lek.

Iwona Ptaszyńska

Psychiatra

125 opinii +dodaj

Umów wizytę 108 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszkowie.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszkowie. Pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień i Szpitalu Psychiatrycznym w Sochaczewie.
  Od kilku lat zajmuje się leczeniem w ramach praktyki ambulatoryjnej.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy ( 1996 r. )

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Iwona Ptaszyńska jest rzeczowa, konkretna, umie słuchać i jak zauważyłam ma wiele empatii dla drugiego człowieka, co w moim przypadku ma duże znaczenie.Muszę czuć i widzieć, że lekarz rzeczywiście chce mi pomóc.Wychodząc z gabinetu poczułam jakby cały ciężar trosk i problemów uleciał, że dam sobie radę ze swoimi problemami i wszech obecnym stresem, który mnie ogranicza.Była to moja pierwsza wizyta.Za m-c idę ponownie na kontrolę po pierwszym etapie leczenia.Jak na razie jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że to się nie zmieni i wyjdę na prostą z pomocą Pani doktor.

 • A
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: depresja

  Wspaniały lekarz. Człowiek przez duże C. Nigdy nikt nie okazal tyle zainteresowania moim schorzeniem. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad. Przepisała odpowiednie leki. Udzieliła mi wskazówek dotyczących moich problemów. Poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Wiem, że jestem pod najlepszą opieką. Serdecznie polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor to bardzo sympatyczna i empatyczna osoba o dobrym sercu. Każda wizyta daje mi dużo siły do dalszego działania. Polecam z całego serca:-) Joanna K.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Nie mogłam trafić pod lepszą opiekę. Ogromnie dziękuję Pani Ptaszyńskiej za profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta.

 • B

  Pani Dr. zawsze uśmiechnięta i z pozytywną energią. Dla mnie ważne było, by lekarz mnie wysłuchał i stworzył mi bezpieczne miejsce do odtworzenia się. Polecam z całego serca !

 • Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lekarz z powolaniem, wizyta bezproblemowa, konkretna. Goraco polecam tego lekarza. Pani z dobrym podejsciem do pacjenta.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Szybko minęło te 40 minut, ale konstruktywnie. Leki zaczęły działać niemal natychmiast co było dla mnie bardzo ważne bo przechodziłam trudny rodzinny czas. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

  Przemiła i doświadczona Pani Doktor, dzięki niej po wielu latach dowiedziałam się, co mi naprawdę dolega i mogę zacząć nowy etap w życiu :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta lekarska dla dorosłych

  Dr Iwona Ptaszyńska to swietny specjalista. Byłam u niej na dwoch wizytach w związku z nerwicą lękową. Otrzymałam leki, które pomogły mi wrocic do normalnego funkcjonowania, zostałam w pelni wysłuchana i zrozumiana. Pani Ptaszyńska ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i jest miłą osobą.