Iwona Kańska

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Jest świetna. Otwarta, mądra osoba. Nie naciska, nie wyciąga informacji, pozwala na własną refleksję i wnioski. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Pracuję w podejściu integratywnym, co w praktyce oznacza czerpanie tego co najlepsze z uznanych szkół psychoterapii - humanistycznej, Gestalt, poznawczo-behawioralnej (CBT), skoncentrowanej na emocjach (EFT), psychodynamicznej, egzystencjalnej i in.

   Lubię swoją pracę. Poznaję tu wspaniałe osoby. One na początku często nie wiedzą jeszcze o tym, że są wspaniałe. Tym większa przyjemność patrzeć z bliska, jak człowiek zaprzyjaźnia się ze sobą, zaczyna śmielej sięgać po to, czego porzebuje, rozkwita, a trud zaczyna przynosić dobre owoce. Jak łzy zamieniają się w perły, a niemożliwe staje się możliwe...

   Psychologię studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim, a psychoterapii uczyłam się w Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Należę do sekcji psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej INTRA. Stale poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję superwizji.

  Usługi

  Dobry Moment - Psychoterapia Warszawa Ochota

  ul. Korotyńskiego 23 lok. 65, Ochota, 02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Iwona Kańska
  Iwona Kańska
  Psycholog, Terapeuta
  Warszawa
  Tak, można dać sobie radę z rozpaczą, choć kiedy tak bardzo boli trudno w to uwierzyć. Przeżycie bólu wymaga jednak czasu. Proszę nie oczekiwać od siebie, że szybko otrząśnie się Pani po tych… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Jest świetna. Otwarta, mądra osoba. Nie naciska, nie wyciąga informacji, pozwala na własną refleksję i wnioski. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

  • A

   Bardzo ciepła, mądra, kochana Pani dr. Polecam z całego serca, poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego potrzebuje. Pani Iwona jest bardzo kompetentną, dobrą osobą i świetnym psychoterapeutą !

  • A

   Moim zdaniem pani Iwona jest świetnym psychoterapeutą. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile potrzebuje, widać, że zależy jej na pacjencie i chce pomóc a nie tylko zarobić na nim jak wielu innych a przy tym jest bardzo sympatyczna i można się przy niej otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach.

  • A

   Bardzo dobry psychoterapeuta. Ciepła, mądra osoba z pasją i znakomitym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam - mnie pomogła bardzo!

  • M

   Pani Iwona ma wyjatkowe zrozumienie drugiej osoby, jak malo kto. Czlowiek przy niej czuje sie bezpiecznie, a ona ma indywidualne podejscie do kazdego. Jest bardzo kompetentna i wklada duzo wysilku w to, zeby pomoc pacjentowi. A co wyjatkowe w tym zawodzie- jest uczciwa i nie probuje wycisnac z ludzi wiecej wizyt niz potrzeba, zeby na nich jak najwiecej zarobic. Polecam w 100%!