lek.

Iwona Ptaszyńska

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 95 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszko... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Spacjalistka z zakresu psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbyła liczne staże w IPiN w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Ząbkach, oraz w MSCZ w Pruszkowie. Pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień i Szpitalu Psychiatrycznym w Sochaczewie.
  Od kilku lat zajmuje się leczeniem w ramach praktyki ambulatoryjnej.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy ( 1996 r. )

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Iwona jest genialnym specjalistą. Czuła, ciepła, pełna zrozumienia...Potrafi dopowiedzieć to czego jeszcze nie zdążyłem jeszcze wyartykułować, a to nie lada wyczyn zrozumieć co się od lat kłębi w mojej głowie.Byłem bardzo zestresowany, ale jej sposób rozmowy pozwolił na to, żebym się przed nią otworzył. Pani Iwonko, bardzo dziękuję, obdarowała mnie Pani najcenniejszą rzeczą - wiarą w lepsze jutro i szansę na normalne życie... Wierzę, że dzięki Pani zacznę żyć jak inni ludzie...
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnej wizycie,
  Kuba

 • A
  Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

  Pani Doktor to miła, delikatna osoba, która po szczegółowym wywiadzie potrafiła mi dobrać leki jak nikt inny do tej pory. Zawsze myślałam, że skutki uboczne są standardem, tutaj okazało się, że nie :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły kontakt z lekarzem , umie cierpliwie wysłuchać pacjenta i zaradzić problemy , będę polecać takiego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: Wizyta lekarska dla dorosłych

  Pani Doktor jest bardzo wyrozumiała, skierowana na pacjenta, szczegółowa i umiejętnie potrafi zadawać pytania. Dostałem kontakt od znajomej i po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Polecam osobom poszukujących świetnego psychiatry.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: Wizyta lekarska dla dorosłych

  Pani Doktor wyrozumiały i miła potrafi wysłuchać i można szczerze porozmawiać jak z nikim innym. Jak najbardziej pozytywnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła i rozumie pacjenta. Zależy jej naprowadzeniu do dobrego zdrowia i spokojnego zycia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Udajemy się do lekarza aby odzyskać zdrowie lub przynajmniej jego poprawę. Za wcześnie jest ocenić, czy polecona terapia przyniesie oczekiwany skutek. Podczas wizyty nie wydarzyło się nic, co wpłynęłoby negatywnie na mój komfort. Pani doktor wydaje się być osobą empatyczną i doświadczoną a miejsce przyjazne pacjentom.

 • Lokalizacja: Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i DietetykiUsługa: Zwykła wizyta

  Najlepszy lekarz psychiatra jakiego kiedykolwiek spotkałam, Pani Iwona jest bardzo empatyczna, potrafi zrozumieć sytuację pacjenta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ja ogólnie nie lubię chodzić po lekarzach i non stop opowiadać to samo i czekać jakie leki na mnie przetestują, bo mam naprawdę złe doświadczenia z tym związane. Aż szkoda, że się wyprowadziłam na drugi koniec Polski, bo nadal bym chodziła do Pani Iwony, a tak to muszę się męczyć z tymi bieżącymi u siebie. Wszystkim moim przyjaciołom, znajomym i osobom potrzebującym bieżącej pomocy polecam zawsze Panią Iwonę, bo wiem, że w Warszawie też jest ciężko trafić. Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim, a Panią jeszcze nie raz odwiedzę, jak tylko będę miała okazję! ❤

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz empatyczny, potrafi słuchać, udziela cennych wskazówek, pacjent nie odczuwa bariery pacjent-lekarz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i ciepła osoba. Wspiera w decyzjach, które trzeba podjąć. Wysłucha, jednocześnie zadając pytania. Nie czułam przy niej żadnego skrępowania.