśmiechnięta i z pozytywną energią. Dla mnie ważne było, by lekarz mnie wysłuchał i stworzył mi bezpieczne miejsce do odtworzenia się. Polecam z całego serca !

 • Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lekarz z powolaniem, wizyta bezproblemowa, konkretna. Goraco polecam tego lekarza. Pani z dobrym podejsciem do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszkowie. Pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień i Szpitalu Psychiatrycznym w Sochaczewie.
  Od kilku lat zajmuje się leczeniem w ramach praktyki ambulatoryjnej.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy ( 1996 r. )

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl