Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapię par. W swojej pracy integruję podejście humanistyczne z nurtem poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym. Udzielam… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapię par. W swojej pracy integruję podejście humanistyczne z nurtem poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz interwencji kryzysowych. Na co dzień pracuję z pacjentami w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży.

  Pomagam osobom, które:
  - potrzebują wsparca w związku z trudną sytuacją życiową
  - doświadczają trudności w relacjach z bliskimi
  - często doświadczają poczucia bezradności, pustki, braku satysfakcji
  - doświadczają problemów szkolnych
  - przeżywają stratę bliskiej osoby
  - często doświadczają lęku
  - mają problemy z autoagresją
  - cierpią z powodu zaburzeń nastroju
  - doświadczają przemocy psychicznej, fizycznej
  - doświadczają niezadowolenia z siebie (swojego wyglądu, osiągnięć)
  - nie panują nad emocjami, mają trudność z ich wyrażaniem
  - czują się nierozumiane przez otoczenie, często doświadczają samotności
  - mają problem w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  - doświadczają trudności w związku

  Na pierwszą konsultację psychologiczną pacjenta nastoletniego zapraszam z rodzicami lub opiekunami prawnymi (czas trwania 90 min.).

  Szkoły/kursy/szkolenia:
  - Instytut Gestalt (w trakcie szkolenia)
  - Szkoła Psychoterapii PTP, szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone w nurcie integracyjnym
  - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Psychologia

  - "Przygotowywanie małoletnich świadków i ich rodziców/opiekunów do przesłuchania w procedurach karnych", szkolenie organizowane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę
  - "Diagnoza w kierunku autyzmu/Zespołu Aspergera"

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Instytut Gestalt (w trakcie szkolenia)
 • Szkoła Psychoterapii PTP - szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone w nurcie integracyjnym
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Publikacje

 • Are drawings of youngsters with Asperger’s Syndrome diagnostically specific? Analysis of visual and thematic characteristics. (XI Autism-Europe International Congress, 2016)

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Póki co byłam na dwóch konsultacjach z córką u Pani Ilony w gabinecie na Żoliborzu. Dostaliśmy od niej namiar do lekarza psychiatry dla młodzieży, skierowanie na konsultacje rodzinne oraz propozycję terapii dla córki. Czuję, że jesteśmy w dobrych rękach, pierwszy raz się spotykałam z tak kompleksowym podejściem. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam dwa razy w szpitalu w Józefowie. Za pierwszym razem miałam innego psychologa a za drugim była nim Pani Ilona i muszę przyznać, że nie ma porównania i jestem bardzo zadowolona, że na nią trafiłam. Pai Ilona jest bardzo miłą osobą, okazywała dużo zainteresowania moją sytuacją i bardzo mi pomogła. Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie w mojej okolicy.

 • P

  Pani Ilona była moim psychologiem w szpitalu w Józefowie. Pomogła mi wtedy rozwiązać moje problemy i dogadać się z rodzicami. Dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna lekarka, jej spotrzeżenia za każdym razem trafiają w sedno sprawy. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Ilona i wszyscy będą zdrowi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam dziś na wizycie u p. Ilony i chciałaby bardzo docenić jej ciepłe, ludzkie podejście do problemu drugiego człowieka. Sprawe z ogółu błachą rozłożyła mi na czynniki pierwsze tak, że spojrzałam na nią zupełnie z boku. Teraz wiem jak działać - mam nadzieję, że to pomoże! Dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ilona pomogła mi pokonać dręczące mnie demony i dzięki naszej wspólnej pracy dziś jesteśmy z mężem gotowi starać się ponownie o dziecko. Jestem ogromnie wdzięczna za okazane wsparcie dzięki któremu czułam się bezpiecznie i konfortowo na każdym spotkaniu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Ilony zapisała mnie mama kiedy dowiedziała się o moich problemach z jedzeniem. Pani Ilona pomogła mi wyjść z uzależnienia i prawdopodobnie w ostatniej chwili powstrzymała rozwój choroby. Dzięki niej czuję się dobrze ze swoim wyglądem a odchudzanie na kilogramy już nie jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Ilony. Dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szukałem kogoś z kim mógłbym porozmawiać i podzielić się moimi problemami bo w obecnym czasie trochę ich się namnożyło, a brak mi osoby zaufanej i bezstronnej z którą mógłbym porozmawiać. Polecam psycholog Ilonę, wysłuchała mnie oraz podrzuciła kilka pomysłów, co mogę zrobić. Trafiła z nimi w punkt!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dołączam się do pozytywnych opinii o pani Ilonie. Jest drugą terapeutką z VillaMedic z którą się spotykam i uważam, że ta zmiana wyszła mi na lepsze. Ma świetne podejście żeby mnie rozgadać i zrealizować maksimum pracy w trakcie wizyty. Przesympatyczna osoba i bardzo ją polecam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Latami zmagałam się ze strachem przed publicznymi wystąpieniami i dużymi spotkaniami towarzyskimi. Nagabywana i namawiana przez synów błąkałam się po gabinetach psychologów i terapeutów. Spotkania przynosiły efekty ale na krótki czas by później bezpowrotnie zniknąć. Z czasem problem pogłębił się, a ja miałam poczucie trwania w beznadzieji czego skutkiem było odpychanie znajomych, rodziny i zamykanie się w zaciuszu swojego świata. Wtedy dostaliśmy namiar na Hlonda i panią Ilonkę. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do jej wieku ale to właśnie jej analityczne spojrzenie wyrwało mnie z okowów beznadzieji. Wspólnie z synami podjęliśmy regularną terapię która odblokowała moje lęki. Dodatkowo włączyliśmy leczenie farmakologiczne we współpracy z psychiatrą. Dziś jestem szczęśliwą babcią, która wreszcie może spełniać swoje babcine obowiązki i być pomocą dla swoich dzieci. To wszytko dzięki pani Ilonce i panu Pawłowi. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.