Umów wizytę 427 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam serdecznie pacjentów małych i dużych:-) , z bólem zęba lub na profilaktyczną kontrol, postaram się wyleczyć Państwa zęby bezboleśnie i bez stresu. Wykonuję zabiegi z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert Szwede

  Byłem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o leczenie dentystyczne, jednakże u tego lekarza wszystko się zmieniło. Nie dość, że wyleczył u mnie odruch wymiotny, to jeszcze strach przed samym leczeniem. Serdecznie polecam każdemu kto boi się wykonać ten pierwszy krok jak i wszystkim innym pacjentom. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że najlepszy w Radomiu, jak nie lepiej :)

  Hubert Szwede2018-01-08

  :-) dziękuję bardzo za opinię. Zapraszam ponownie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert SzwedeUsługa: leczenie próchnicy

  Dentysta super wyrwał córce zęba w 5 minut bez żadnego bólu. Szybko i bezboleśnie po prostu fachowiec. Córka zamiast płakać jak to bywa czasami u dentysty wyszła szczęśliwa jakby wróciła z imprezy. Tylko Szwede. Polecam.

  Hubert Szwede2017-10-12

  Dziękuję bardzo za opinię. Zapraszam ponownie

 • Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert Szwede

  Byłam dziś dzieciom sprawdzić ząbki.
  Dzieci zachwycone.
  Pan doktor przesympatyczny ☺
  Polecam z czystym sumieniem...

  Hubert Szwede2017-10-12

  Dziękuję bardzo za opinię. Zapraszam

 • Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert Szwede

  Lekarz aniol:)Wyrywanie bezbolesne Jednym słowem dziekuje panie doktorze:) Polecam goraco wszystkim, ktorzy boja sie dentysty, bo po prostu przy tym lekarzu strach ucieka:)

  Hubert Szwede2017-07-11

  Bardzo dziękuję Pani Marzeno :-) zapraszam ponownie

 • Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert Szwede

  Przemiły człowiek. Wizyta w komfortowych warunkach. Profesjonalizm Pana doktora i jego zespołu. Na szczęście nie za dużo było u mnie do zrobienia, Pan doktor szybciutko uporał się z moim ząbkiem. Polecam . Kasia W.

  Hubert Szwede2017-07-11

  Bardzo dziękuję Pani Katarzyno, zespół również dziękuje :-)

 • K
  Lokalizacja: "Szwedental" Gabinet Stomatologiczny Hubert Szwede

  Wspaniałe podejście do pacjenta ,bez stresu .Pan doktor to profesjonalista w każdym calu.Nawet z niespodziewanymi wypadkami bez umówionej wizyty nie odsyła tylko stara się rozwiązać problem!Gorąco POLECAM!!Gabinet na 6!!

  Hubert Szwede2017-04-19

  Bardzo dziękuję przy okazji wszystkim pacjentom, którzy cierpliwie czekają na poczekalni :-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena bardzo dobra to zdecydowanie dużo za mało. Profesjonalista w każdym calu. Doskonale podejście do pacjenta, które zwalczy każdy strach przd leczeniem
  Jedym słowem doskonały w swoim fachu.
  Ja dziękuję za dotychczasowe leczenie i napewno jeszcze skorzystam.

  Hubert Szwede2017-04-19

  Bardzo dziękuję za opinię:-) zapraszam ponownie

 • G

  Bardzo dobry to za mało powiedziane, ten lekarz stomatolog to profesjonalista w swoim fachu.szkoda ze z tej dziedziny nie ma nagrody Nobla - bo na nią zasługuje.Jestem bardzo zadowolony i napewno jeżeli będzie taka potrzeba z moimi ząbkami to wróce do pana Huberta Szwede.Polecam wszystkim którzy są niezdecydowani i się wahają do jakiego stomatologa iść.W Radomiu tylko do pana Huberta !!..

  Hubert Szwede2017-02-23

  Panie Grzegorzu, dziękuję za opinie, to zasługa nie tylko moja ale i całego zespołu. Zapraszam ponownie :-)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To początek mojej stomatologicznej przygody z Panem Doktorem. Sprawia wrażenie fachowego, dokładnego i precyzyjnego. Wizyty przebiegają w sympatycznej atmosferze, bez stresu. Polecam.

  Hubert Szwede2017-02-23

  Dziękuję Pani Barbaro, zapraszam ponownie :-)

 • W

  Dokładnie od maja tego roku zmagałam się ze strachem mojej córki przed usunięciem ząbków. Co miesiąc(czasami dwa razy w miesiącu) wizyta u stomatologa i nic nawet zdarzało się, że nie chciała buzi otworzyć. Ostatnią wizytę w nieszczęsnym gabinecie miałyśmy w październiku i wtedy to usłyszałyśmy, że to nie ma sensu i mamy już więcej nie przychodzić. Dobry "przyjaciel google" dał namiar na Pana Huberta :) pierwsza wizyta ok 40 min i nic, druga wizyta 30 min i też się nie udało. 09.11.2016- najszczęśliwszy dzień jaki w ostatnim czasie miałam :) 5 min i po ząbkach (usunięte dwa ząbki :)) moja córcia wracając do domu powiedziała, że jej głupio :) i oczywiście zapytała kiedy kolejna wizyta :) podejrzewam, że niedługo odwiedzimy Pana Huberta ponownie :) Panie Hubercie Bardzo Panu dziękuję w imieniu swoim oraz Wiktorii za Wielką Cierpliwość i delikatność :)

  Hubert Szwede2016-12-05

  Dziękuję za cierpliwość, zapraszam na kolejną wizytę, przegonimy strachy:-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam serdecznie pacjentów małych i dużych:-) , z bólem zęba lub na profilaktyczną kontrol, postaram się wyleczyć Państwa zęby bezboleśnie i bez stresu. Wykonuję zabiegi z zakresu endodoncji-leczenie kanałowe, ekstrakcje-usuwanie zębów, ósemek również, odbudowy zębów na włóknach, leczenie zachowawcze-plomby, profilaktyki-skaling,piaskowanie, fluoryzacja i wiele innych....W naszym gabinecie wykonujemy uzupełnienia protetyczne, korony na podbudowie metalowej, korony wysokoestetyczne pełnoceramiczne Lava, mosty, protezy akrylowe i szkieletowe. Leczymy pacjentów w zakresie ortodoncji - Pani doktor Magdalena Pieniążek jest lekarzem stomatologiem ze specjalizacja II-go stopnia z zakresu ortodoncji, pomaga naszym pacjentom uzyskać prawidłowy i piękny uśmiech dzieci i dorosłych:-) Zapraszamy

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca
 • Protetyka stomatologiczna
 • Ortodoncja
więcej