mgr

Iwona Drozdowicz-Nita

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

54 opinie +dodaj

Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą . Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Jestem szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze Panią Iwonę, która pomogła mi uporać się z problemami i uwierzyć w siebie.
  Dzięki terapii w moim życiu nie ma już strachu.
  Bardzo dziękuję za pomocną dłoń, poświęcony czas i przede wszystkim za przywrócenie spokoju ducha!

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-09-13

  Dziękuję serdecznie za podzielenie się swoją opinią. Gratuluję również wytrwałości i zaangażowania. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia:)

 • M
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Z pełnym przekonaniem polecam Panią Iwonę, która według mnie jest osobą emanującą pozytywną energią i ciepłem. Z uwagą i zaangażowaniem słuchała tego co miałem do powiedzenia i pomogła mi zrozumieć że na pewne rzeczy w życiu nie mamy wpływu. Dziękuje Pani Psycholog za pomoc i wierze, iż nasza współpraca ułatwi mi przejście przez ten trudny okres w moim życiu i że z czasem stanę się osobą silniejsza i wierzącą w siebie. Życzę Pani wielu pomyślności i jestem bardzo wdzięczny za pomoc i jeszcze raz dziękuje.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-30

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Bezcenna w dokonaniu zmiany była Pana motywacja, otwartość i refleksyjność. Pozdrawiam i mam nadziej, że w dalszym ciągu jest Pan na drodze poznawania siebie oraz dokonywania tak owocnych zmian w swoim życiu, Pozdrawiam ciepło.

 • M

  Od kilku lat cierpiałam na nerwicę natręctw. Pani Iwona pomogła mi uporać się z chorobą i wrócić do normalnego życia. Polecam panią Iwonę, bo konkretnie podchodzi do tematu, ale jest też bardzo życzliwa.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-15

  Bardzo dziękuję za opinię i doceniam zaangażowanie, które towarzyszyło i towarzyszy Pani przez cały czas - to Pani sukces. Serdecznie pozdrawiam

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miła i sympatyczna Pani. Doskonale rozumie potrzeby chorego na nerwicę lękową człowieka. Po dwóch latach szukania pomocy u psychiatry i innych psychologów, tylko Pani Iwona pomogła mi wyjść na prostą. Dzięki niej odstawiłam leki, oraz zaczęłam się cieszyć życiem, nie wspominając o tym, że na dobre pokonałam chorobę. Jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim wdzięczna. Z ogromną przyjemnością mogę polecić każdemu.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-15

  Mocno trzymam za Panią kciuki! Dzięki swojej wierze w ludzi i ogromnej determinacji, żeby się porozumieć, może Pani bardzo dużo zmienić. Cieszę się również, że zaczęła Pani dbać także o swoje potrzeby! Pozdrawiam serdecznie! Bardzo dziękuję za Pani opinię!

 • Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Pani podejście i stosunek do osób które znalazły się w tej nie typowej chorobowej sytuacji , wymaga pochwały, bez Pani zaangażowania i profesjonalizmu wyniki były by mierne : uczestniczyłam w dwóch grupach , każda była inna i każda wymagała specjalnego podejścia , wiedzy ,doświadczenia i osobistego uczucia , co udało się Pani osiągnąć . takich lekarzy więcej !!

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-12

  Dziękuję za miłe słowa. Skoro tak się stało to jestem z Pani dumna. Myślę, że autorką sukcesu jest Pani, może trzeba było czasu aby dojrzeć do ważnych decyzji o zmianie a nasze spotkania wsparły Panią w tym.
  Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie,

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Iwona jest osobą uśmiechniętą, miłą, konkretną i w pełni kompetentną w swojej branży. Super terapeutka, która potrafi dotrzeć do najgłębszych zakamarków naszych problemów, a następnie wspaniale prowadzi do wyjścia z naszych "dołów" emocjonalnych. Pani Iwona pomogła mi zrozumieć sens życia. Bardzo dziękuje i polecam wszytskim, którzy chcą zmienić swoje życie.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-06

  Pani Dominiko, bardzo dziękuję za opis Pani doświadczenia związanego z wizytami u mnie. Niezwykle miło przeczyć taką informację zwrotną. Cieszę się, że moje zaangażowanie było dla Pani pomocne. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 • Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

  Zdecydowanie polecam Panią Iwone. Pomogła mi pozbierać się i poradzić sobie z problemami rodzinnymi. W końcu zaczęłem normalnie funkcjonować i mogłem wrócić do pracy zawodowej.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-08-06

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. To bardzo miłe dla mnie wiedzieć, że byłam pomocna i że razem wypracowaliśmy dobre rozwiązania. Serdecznie pozdrawiam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Nie spotkałam jeszcze tak miłego i otwartego psychologa. Pani Iwona od pierwszej chwili budzi zaufanie i sympatię, buduje atmosferę pełną ciepła, empatii i zrozumienia, sprzyjającą otwarciu się i szczeremu wyrażeniu problemów. A co najważniejsze, potrafi słuchać i dostarcza wiele wsparcia.

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-07-15

  Dziękuję bardzo Pani Patrycjo za miłe słowa. Pamiętajmy, że w nasze życie są wpisane trudności. Ważne że potrafimy się im przyjrzeć i sobie z nimi radzić, a Pani ma na szczęście wiedzę ,umiejętności i jest na doskonałej drodze do pozytywnych zmian :) . Bardzo dziękuje za zaufanie i raz jeszcze gratuluję Pani odwagi. To właśnie dzięki odwadze i determinacji możemy zmienić swoje życie. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

 • Y
  Lokalizacja: Mind Institute -Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i RozwojuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Jest bardzo miła, wnikliwie słucha, zadaje pytania i trafia w dziesiątkę. Przyszłam z jednego powodu, ale Pani Doktor zadając pytania namierzyła jeszcze parę problemów, o których w rozmowie nie wspomniałam. Bardzo dziękuję za wsparcie i wskazówki, pomogły mi spojrzeć na moją sytuację pod innym kątem!

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-07-12

  Pani Yarynko bardzo dziękuję za serdeczną opinię :)). Jest Pani osobą pełną wigoru i radości życia, która z otwartością, ufnością i determinacją oraz niebywałą energią podąża przez życie , choć wiem, że to czasami bywa bardzo, bardzo trudne... Życzę dalszego rozwoju w każdej dziedzinie i sukcesów ! Proszę dbać o siebie. Pozdrawiam gorąco :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła Pani Doktor. Kontaktowa, delikatnie namierza problem, od ogółu do szczegółu, próbuje zrozumieć, słucha. Polecam

  Iwona Drozdowicz-Nita2017-06-04

  Szczera rozmowa i dobra atmosfera spotkania są możliwe dzięki dobrej współpracy i zaangażowaniu z obu stron, czego również w czasie spotkania doświadczyłam. Dostrzeganie dobrych rzeczy w życiu potrafi przynieść radość i jednocześnie to życie ułatwić. Życzę trwającej motywacji i zadowolenia. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą EEG Biofeedback i psychoterapeutą .
  Ukończyłam psychologię o specjalności kliniczno-sądowej z wyróżnieniem. Jestem w trakcie czteroletniego, podyplomowego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kursu Systemowej Terapii Rodzin.
  Regularnie biorę udział w szkoleniach, konferencjach naukowych i kongresach podnosząc swoje kwalifikacje.
  Ukończyłam także staż w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczym, gdzie byłam odpowiedzialna za zajęcia z psychoedukacji.

  Weź w swoje ręce mapę . Wybierz kierunek i zrób chociaż jeden krok . Wyrwij się z marazmu, a jeśli potrzebujesz towarzysza w podróży, który otworzy drzwi i pomoże zobaczyć nowe miejsca na Ziemi oraz da Ci wsparcie w trudniejszych momentach to służę pomocą. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
  Moją pasją są podróże, dlatego też łatwiej jest mi taką metaforą zaprosić wszystkich do współpracy nad:
  • Jakością własnego życia i całej rodziny.
  • Umiejętnością radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi.
  • Akceptacją siebie i innych.
  • Budowaniem pewności siebie.
  • Oswojeniem poczucia lęku.
  • Brakiem cierpliwości i problemami z koncentracją.
  • Regulacją własnych emocji.

  Zależy mi na rozwijaniu u klienta świadomości własnych praw i możliwości oraz na stymulowaniu podejścia do rozwiązywania problemów, budowania efektywnych strategii działania na rzecz rozwoju oraz wprowadzania przemian we własnym życiu.
  Jestem terapeutą otwartym na różne techniki pracy z klientem. Rozumiem, że każdy potrzebuje innego podejścia, innych technik i innego tempa oraz formy pracy.
  Metody jakie wykorzystuję do pracy indywidualnej lub grupowej dobieram indywidualnie.
  Moi podopieczni, niezależnie od wrodzonych możliwości, mogą rozwinąć wysoką samoocenę i nabrać wiary w to, ze są wartościowymi ludźmi. Każdy ma jakieś talenty, a tym czego wszyscy potrzebują do harmonijnego rozwoju jest struktura relacji ze światem zewnętrznym.
  Rekomenduję treningi Biofeedback dla dzieci i dorosłych.
  Wskazania dla dzieci :
  • Zaburzenia pamięci i koncentracji uwagi.
  • Poprawa szybkości uczenia się.
  • Nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD).
  • Problemy szkolne.
  • Trema, reakcje stresowe, agresja.
  • Chęć poprawy wyników w dziedzinach wymagających koncentracji (sport, muzyka).
  Wskazania dla osób dorosłych :
  • Problemy z pamięcią i koncentracją.
  • Problemy z planowaniem i skupianiem się.
  • Mała odporność na stres.
  • Zaburzenia samooceny, depresja, zaburzenia lękowe.
  • W zaburzeniach przyjmowania pokarmów (bulimia, anoreksja).
  • Terapia uzależnień (alkoholizm, narkomania, hazard)
  Treningi wskazane są również dla osób zdrowych, których praca wymaga skupienia, szybkich, prawidłowych decyzji lub gdy powoduje długotrwały stres (biznes, służby mundurowe, służba zdrowia, lotnictwo, nauczyciele, sportowcy).
  www.im-gabinety.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Myślenicach

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl