lek.

Iwona Florczyk

Endokrynolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy w tym nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy. Chorobami przysadki oraz endokrynologią ginekologiczną w tym zespołem policystycznych jajników.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Pani doktor sympatyczna i kompetentna. Rzeczowo oraz zrozumiale tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Szczerze polecam

 • K
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Pani doktor wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania i wszelkie wątpliwości. Trafna diagnoza i odpowiednie leki. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, mówiąca przystępnym językiem dla osób nie znających fachowych nazw. Wszystko szczegółowo wytłumaczyła i dodatkowo to samo wydrukowała aby nie zapomnieć. Z pewnością zostanę z Panią doktor na dłużej.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła sympatyczna Pani doktor. Na wszystkie pytania odpowiedziała szczegółowo, wszystko po kolei objaśnia, tłumaczy.
  Zdecydowanie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy w tym nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy. Chorobami przysadki oraz endokrynologią ginekologiczną w tym zespołem policystycznych jajników. Stale kształcę się na konferencjach oraz kursach doskonalących.
  W 2008 roku ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu .
  Na codzień pracuję w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza .
  Od początku kształcenia w zawodzie medycznym pasjonowałam się endokrynologią , uzyskując w 2017 roku tytuł specjalisty z tej dziedziny.

Zdjęcia