lek.

Idalia Podsiadły

Ginekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

34

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • A

  Prawdą jest niestety, że jeśli mamy jakiś problem zdrowotny to pani doktor nie potraktuje nas poważnie. Ja potrzebowałam tylko kogoś kto wypisze receptę i przepisze badania a i tak przepisała więcej niż chciałam, wyszła z własną inicjatywą.
  Na poruszony przeze mnie temat nowotworu w mojej rodzinie stwierdziła tylko, że nic mi przecież nie dolega. Chorobę ginekologiczną zapisała w karcie, ale 0 pytań na ten temat. W wyniki badań od poprzedniego lekarza nawet nie zajrzała.
  Miła, uprzejma, ale polecam ją tylko w momencie kiedy jesteśmy zdrowe i nie wymagamy/potrzebujemy od lekarza wiele. Na pewno nie poszłabym do niej w momencie, kiedy chciałabym być/byłabym w ciąży.

 • Chodzę do Pani Doktor od trzech lat. Zawsze ma czas dla pacjenta. Mam spore problemy ginekologiczne i przy niej zdecydowanie czuję się zaopiekowana. Przy każdej wizycie robi wywiad i monitoruje postępy oraz przebieg leczenia. Kieruje na badania, rozważa różne możliwości dojścia do celu. Jeżeli chodzi o lekarzy w przychodni na Malczewskiego zdecydowanie Panią Doktor polecam.

 • Dziś byłam u Pani doktor. przemiła kobieta bardzo fachowo podchodzi do pacjentki. Zanim wypisuje antykoncepcje kieruje na badania. Nie bagatelizuje kwestii upławów. Wszystkie problemy zapisała i pokierowała do dalszej diagnozy. BARDZO DELIKATNA I PRZESYMPATYCZNA. Na każde pytanie wyczerpująco odpowiadała.

 • Poszłam do pani dr, ponieważ krwawiłam od dłuższego czasu. Pierwszy wolny termin do zapisu na nfz na Malczewskiego był za miesiąc, więc poszłam do gabinetu zapytać czy przyjmie mnie wcześniej. Zapytała czy to pilne, odpowiedziałam że tak - już prawie od miesiąca krwawię. Powiedziała że tylko recepty (przede mną bez kolejki weszła dziewczyna po tabletki antykoncepcyjne). Zrezygnowałam i poszłam do innego ginekologa prywatnie - okazało się że PORONIŁAM. Dla dr Idalii tabletki to pilna sprawa, natomiast poronienie nie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Doktor jest wspaniała! Miła, profesjonalna, uśmiechnięta i dociekliwa. Pozwala wyrażać swoje podejrzenia i obawy, koryguje błędne przekonania. Nie lekceważy problemów, rozważa wszystkie możliwości odnośnie diagnozy. I wcale nie zwraca się per "dziecinko" :) Polecam z całego serca Panią Doktor :)

 • Lekarka zwraca się do mnie (trzydziestkę już dawno przekroczyłam) per "dziecinko". Mniej niż profesjonalne.
  A kiedy zwracam uwagę, że bardzo źle toleruję leki, które mi zapisała w takiej formie i dawce, odpowiada "To nieprawda". Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani ginekolog bardzo sympatyczna, fachowa, i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Chodziłam do niej kiedyś po tabletki anty, i do wszystkiego bardzo profesjonalnie podchodzi do wszystkiego. Polecam panią ginekolog, na pewno jeszcze będę do niej chodzić!

 • nie lekceważy pacjenta. kieruje na badania.wytłumaczy wszystko. mam problem z miesiączkami i odrazu dalam mi skierowanie inni lekarze twierdzili ze nie wudzą w tym nic zlego.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online