lek.

Iwona Pasławska

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Internista

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
303 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą alergologii. Doświadczenia medyczne zdobywałam w I… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z lekarką. Wysłuchała uważnie co miałam do powiedzenia, i zadawała dodatkowe pytania, by postawić prawidłową diagnozę. Nie było odczuć, że za długo przebywam w gabinecie. Pani doktor miała dla mnie tyle czasu by dokładnie mnie wypytać i zbadać. Zostałam nakierowana na dodatkowe badania w kierunku, który mój lekarz pierwszego kontaktu zignorował.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38

  Polecam panią doktor; bardzo sympatyczna, przeprowadziła dokładny wywiad w trakcie wizyty, udzieliła odpowiedniej pomocy i porad.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zrobiła szczegółowy wywiad przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy zadając wiele trafnych pytań świadczących o kompetecji. W jasny sposób przedstawiła kroki w leczeniu alergologicznym i zasugerowała różne rozwiązania. Otrzymałam skierowanie na badania oraz wydruk z wizyty co w przejrzysty sposób pozwala prześledzić historię choroby i pomoże w kontynuacji leczenia.
  Poza tym, Pani Doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

  Pani Doktor mnie uważnie wysłuchała i nie zignorowała żadnego symptomu. Dostałam dokładny plan działań, za co jestem bardzo wdzięczna. Zdecydowanie polecam.

 • S

  Miła, rzeczowa, przeprowadza dokładny wywiad i czułam się jak najbardziej komfortowo. Dostałam skierowania na dalsze badania i jestem zadowolona z opieki Pani Doktor.

 • N

  Serdecznie polecam Pania Dr. Trafilam do Niej najpierw jako do dietetyka nastepnie tez prowadzila mnie jako internista. Udalo jej sie zdiagnozowac u mnie przyczyny anemii, ktora od roku staralam sie leczyc u innych lekarzy. Bardzo mila, sympatyczna a przede wszystkim kompetentna i rzeczowa lekarka. Godna polecenia

 • M

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor, która od pierwszej chwili wzbudziła moje zaufanie. Słucha, rzeczowo odpowiada na pytania. Kieruje na właściwe badania. Wyszłam z gabinetu z poczuciem, że ktoś naprawdę "pochylił się" nad moim problemem. Polecam i udam się na pewno do dr Pasławskiej następnym razem.

 • M

  Bardzo miła Pani Doktor, a do tego kompetentna. Diagnoza szybka i trafna. Zainteresowana jest swoim pacjentem, dokładnie słucha historii choroby, dba o to, by wszystko było wpisane w systemie i aby inni lekarze też mogli podejrzeć np. na co pacjent ma uczulenie, jakie zażywał leki i czy np ma astmę czy nie. Naprawdę dawno nie byłam u tak miłej internistki, a do tego tak dobrze znającej się na rzeczy. Gorąco polecam! Leki przepisywane przez Panią Doktor należą do tych tańszych, nie naciąga pacjenta na zbędne wydatki. Leczy antybiotykiem choroby, które tego wymagają, a nie przepisuje na nie leków powszechnie dostępnych bez recepty.

 • C

  Witam
  Bardzo miła i doświadczona Pani Dr. Była piątym lekarzem, do którego trafiłam w ciągu miesiąca czasu i dopiero ona mnie zdiagnozowała poprawnie. Nie leczyła mnie jak pozostali lekarze na niepotwierdzoną anginę niepotrzebnie ładując w człowiek antybiotyki. Na podstawie wywiadu strzeliła w dziesiątkę z diagnozą potwierdzając to dodatkowo badaniami. W 100% godna polecenia Lekarka :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą alergologii. Doświadczenia medyczne zdobywałam w I Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, Poradni Kardiologicznej w Klinice Krakowskiej, w Klinice Pulmonologii Szpitala Uniwersyteckiego oraz w Poradni Alergologicznej Małopolskiego Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Krakowie.
  Zajmuję się leczeniem chorób alergicznych młodzieży i dorosłych, w szczególności alergicznego nieżytu nosa, astmy oskrzelowej, pokrzywek i obrzęku naczynioruchowego oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Poza tym kwalifikuję i prowadzę pacjentów w zakresie immunoterapii alergenowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu dietetyki, leczenia alergii pokarmowych, otyłości oraz chorób metabolicznych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich oraz Towarzystwa Badań nad Otyłością.
  Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i kursach z zakresu alergologii i dietetyki, a w swojej pracy staram się kierować holistycznym podejściem do zdrowia moich pacjentów.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne