Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul . Kustronia 15, Bielsko-Biała
Dr Iwona Kubiak. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

O mnie Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą systemowym i psychodynamicznym. Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe w zakresie psychotera...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Praktykuję także psychoterapię online - w uzasadnionych przypadkach.

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Iwona Kubiak. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej Inny

„W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości.” (1 J 4, 18). W gabinecie Pani Iwony można doskonalić się w miłości do samego siebie. I można to robić z sukcesem czego jestem przykładem. Dużo się w moim życiu zmieniło przez ponad rok pracy nad sobą, z bezcennym wsparciem Pani Iwony. Patrząc z perspektywy dwóch miesięcy od zakończenia terapii uświadamiam sobie jakie szczęście miałem trafiając do tego właśnie gabinetu. Mimo wielu osób i wielu tematów przewijających się przez gabinet w trakcie dnia, Pani Iwona była zawsze skupiona i całkowicie zaangażowana w moją sprawę w czasie naszych spotkań. Zawsze profesjonalna i zawsze uprzejma, zawsze ze świetnym poczuciem humoru. Dziękuję Pani Iwono.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Iwona Kubiak. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej poradnictwo dla rodziców

Niesamowita osobowość, kobieta Anioł, przepełniona empatią i zrozumieniem dla każdej sprawy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się z taką serdecznością i ludzkim podejściem do drugiego człowieka. Nam się udało, gdyż Pani dr Iwona Kubiak to nie tylko wspaniały profesjonalista ale przede wszystkim cudowny człowiek dla którego nieszczęście innych nie zostaje bez pomocy. W nieszczęściu nie musimy być sami, wystarczy zapukać do właściwych drzwi, a gabinet Pani dr Iwony Kubiak to właśnie ten adres. Polecamy na 1000%. Pozdrawiamy serdecznie Andrzej ,Edyta i Gabrysia????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Iwona Kubiak. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej stany lękowe

Pani Doktor jest pełnym pasji i doświadczenia specjalistą, który ze 100 % oddaniem poświęca się każdemu pacjentowi. Po 2 latach walki z lękami, ze swoją przeszłością, Pani Iwona nauczyła mnie na nowo cieszyć się życiem i zostawić swoją przeszłość daleko za sobą. Kilkadziesiąt godzin sesji, miliardy zużytych chusteczek i wylanych łez, przerobiona do granic możliwości każda trudna sekunda mojego życia i w końcu wygrana 2 letnia walka , pozwalają mi z czystym sumieniem stwierdzić, że oddałam swój los w najlepsze ręce. Dziękuje Pani Doktor za motywacje, za cudowny uśmiech, dobre słowo, czasem zasłużoną reprymendę i przede wszystkim za ulepienie mojego życia na nowo, bez kołtunów przeszłości. Liczy sie tu i teraz - to moja mantra życiowa, której uczyła mnie Pani 2 lata, a ja w końcu mogę powiedzieć, że jestem w pełni gotowa, aby żyć według tej zasady. Polecam wszystkim, którzy sie jeszcze zastanawiają!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Iwona Kubiak. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.Jestem wdzięczna losowi,że mogłam współpracować z wybitną osobistością. Paradoksalnie wszechobecne stany lękowe, nerwicowe, depresyjne i inne demony sprawiły,że trafiłam pod doskonałą opiekę. Każdy dialog z panią Iwoną był/jest interesującą podróżą w głąb siebie. Oczywiście,że to nie jest/nie było łatwe, bardzo trudne ale mając przy sobie tak życzliwą i empatyczną kobietę można przepracować swoje problemy. Dzięki pani Iwonie zrozumiałam, że wszystkie dręczące chwile mogą mnie nauczyć czegoś pożytecznego o sobie,że przeżywając trudności mogę odkryć swoją siłę. Pani Iwona potrafi zmotywować, dać nadzieję, wsparcie. Nawet jeśli pojawiały się trudne, niezręczne pytania wiedziałam,że one są po coś. Ogromna wiedza i doświadczenie!Uwielbiam pani szczery głośny śmiech. Dziękuję za wzbicie się pod niebiosa, Pani wie :) Dziękuję za pokazanie mi,że jestem wartościowa, bogata w doświadczenia ale jakaś. Ufam,że jeszcze kiedyś nasze drogi się spotkają. Dziękuję. Pozdrawiam m..


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwona jest świetnym specjalistą. Moje spotkania z Panią Iwoną były cennym czasem a rozmowy dały wymierny efekt w codziennym życiu. Jest osobą miłą, ciepłą ale jednocześnie konkretną i zmotywowaną na działanie. Polecam. Mnie osobiście bardzo pomogła.


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja przygoda z terapią u Pani Iwony rozpoczęła się w kwietniu b/r. Po intensywnych sesjach udało mi się uporać z przeszłością i ponownie cieszyć się życiem i rodziną. Nie twierdzę, że jestem w pełni ozdrowiony, jestem naprawiony i odpowiednio zmotywowany, by osiągnąć założone cele. Reszta zależy wyłącznie ode mnie. Cieżko znaleźć odpowiedniego i pełnego zaangażowania w problem terapeutę dlatego przy wyborze kierowałem się opinią innych osób z serwisów rankingowych. Intuicja mnie nie zawiodła, dlatego ja również, bez mrugnięcia i zająknięcia polecam Panią Iwonę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Marcin.


E
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Dr. Iwonę Kubiak i to nie tylko pod względem jej wykształcenia i doświadczenia zawodowego ale także ciepłego, przyjaznego podejścia do pacjenta co w tej dziedzinie jest niezwykle ważne. Kiedy zaczynałam moją terapię z panią Iwoną, byłam w stanie kiedy w zasadzie nie mogłam już normalnie funkcjonowac. Pod koniec byłam już zupełnie inną osobą -- z nowym, pozytywnym podejściem do życia. Pani Iwono: jeszcze raz dziękuję za wskazanie nowej, lepszej drogi :-)


K
Użytkownik zweryfikowany

Dzieki Pani Iwonie nauczylam sie walczyc ze strachem i paniką. Zanalazlam wiesej siebie w sobie i zaczelam zwracac uwage na rzeczy dobre a nie koncentrowac sie na samych nieszczesciach. Takie pozytywne postrzeganie rzeczywistosci o ktorym na codzien sie zapomina i zazwyczaj uźala sie nad soba. Dziekuje i do zobaczenia w tym zwariowanym swiecie :) Magda


H
Użytkownik zweryfikowany

Pani Iwonka jest przesympatyczną osobą. Taką, dzięki, której można polubić ludzi:) Pani Iwonka bardzo chce pomóc i stara się to zrobić ze wszystkich sił. Jej naprawdę zależy na pacjencie. Pani Iwonka zawsze miała dla mnie czas, a grafik ma napięty, zawsze odebrała ode mnie telefon, nawet w wolnym czasie. Pani Iwonko - dziękuję :) kiedyś wpadnę do Pani w odwiedziny :) Wszystkiego dobrego, samych sukcesów i masy pozytywnej energii. Monika :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Super świetna psychoterapeutka!!!!!!!!!! Dziękuję Pani Doktor, że przeprowadziła mnie przez najtrudniejszy kawałek drogi w moim życiu. Dzięki Pani Doktor mam doświadczenie, zasoby mądrości i wiarę , która pozwoliłam mi uporac się z nerwicą lekową. Spotkania z Panią Iwoną to przyjemnośc , choć moja terapią dobiegła końca to tęsknię za jej ciepłym głosem, który mnie uspokajał do dziś brzmią w moim umyśle jej słowa "nic się pani nie stanie". Oby każdy kogo spotykam na swojej drodze robił to z taką pasją i powołaniem jak Pani Dziękuje!! Agnieszka S


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

O mnie Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą systemowym i psychodynamicznym. Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe w zakresie psychotera...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Praktykuję także psychoterapię online - w uzasadnionych przypadkach.

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania