Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Genetyka kliniczna
 • Gastroenterologia
 • Immunologia kliniczna
 • Pediatria
 • Endokrynologia
 • Zdrowie Publiczne
 • Medycyna sportowa
więcej

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: redukcja wagi

  na podstawie bardzo pozytywnych opinii zdecydowałam się właśnie na Panią Dietetyk i to była bardzo dobra decyzja. Wyniki kilkumiesięcznej diety fascynujące. Do tego Pani Iwona jest przesympatyczną, empatyczną osobą, specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: Problemy z przewodem pokarmowym

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i przyjemnie. Pani Gryszkin robi dokładny wywiad z pacjentem po czym ustala wstępną, indywidualną dietę, dostosowaną do konkretnej osoby. Specjalista o szerokiej wiedzy, godny polecenia.

 • S
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: kuracja odchudzająca

  Z całą pewnością mogę polecić Klinikę Diety Pani Gryszkin. Uczęszczam do niej już od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Zanim tam się zgłosiłem miałem duży problem z wagą. Teraz dzięki pomocy Pani Iwony bardzo poprawiło się moje zdrowie i samopoczucie oraz oczywiście waga. Do pacjentów podchodzi bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Diety ,które układa są smaczne i sycące i nigdy nie chodzi się głodnym . Polecam Klinikę Diety Pani Iwony Gryszkin w 100% .

 • M
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.pl

  Do Pani Iwony trafiłam po kilku nieskutecznych próbach samodzielnego odchudzania. Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad odnośnie moich nawyków żywieniowych. Po pierwszej wizycie nauczyłam się prawidłowo i racjonalnie odżywiać. Moje posiłki są smaczne i do tego znacznie zdrowsze. A co najważniejsze waga idzie w dół. Znacznie lepiej się czuję. Naprawdę polecam Panią Iwonę bo do każdego podchodzi bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Odchudzanie z Nią to sama przyjemność.

 • A
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: redukcja masy ciała przed zawodami sportowymi.

  Polecam Panią Iwonę, redukcja masy ciała przed zawodami pod jej okiem przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Jednocześnie czułem się spokojny o swoje zdrowie, a dieta, którą mi przepisała była smaczna i sycąca. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ją jako jednego z najlepszych dietetyków z jakimi mogłem do tej pory współpracować.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania biochemiczne

  Jestem mamą małego dwuletniego Tymka borykającego się z autyzmem. Żaden lekarz nie chciał się nami zająć, więc musiałam radzić sobie sama, chciałam synowi wprowadzić dietę bez glutenu, cukru i nabiału i z polecenia trafiłam do Pani Iwony Gryszkin. Świetny dietetyk, który nie tylko pomógł wprowadzić dietę, ale kompleksowo zajęła się Tymkiem. Zleciła badania i suplementy. Przed wprowadzeniem diety syn jadł tylko kilka produktów, był bardzo wybiórczy w jedzeniu, słuchając zaleceń Pani dietetyk ( między innymi odstawiając mleko) mały zaczął otwierać się na wszystkie smaki i potrawy. Wybiórczość zniknęła. Syn rozwija się doskonale. Ciągle jesteśmy pod opieką Pani Iwony i na pewno nie zrezygnujemy z pomocy takiego fachowca. Fachowiec godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.pl

  Do pani Iwony trafiłam w marcu, po uprzednim odbyciu wielu wizyt u różnych specjalistów. Przyczyna moich dolegliwości nie była znana i mimo przepisanej przez lekarzy terapii, nie widziałam poprawy. Pani Iwona zleciła szereg dodatkowych badań, była bardzo przejęta i dociekliwie analizowała wyniki. Po zgromadzeniu kompletnych informacji przystąpiłyśmy do współpracy. Dostałam jadłospis i rozpiskę suplementacji. Byłam zdesperowana i ściśle przestrzegałam zaleceń. Po 1,5 miesiącu nastąpiła znaczna poprawa. Zaczęłam wracać do zdrowia. Z czasem, pani Iwona modyfikowała "dietę", a właściwie to przyzwyczajenia żywieniowe. Teraz czuję się bardzo dobrze (chociaż przyczyna mojego złego samopoczucia nie została zdiagnozowana), jednak wciąż jestem w kontakcie z panią Iwoną. Uważam, że pani Iwona ma bardzo dużą wiedzę, którą w przystępny sposób przekazuje pacjentom. Jest bardzo empatyczna, a ponadto można się z nią kontaktować mailowo. Dzięki niej mam większą świadomość dotyczącą żywienia. Gorąco polecam!

 • E
  Lokalizacja: Ambasada Urody

  Na pierwszej wizycie u Pani Iwony pojawiłam się w 2015r. Problemem moim były zmiany skórne, Candida, biegunki, insulinooporność, złe samopoczucie z którymi zmagałam się od lat. Pani Iwona zleciła wiele trafnych badań oraz przygotowała odpowiednią dietę i suplementację. Wszystko zniknęło w ciągu 3 miesięcy - aż trudno było uwierzyć - nie tylko poprawiła się skóra ale również włosy, paznokcie, nastąpił niesamowity przypływ energii, super koncentracja, aż chciało się skakać z radości :-)! Obecnie ponownie korzystam z usług Pani Iwony, to dr House :-) - jest wyjątkowa, serdeczna, profesjonalna, kobieta z ogromną pasją, potrafi się wsłuchać w problemy pacjenta jak nikt inny. Polecam Panią Iwonę z całego serca! Pozdrawiam, Edyta

 • A
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: Pierwsza wizyta z jadłospisem

  Do pani Iwony trafiłam z polecenia..Już na pierwszej wizycie pani Iwona trafnie zdiagnozowała co mi dolega dlaczego nie chudnę.Po wprowadzeniu diety waga zaczęła spadać zmieniłam nawyki żywieniowe, czuje się super..Gorąco polecam panią Iwona Gryszkin...Agata

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Diety Gryszki www.klinika-diety.plUsługa: Pierwsza wizyta z jadłospisem

  U Pani doktor trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. Miałam wysoką homocysteinę i mój ogarnizm ogólnie wymagał dość dużej pracy. Po stosowaniu się do wskazówek, zrobieniu mnóstwa badań, które pozwoliły określić dalsze kroki, mogę stwierdzić, że czuję się znacznie lepiej. Poprawiły się parametry badań krwi, spadła homocysteina, samopoczucie jest znacznie lepsze, cera, paznokcie i włosy są o niebo piękniejsze!

  Kontakt - bardzo dobry, szybkie odpowiedzi. Atmosfera - naprawdę przyjemna :) rzadko kiedy można coś takiego powiedzieć o lekarzu, ale wraca się tutaj z przyjemnością. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, śledzi najnowsze publikacje, nie zamyka się na nowości, co się bardzo chwali - bo medycyna idzie do przodu!