lek.

Irena Joanna Nowak

Psychiatra, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310); ukończyła… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego "Złoty Most"Usługa: badanie psychiatryczne

  Bardzo ciepła, miła i doświadczona Pani. Wysłuchała w spokoju i poradziła rozwiązanie problemu. Na pewno wrócę tam bo czulam że jestem ważna. Polecam Panią Doktor wszystkim którym potrzebna jest taka pomoc.
  Małgosia

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego "Złoty Most"Usługa: psychoterapia

  Pani doktor podchodzi do pacjęta z dużą empatią. Będąc w gabinecie nie liczy sie czas tylko pacjent. Nie jest to lekarz , który tylko przepisuje lub zmienia lekarstwa. Jak każdy wie farmakologia to ostateczność.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego "Złoty Most"

  Pani Irena bardzo pomogła mi w problemach psychicznych i emocjonalnych. Minęły prawie 2 lata od zakończenia półtorarocznej terapii i już mogę powiedzieć, że terapia zaskutkowała coraz większą stabilnością emocjonalną. Dziękuję

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zawiodłem się całkowicie na pani Irenie..Byłem tylko raz wizyta trwała około 20 minut..czułem się tam jak "intruz" a nie jak pacjent , przepisała mi leki po których miało być lepiej było niestety gorzej po 3 tygodniach musiałem skorzystać z Pogotowia..Chciałem się umówić na kolejną wizytę od 2 tygodni brak odpowiedzi..Kontak tragedia nie można się nic dowiedzieć poradzić nie odpisuje na sms-y a o rozmowie telefonicznej można zapomnieć.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam! Minął miesiąc od pierwszej wizyty, dzięki Pani Doktor skutecznie zmagam się z depresją. Zaczęłam normalnie funkcjonować, dużo się uśmiechać i po prostu cieszyć życiem. Pozbierałam się, Pani Irena dodała mi pewności siebie i okazała wsparcie oraz zrozumienie. Planuję rozpocząć terapię, aby pod jej okiem popracować nad przyczynami złego samopoczucia i unikać ich w przyszłości. Warto skorzystać z pomocy Pani Doktor - po co się męczyć i rujnować sobie życie skoro w naprawdę ciepłej i przyjaznej atmosferze można całkiem szybko rozwiązać poważne problemy! POLECAM.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na jednym spotkaniu, ae wyszłam z niego bardzo podbudowna. Niezwykła osoba. Bardzo wzmacniająca. Szczerze polecam.

 • A

  Szczerze polecam, zna sie na tym co robi i ma dobre indywidualne podejscie do pacjenta. Widać duze doświadczenie i wie jak pomoc :)

 • A

  Pani Irena pomogła mi wrócić do normalnego funkcjonowania. Pani Doktor ma świetne podejście do farmakologii, wierzy w wewnętrzną siłę człowieka i to jest wspaniałe. Jeśli komuś miałabym polecić psychiatrę/psychoterapeutę to tylko Panią Irenę! :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt, zainteresowanie, zrozumienie, empatia, wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Dziękuję!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na silne uzależnienie od benzodiazepiny przepisuje najsłabszy lek, który nie działa. W bólach musiałem przemęczyć się przez parę tygodni. Nie polecam.

  Może nie tylko ja zażywam benzodiazepiny i mam słabą pamięć? W każdym razie dyskusja jest bezcelowa bez konkretnych dowodów z obydwu stron.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia w zakresie psychiatrii, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310); ukończyła również kurs psychologii analitycznej prowadzony przez International Association for Analytical Psychology oraz II stopień szkolenia „Psychodramy wg Moreno” prowadzony przez Europejski Instytut Psychodramy.
  Ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy pod kierunkiem prof. Jerzego Aleksandrowicza oraz w prywatnej praktyce lekarskiej .
  Zainteresowania w dziedzinie psychiatrii łączy z badaniami nad trudnościami emocjonalnymi u pacjentów z zaburzeniami psychosomatycznymi oraz prowadzi autorskie terapie wspomagające min u pacjentek leczących się z powodu niepłodności oraz kobiet w okresie menopauzy .
  Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w leczeniu farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej. Prowadzi grupy psychodramatyczne oraz liczne autorskie warsztaty rozwoju osobistego .

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski